Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 42 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 42 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ankara - Doktor, Hastane, Laboratuvar, İlaç

Durum
    girly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ankara - Doktor, Hastane, Laboratuvar, İlaç

Merhaba arkadaslar,

Ankara’da, erkek arkadasimin gidip muayine olabilecegi bu konuda uzmanligi daha yatkin onerebileceginiz urolog var mi ?
    Ucret onemli degil. Yeterki ilgili bilgili ve yonlendirmesi iyi bir doktor olsun.

Tesekkurler

Durum
    _Ezgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ankara - Doktor, Hastane, Laboratuvar, İlaç

Ankara’da yaşıyorum doğru doktoru bulmak gerçekten çok zor. Tip16 pozitif olduğumdan beri her zaman gittiğim kadın doğum doktoruna 4 ayda bir Smear vermeye başladım hepsi temiz geldi. Ama riskli tip olduğu için kolposkopi konusunda ısrarcı oldum. 24 yaşında olduğum için devlette yaptıramayacağımı düşündüm fakat hiç randevu almadan onkoloji hastanesi jinekolojik onkoloji bölümüne gittim. Öyle olunca kimse size yapamayız yaşınız küçük vs demiyor ve ücretsiz bir şekilde kolposkopi oldum sonuç 3 haftaya çıkıyor. Siz siz olun Smear testlerine asla güvenmeyin ve yüksek tipe sahipseniz mutlaka kolposkopi yaptırın. Ben Smear testlerim negatif gelmesine rağmen cin2 olduğumu öğrendim. Dr. Polat dursun ile devam ediyorum sürecime leep operasyonumu kendisi yaptı. Çalışanlar ve kendisi çok ilgili umarım leep sonrası patoloji sonucumda sınırlar temiz gelir Polat dursun hpv konusunda bilgili bir doktor. Gideceğiniz doktor kesinlikle bu konuda bilgili olmalı yoksa size sadece zaman kaybı oluyor maalesef. Kendisi ahccnin etkisine çok fazla inanmıyor fakat ben yine de leep sonrasında 6-8 ay ahcc kullanacağım. Daha önce de kullanmayı denedim fakat ishal ve mide bulantısı yaptı. Tekrar başladım ve yavaş yavaş vücudumu alıştırdım.

Bu Konu için Etiketler