Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anal kondilom

Durum
    Mmt34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Anal kondilom

Arkadaşlar merhaba makat bölgemde anal kondilom şüphesiyle genel cerraha gittim ve malesef doğru çıktı.Koterizasyon sırasında anaskopla işlem yaparken iç bölgede de olduğunu söyledi onlarında aldı.2. seansın 20 gün sonra.forumda anal kondilomla alakalı fazla paylaşım göremedim.

Anal kanal içinde kondilom çıkmış ve kondilomu yenmiş arkadaşlarım varmi.diyelimki siğiller bitti (biter dimi 🙏 ) anal kanser kontrolü için ara ara anaskobi muayene sine gidiyorlarmi sonuçta erkeklerde smear testi tam sonuç vermiyor bu durumu nasıl kontrol ediyorlar veya başka tecrübeleriniz eklemek istedikleriniz varsa gerçekten çok sevinirim erkeklerde anal kondilom süreci nasıl işliyor ekstra yapmam gereken neler var

Durum
    Ahmt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Anal kondilom

Dostum bende de var anal kondilom tedavi oluyorum ama süreç ne olur bilmiyorum ama tahminimce lezyon olmayınca kanser olma durumunda ortadan kalkar kesinlikle bağışıklık güçlendirmeye çalış kanser olayını da aklına getirme rahat ol

Durum
    mandalina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

İstanbulda radyofrekans yöntemi ile tedavi eden doktor veya klinik tavsiyesi olan var mı? Görüştüklerimin hepsi koter ile yaptıklarını söyledi ama ben koter istemiyorum tabii ki.

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı mandalina Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbulda radyofrekans yöntemi ile tedavi eden doktor veya klinik tavsiyesi olan var mı? Görüştüklerimin hepsi koter ile yaptıklarını söyledi ama ben koter istemiyorum tabii ki.
    İdea Klinik var memnun kalırsınız Mandalina radyofrekans yöntemiyle ile tedavi ediyorlar

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim Doktor tavsiyeniz de var mı kadıköy şubesi için. Yoksa fark etmez mi diyorsunuz?

Durum
    Kıdemli Üye

Teşekkür ederim Doktor tavsiyeniz de var mı kadıköy şubesi için. Yoksa fark etmez mi diyorsunuz?
    Ankara da ki şubesi için biliyorum İstanbulda ki doktorlar hakkında bilgim yok ama klinik olarak hpv ile ilgili baya bilgililer , rica ederim 😄

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim kadıköy şubesine gidip radyofrekans yaptırdım ve memnun kaldım. 1 buçuk ay sonra da kontrole gideceğim. Tekrardan teşekkür ederim.

Durum
    Kıdemli Üye

Çok teşekkür ederim kadıköy şubesine gidip radyofrekans yaptırdım ve memnun kaldım. 1 buçuk ay sonra da kontrole gideceğim. Tekrardan teşekkür ederim.
    Çok sevindim gecmiş olsun 🌸

Durum
    Yylzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba mandalina öncelikle çok gecmiş olsun. Ücret için ne kadar ödediniz acaba birde doktor seçme hakkınız vs oluyor mu ben İst. A yeni geldim ve açıkçası bildiğim bir yer değil bu konuyla ilgili biraz bilgi rica edebilir miyim

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Merhaba benimde 1 yıl öncesine kadar anal kondilom vardı toplamda 2 defa yaktırdım 1 defa anoskopla bakıldı içerde yoktu daha sonra anoskopsuz elle açarak bakıldı içerde görememişti ben dışardakileri toplamda 2 kez yaktırdım 5 aydırda çıkması ama penis kısmında çıkıyordu analda çıkmıyordu. Şimdi 2 aydır penistede yok