Sayfa 10 Toplam 22 Sayfadan BirinciBirinci ... 8910111220 ... SonuncuSonuncu
Toplam 220 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hangi tipi taşıyorsunuz?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Hangi tipi taşıyorsunuz?

Alıntı Sibel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tiplememde 59 çıktı sizce çokmu kötü ��
    Yoo, bildigim kadarıyla kanser riski 4. veya 5. sıralarda, asırı endişeye gerek yok.

Durum
    Sibel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Teşekkür ederim canım

Durum
    caresiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

tipleme sonucumu doktorum az önce telefonla bildirdi, siğil üzerinden yapıldı test, tip 6 çıktım. ağızda da tutunuyormuş bu cins, boğaz ya da dil kanseri yapar mı acaba yaa?? smearım da temiz gelmişti, ama sadece siğilden bakıldığı için acaba yüksek riskliyi atlamış olabilirler mi?

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı caresiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tipleme sonucumu doktorum az önce telefonla bildirdi, siğil üzerinden yapıldı test, tip 6 çıktım. ağızda da tutunuyormuş bu cins, boğaz ya da dil kanseri yapar mı acaba yaa?? smearım da temiz gelmişti, ama sadece siğilden bakıldığı için acaba yüksek riskliyi atlamış olabilirler mi?
    tip 6 kansere sebeb olan bi tip degilki dil kanseri olsun? düşük risk bir tip zaten

Durum
    hpvend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

En basit tip kansere neden olmuyor sadece çıkarsa yaktırın bence şanslısınız

Durum
    sonnefes01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

arkadaslar mrb.hpv6-11 tasıyordum..6 aydır doktorumun verdıgı ılacları kullandım...2 hafta once teste girdim.. sonucuma yorum yapar mısınız? bırde anlamadım noktalar var. bende 6-11 vardı ama yapılan testler 31 den baslıyor. yanı suan temız mıyım yoksa hala risk varmıdır? tecrubelı arkadaslar yardım edebılır mı? Hpv.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Hızlı Resim

Durum
    Moderatör

Alıntı sonnefes01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar mrb.hpv6-11 tasıyordum..6 aydır doktorumun verdıgı ılacları kullandım...2 hafta once teste girdim.. sonucuma yorum yapar mısınız? bırde anlamadım noktalar var. bende 6-11 vardı ama yapılan testler 31 den baslıyor. yanı suan temız mıyım yoksa hala risk varmıdır? tecrubelı arkadaslar yardım edebılır mı? Hpv.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Hızlı Resim
    Bu test düzen lab da yapılmıs benimkiyle aynı ,,yüksek risklere bakılmıs sadece k yüzden bunu bilemessiniz cünkü sizdekiler düşük riskli tipler,,doktorunuz bunu size yaparken neden söylemedi bunlara bakılmayacagını acaba? Ve hangi ilaçları kullanmanızı söyledi size?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu test düzen lab da yapılmıs benimkiyle aynı ,,yüksek risklere bakılmıs sadece k yüzden bunu bilemessiniz cünkü sizdekiler düşük riskli tipler,,doktorunuz bunu size yaparken neden söylemedi bunlara bakılmayacagını acaba? Ve hangi ilaçları kullanmanızı söyledi size?
    Testi gorunce anladim dusuk tiplere bakilmadigini. Doktoru aradim kesinlikle bir sorun yok temizsin dedi. Bende dedimki biz cocuk dusunuyoruz emin misiniz dedim sknti yok dedi ama icimde hala.bir suphe var. Kullandigim ilaclar: xalfu, zinco, neofortil m , piyeloseptly , evicap... ne yapmaliyim sizce?

Durum
    Moderatör

Alıntı sonnefes01 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Testi gorunce anladim dusuk tiplere bakilmadigini. Doktoru aradim kesinlikle bir sorun yok temizsin dedi. Bende dedimki biz cocuk dusunuyoruz emin misiniz dedim sknti yok dedi ama icimde hala.bir suphe var. Kullandigim ilaclar: xalfu, zinco, neofortil m , piyeloseptly , evicap... ne yapmaliyim sizce?
    Cocuk yapmanıza engel bir durum degildir bu konu ancak temiz misiniz degilmisiniz bunu bilemeyiz. Test yapmanız gerekir o tiplere bakılan o tiplere sahip oldugunuzu nasıl ögrendiniz.. bu ilaclarıda ilk defa duyuyorum kullanmadım bagısıklık güclendirici mi acaba

Durum
    Yeni Üye

Alıntı hepeve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cocuk yapmanıza engel bir durum degildir bu konu ancak temiz misiniz degilmisiniz bunu bilemeyiz. Test yapmanız gerekir o tiplere bakılan o tiplere sahip oldugunuzu nasıl ögrendiniz.. bu ilaclarıda ilk defa duyuyorum kullanmadım bagısıklık güclendirici mi acaba
    Esime bulasmaz mi benden? Birde bende idrar yolu iltihabi vardi yani hepsini karisik kullandim. Bence bu ilaclari bir arastirin ondan sonra kendiniz karar verin. Suan kinoko ahcc ye basladim. Daha once adana baskent hastanesinde yaptirmistim o test sonucunda yaziyordu.

Bu Konu için Etiketler