Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Prezervatif yırtılması

Durum
    Hallo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Prezervatif yırtılması

Merhabalar ben eylül ayında tip 11 ve birkaç tip daha kondilom yapan tipte pozitif olduğumu öğrendim. Kasım ayından beri kondilomum yok ancak geçen ayki son smearim Ascus geldi. 5 aydır kondilomum olmadığı için erkek arkadaşımla kondomla ilişkiye giriyoruz ancak bugün kondom yırtıldı. Gerginim ona bulaştırmaktan korkuyorum doktoruma danışacağım ama bunun dışında napmalıyım erkek arkadaşıma test yaptırmalı mıyım veya ne zaman? Başına böyle bi şey gelen car mı?

Durum
    Hallo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Prezervatif yırtılması

Bu arada tanı aldığımdan beri AHCC, son iki aydır propolis kullanıyorum. Bir kür Dim kullandım biorezonans yaptırdım

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Hallo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada tanı aldığımdan beri AHCC, son iki aydır propolis kullanıyorum. Bir kür Dim kullandım biorezonans yaptırdım
    Erkek arkadasina bulastiysa bile negatif cikar. Virusun kulucka suresi uzun. Kondilom yoksa bulasma orani dusuk oluyor bulasma ihtimali var ama bulasmama ihtimali de var o yuzden yapacak bir şey yok şimdilik iyi tarafindan bakın bir kaç ay gözlemleyin

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahcc kullanırken ve hpv tedavisi görürken cinsel ilişkiden uzak durmak önemli. Hpv negatif olma sürecinizi uzatırsınız başka bir şey değil. Üstelik birden fazla tipe sahipken daha uzun süre ahcc kullanmanız gerekiyor ama bu dönemi de cinsel olarak aktif geçirirseniz dediğim gibi işin maddi kısmı beni ilgilendirmez ama negatif olma süreciniz uzarsa normalden daha fazla para dökmek zorunda kalacaksınız. Sizin yerinizde olsam 8-9 ay cinsellikle hiç uğraşmazdım ve sadece tedavilerime odaklanıp takviyelerimi kullanırdım. Bu arada prezervatif cinsel ilişki esnasında tam anlamıyla korumaz, penis dışında kalan yerlere sizin genital bölgeniz değmiyor mu? Buradan pay biçin...

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahcc kullanırken ve hpv tedavisi görürken cinsel ilişkiden uzak durmak önemli. Hpv negatif olma sürecinizi uzatırsınız başka bir şey değil. Üstelik birden fazla tipe sahipken daha uzun süre ahcc kullanmanız gerekiyor ama bu dönemi de cinsel olarak aktif geçirirseniz dediğim gibi işin maddi kısmı beni ilgilendirmez ama negatif olma süreciniz uzarsa normalden daha fazla para dökmek zorunda kalacaksınız. Sizin yerinizde olsam 8-9 ay cinsellikle hiç uğraşmazdım ve sadece tedavilerime odaklanıp takviyelerimi kullanırdım. Bu arada prezervatif cinsel ilişki esnasında tam anlamıyla korumaz, penis dışında kalan yerlere sizin genital bölgeniz değmiyor mu? Buradan pay biçin...
    Bence de Arya. 8-9 ay penetrasyon yaşamadan ilişki yaşanabilir genital bölgeler birbiriyle temassız bir şekilde 1 sene idare edilebilir bir durum bence . Riske girip condom boxer olsa bile riske girmeyin derim ben de