Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 37 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Çevreye bulaş

Durum
    Aleyna_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Çevreye bulaş

Arkadaşlar haklısınız zaten hiç bir arkadaşımla aynı lifi sabunu vs kullanmıyorum kullanmamda ama ailemle yaşıyorum ister istemez banyoda lifi vs ortak kullanılıyor hamama gidiyoruz vs onun için aklıma takılıyoruz asla çıkmıyor aklımdan bu sorular okumadığım internet sitesi kalmadı o yüzden tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Aleyna_ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar haklısınız zaten hiç bir arkadaşımla aynı lifi sabunu vs kullanmıyorum kullanmamda ama ailemle yaşıyorum ister istemez banyoda lifi vs ortak kullanılıyor hamama gidiyoruz vs onun için aklıma takılıyoruz asla çıkmıyor aklımdan bu sorular okumadığım internet sitesi kalmadı o yüzden tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum
    Aynı lifi ortak kullanıyosanız bence zaten orada bir sorun var

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı lifi ortak kullanıyosanız bence zaten orada bir sorun var
    Bir çok kişi böyle yapıyordur ailesiyle yaşayan bence yani sonuçta durulanıp geri koyulan bişey ama zaten lif genital bölgeye sürülen bişey değil yani vücuda sürersin tamam bence o yüzden soruyorum söz konusu aile olunca insan en ufak ihtimali düşünüyor ister istemez

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabun jilet lif ic camasiri agda bunlar paylasilmaz zaten arkadaslar zaten biri bulasmasa biri bulasir bunun mantari var bilmemnesi var. Ogrenci yurdunda bile koyun posede dolabinizda dursun banyoda birakmayin.
    İç çamaşırı yıkanıyor makinede 60 derecede onun bir sorun çıkaracağını sanmıyorum açıkcası ama bilmiyorum yani çok tuhaf bir virüs insan kestiremiyor hiç bir şeyi

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bir çok kişi böyle yapıyordur ailesiyle yaşayan bence yani sonuçta durulanıp geri koyulan bişey ama zaten lif genital bölgeye sürülen bişey değil yani vücuda sürersin tamam bence o yüzden soruyorum söz konusu aile olunca insan en ufak ihtimali düşünüyor ister istemez
    Hindistanda mı yaşıyosunuz arkadaşım şoktayım yani...

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hindistanda mı yaşıyosunuz arkadaşım şoktayım yani...
    Burda millet hiç tanımadığı birilerinin sabunlarını kullanıyor bu tuhaf değil ailenin lifini mi kullanmak tuhaf

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Aleynacim tuhaf degil aslinda yanlis sadece. Sen de ailene anlat bir arkadasim uyuz olmus liften herkese bulasmis de ne bileyim ama kesinlikle bu tarz kisisel esyalar paylasilmamali. Benim erkek arkadasim da havlulara dikkat etmezdi mesela ama cok onemli boyle seyler terlik bile kisisel. Cunku aklina gelmez ama terlikten de ayak mantari bulasir.

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sabun biraz fantastik ama evet 😅

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aleynacim tuhaf degil aslinda yanlis sadece. Sen de ailene anlat bir arkadasim uyuz olmus liften herkese bulasmis de ne bileyim ama kesinlikle bu tarz kisisel esyalar paylasilmamali. Benim erkek arkadasim da havlulara dikkat etmezdi mesela ama cok onemli boyle seyler terlik bile kisisel. Cunku aklina gelmez ama terlikten de ayak mantari bulasir.
    Çok haklısın kullanılmalı şu an farkındayız her şeyi ama farkında olmadığımız zamanlar vardı o yüzden sordum yani burda çok hasta var eğer böyle bir ihtimal varsa illaki birine bişeyler bulaşmıştır böyle bir ihtimal varsa diye sordum

Durum
    Tecrübeli Üye

Çok haklısın kullanılmalı şu an farkındayız her şeyi ama farkında olmadığımız zamanlar vardı o yüzden sordum yani burda çok hasta var eğer böyle bir ihtimal varsa illaki birine bişeyler bulaşmıştır böyle bir ihtimal varsa diye sordum
    Kullanılmamalı yazacaktım yanlış olmuş