Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maddi durumu iyi olmayanlar tedavi için nereden başlıyor?

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Maddi durumu iyi olmayanlar tedavi için nereden başlıyor?

Alıntı laleli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Ahcc kullandığım için mi bilmiyorum ama bi bölgede grup halinde ki siğiller yok olmuş diğer tarafta hala duruyor. Brokoli, soğan, sarımsak, yoğurt bol bol tüketiyorum. Yeşil çay (günde 2), çörek otu yağı içiyorum bazen sabah bazen akşam siğillere etkisi var mı bilmiyorum ama stresimi azaltıyor galiba emin değil bir işe yaramalı ��, sirke içiyorum biraz sürmeye de başladım, yarın imutor beta glukan a başlıyorum. Spor yapmaya başladım. Stresim azaldı. Kendimi de iyi hissediyorum. Beeo subazlı propolis kullanmaya başlayacağım. Yaptıklarımın işe yaradığını görmek çok mutlu ediyor beni. Hep birlikte yeneceğiz inanıyorum ��
    Ufak detay. Alkol bazli propolis al. Su bazli alma

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ufak detay. Alkol bazli propolis al. Su bazli alma
    Tam dedim ben yazayım diğer sayfaya geçtim Ahmet Bey yazmıs bile mükemmel ya gülümsettin biz hep birlikte cok güçlüyüz 👍😄

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tam dedim ben yazayım diğer sayfaya geçtim Ahmet Bey yazmıs bile mükemmel ya gülümsettin biz hep birlikte cok güçlüyüz ����
    Haha aynen Deryacım birbirimize desteğiz çok güzel bişey bu

Durum
    laleli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    bursa

Merhaba, durum güncellemesi için geldim. Siğillerimi koter ile yaktırdım. Ağrısı sızısı olmayan bir işlem oldu benim için. İç bölgeye yakın olması biraz iyileşme kısmında zorladı o kadar. 10 güne yaralar iyileşti. 45 gün oldu yakılan yerlerde hiç iz kalmadı. Siğil çıkmadı ama tam anlamıyla temizlendiğini düşünmüyorum çünkü iç kesimlere çok yakın şu anda fotoğraf çekerek takip ediyorum. Sanırım doktorumun siğil olmadığını düşündüğü parçalar siğildi. Test sonuçlarım negatif geldi ama smear için 1 temmuz da tekrar gideceğim. Doktor tam rahim ağzı yarası olduğunu söyledi. Enfeksiyondan kaynaklı olduğu için rahim ağzı yarasını yaktırabilirim. Smear i bu yüzden emin olmak için yaptıracağım. Tekrar siğil çıkartmadım. Testlerimin ve ahcc nin etkisinin olduğunu düşünüyorum. İlk yazdığım mesajı okuyamıyorum bile çünkü o ilk panik hali ile insan çok karamsar oluyor. Testlerim negatif gelip siğilleri yaktırınca inanılmaz rahatladım. Tabi ahcc, yeşil çay, propolis, imutor, bol su, spor bunları da eş zamanlı yaptım. Şimdi bu yazıyı panik halde -ne yapacağını bilemez halde- okuyorsanız eğer, hiç endişelenmeyin. Sakince önce test olun ve siğilinizi yaktırın. Bunları hiç düşünmeden harekete geçerek yapın. Düşünmeniz gereken iyi bir doktor bulmak olsun. Sonra psikolojinizi düşünerek gerçekten sakin olun ve rahatlayın. Stres sizi daha da kötü sonuçlar için bekliyor olacak. Sakin olun çünkü bu bir virüs ve harekete geçtiğiniz halde kontrol sizin elinizde oluyor ve yaşamınıza o düşündüğünüz felaketlerle etki edemiyor. Test sonuçlarınız pozitif gelse bile burada bir çok hikaye okuyacaksınız veya okudunuz. Kontrol sizin elinizde olduğunda nasıl güzel sonuçlar alınabileceğini kendinizde göreceksiniz. Bu hayat rutini bir süre sonra sizin normaliniz olacak ve her şey iyiye gidecek. Bunları ilk mesajında hastalıktan değil yalnızlıktan öleceğini düşünen kişi yazıyor. Bu kadar pozitif olabilmek sadece yaşadıklarımın sonuçlarından dolayı oldu. Henüz bitmiş değil tabi ki savaşımın başındayım. Ama atlatmış olduğumu düşünüyorum. Günlük hayatımda artık aklıma bile gelmiyor. Yapmam gerekenleri yapıp zaten yeneceğime inanıyorum. İçim o kadar rahat. Siz de kendinize inanın. Yalnız ve güçsüz ve ve çaresiz değilsiniz. Bana burada hiç tanımadığım arkadaşlarım çok destek oldu umarım benim sürecimde birilerine destek olur. ♥️

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı laleli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba, durum güncellemesi için geldim. Siğillerimi koter ile yaktırdım. Ağrısı sızısı olmayan bir işlem oldu benim için. İç bölgeye yakın olması biraz iyileşme kısmında zorladı o kadar. 10 güne yaralar iyileşti. 45 gün oldu yakılan yerlerde hiç iz kalmadı. Siğil çıkmadı ama tam anlamıyla temizlendiğini düşünmüyorum çünkü iç kesimlere çok yakın şu anda fotoğraf çekerek takip ediyorum. Sanırım doktorumun siğil olmadığını düşündüğü parçalar siğildi. Test sonuçlarım negatif geldi ama smear için 1 temmuz da tekrar gideceğim. Doktor tam rahim ağzı yarası olduğunu söyledi. Enfeksiyondan kaynaklı olduğu için rahim ağzı yarasını yaktırabilirim. Smear i bu yüzden emin olmak için yaptıracağım. Tekrar siğil çıkartmadım. Testlerimin ve ahcc nin etkisinin olduğunu düşünüyorum. İlk yazdığım mesajı okuyamıyorum bile çünkü o ilk panik hali ile insan çok karamsar oluyor. Testlerim negatif gelip siğilleri yaktırınca inanılmaz rahatladım. Tabi ahcc, yeşil çay, propolis, imutor, bol su, spor bunları da eş zamanlı yaptım. Şimdi bu yazıyı panik halde -ne yapacağını bilemez halde- okuyorsanız eğer, hiç endişelenmeyin. Sakince önce test olun ve siğilinizi yaktırın. Bunları hiç düşünmeden harekete geçerek yapın. Düşünmeniz gereken iyi bir doktor bulmak olsun. Sonra psikolojinizi düşünerek gerçekten sakin olun ve rahatlayın. Stres sizi daha da kötü sonuçlar için bekliyor olacak. Sakin olun çünkü bu bir virüs ve harekete geçtiğiniz halde kontrol sizin elinizde oluyor ve yaşamınıza o düşündüğünüz felaketlerle etki edemiyor. Test sonuçlarınız pozitif gelse bile burada bir çok hikaye okuyacaksınız veya okudunuz. Kontrol sizin elinizde olduğunda nasıl güzel sonuçlar alınabileceğini kendinizde göreceksiniz. Bu hayat rutini bir süre sonra sizin normaliniz olacak ve her şey iyiye gidecek. Bunları ilk mesajında hastalıktan değil yalnızlıktan öleceğini düşünen kişi yazıyor. Bu kadar pozitif olabilmek sadece yaşadıklarımın sonuçlarından dolayı oldu. Henüz bitmiş değil tabi ki savaşımın başındayım. Ama atlatmış olduğumu düşünüyorum. Günlük hayatımda artık aklıma bile gelmiyor. Yapmam gerekenleri yapıp zaten yeneceğime inanıyorum. İçim o kadar rahat. Siz de kendinize inanın. Yalnız ve güçsüz ve ve çaresiz değilsiniz. Bana burada hiç tanımadığım arkadaşlarım çok destek oldu umarım benim sürecimde birilerine destek olur. ♥ï¸
    Merhaba Laleli, psikolojik olarak rahatlayabilmene çok sevindim. Evet bu bir süreç, ne kadar az takarsak veya ne kadar az odaklanırsak hpv durumuna o kadar iyi oluyor. Çok fazla kafaya taktıgımızda sigillerde nüks ediyor, hpv kesinlikle psikolojiden etkileniyor. Senin de umarım negatif olduğunu görürüz, negatif olursan forumdaki arkadaşlarımıza umut ışığı olmayı unutma <3

Durum
    Veera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba siğillerini devlet hastanesinde mi yaktırdın?

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ben güncellemek kaçırmışım. Iyi ki varsin lale