Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Merhaba Hpv ! Tedavi Ahcc ve geri kalan her þey

Durum
    catty - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Smile Merhaba Hpv ! Tedavi Ahcc ve geri kalan her þey

Foruma hoþ geldim demek isterdim beni buraya düþüren bu hastalýk sayesinde sizlerle buluþtuk. Temmuzda Hpv 6,11,16,39 tanýsý alýndý. Bu arada ben yapý olarak çok kafama takýyorum herrr þeyi ve bu hastalýk biraz da beyinde bitirmekle alakalý aslýnda. Her þeyi þifa olarak görüp içmek lazým. Belki de gerçekten saðlýklý yaþama, en çok kendime deðer vermeye ve her þeyin baþýnýn saðlýk olduðunu bana bildirmeye çalýþmak için girdi hayatýma… Bir de buradan bakýp olumlu düþünmek lazým Neyse en sonunda Kolposkopi yapýldý. Ýzmir’de çok bilinen bir doktora gittim. Bu iþlemlerin hepsini onda yaptýrdým, kendisi jinekolojik onkoloji doktoru ayn zamanda çok güvendim. Patoloji sonucum temiz geldi çok þükür.. Ama bu saydýklarýmýn hepsine 15k vermiþtim, saðlýk olsun diye diye.. Sanýrým ketem 30 yaþ altýna bakmýyor. Doktorum Silver Shell Ahcc verdi ve günde 2 tane içmemi söyledi.Beta glukan takviyesi de verdi. Deflagyn e baþladýk. Bugün 2. günüm. Deflagyn i ayda 16 gün kullanmam gerektiðini söyledi. Yeþil çay içiyorum günde 2 kupa. Doktorum ayný zamanda 6 aylýk ayda bir glutatyon ve ozon yapacaðýz dedi ama ahcc, deflagyn hem de her ay 3bin bana fazla gelecek. Þart mý bu glutatyon? Kadýnda tedaviye baþladýk sonlandýrmak da olmaz þimdi.. Kafamda deli sorular..

Durum
    smyrna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Merhaba, son durumda ne yaptýn acaba ozon tedavisi uyguladýn mý ve Silver Shell Ahcc etkisi oldu mu?
    Ben iki doktora gittim, bir tanesi ozon ve glutatyon tedavisi önerdi diðeri gerek görmedi Silver Shell Ahcc önerdi sadece. Kafam çok karýþýk