Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 34 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Uzun soluklu hpv hikayem ve ahcc

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

Cevap: Uzun soluklu hpv hikayem ve ahcc

Tebrik ederim .Ahhc konusunda olumlu geri dönüşler gelmeye devam ediyor. Bir iki yıl içinde netleşip guideline lara gireceğini düşünüyorum.
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL cep: 05414101491 – Asistanım serkan tel: 05464466340 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı drmedusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim .Ahhc konusunda olumlu geri dönüşler gelmeye devam ediyor. Bir iki yıl içinde netleşip guideline lara gireceğini düşünüyorum.
    Bence de Yabancı forumlarda ahcc cok ovuluyor zateen Levent Bey

Durum
    srkn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı suzan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    serkan bey yazınızı okuyunca çok umutlanmistım.ama hangi dr a sorsam bu virüsün gitmeyeceğini söylüyor.kafam çok karıştı.siz bu sonuçlardan sonra tekrar baktırdınız mı....yada bu virüslere yeni yakandığınız zamanmı etkisi daha iyi oluyor acaba diyelim 10 yıldır var bende ama bilmiyorum......sonuçları dr a gösterdiğinizde bu virüslerin sizden tamamen gittiğini söylüyorlar mı gerçekten......jinokolojik onkolog bile virüsün tedavisi yok diyor...
    Doktorunuz cidden bu virüsün vucudunuzdan gitmeyeceğini söylüyorsa benim size naçizane tavsiyem, kendinize bilgilerini daima güncel tutan, yeni gelişmeleri, araştırmaları ve yayınları takip eden yenilikçi bir doktor bulmanız yönünde olacaktır.

Durum
    kupa7si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

çok pahalı mı ! pekı şişesi ne kadar ve 1 şişe ne kadar süre gidiyor ?

Durum
    kupa7si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

bir şey sormak istiyorum size
    eşimden bana gectı bana bu et benı dedi ve kendısı hala böyle sanıyor arada kendı kendıen kayboluyor dıye rahat o. eşimle 7 yıldır bırlıkteyım ama bende 1 yıl önce cıktı ben hıc doktora gıtmedım bu sure ıcınde çunku hıc buyumedı dagılmadı nerdeyse. gecen gun doktor bu kondilom dedı henuz etraflıca ögrenmedım haftaya smear ve tıp ıcın gıdecegım.

sormak ıstedıgım şu ..... neden 7 yıl boyunca gecmedı de son 1 yldır cıktı şimdi hamileyım ve son 2 aydır dagılmaya başladı ama hala cok mınıkler gozle zor görulyorlar ben buyutecle bakabılıyorum ancak . sadece 1 tanesı gözle gorulecek kadar buyudu . sizce önemsiz bir tür müdür ?

nerden başlayıp nasıl bir yol izleyecegım bilmiyorum benı korkutan şey 4.5 aylık hamıleyım . normal doguma engel olma fıkrı benı cok uzuyor

eşimde de çok ilginç buyuyup bellı bır boyuta gelınce kendılıgınden kopup dşüyormus niye kendılıgınden kayboluyor anlayamadım bilginiz var mı ?

Durum
    suzan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

peki şuan normal hayatınıza geri döndünüzmü....kız arkadaşınızda her şey normal mi....ve bu yaşadıklarınızdan tıme health ahcc yimi tercih etmeliyiz sizce (tip 39 a göre)..........ve nasıl temin etmemiz konusunda yardımcı olabilek kimse yok mu...................

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı suzan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki şuan normal hayatınıza geri döndünüzmü....kız arkadaşınızda her şey normal mi....ve bu yaşadıklarınızdan tıme health ahcc yimi tercih etmeliyiz sizce (tip 39 a göre)..........ve nasıl temin etmemiz konusunda yardımcı olabilek kimse yok mu...................
    Hpv hayatımızdan tamamen çıktı artık, her şey normale döndü, ben de yaşadığım bu yoğun süreçle ilgili deneyimlerimi paylaşmaya gayret ediyorum, Hpv tipinize göre ahcc seçmenize gerek yok, ahcc bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor, bağışıklık sistemi de tipinden bağımsız olarak hpv ile savaşıyor. Ben kendi kullandığım markaları belirttim ama yabancı forumlarda başka markalar için de övgü dolu yazılar mevcut.

Durum
    Nova - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı srkn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hpv hayatımızdan tamamen çıktı artık, her şey normale döndü, ben de yaşadığım bu yoğun süreçle ilgili deneyimlerimi paylaşmaya gayret ediyorum, Hpv tipinize göre ahcc seçmenize gerek yok, ahcc bağışıklık sistemini kuvvetlendiriyor, bağışıklık sistemi de tipinden bağımsız olarak hpv ile savaşıyor. Ben kendi kullandığım markaları belirttim ama yabancı forumlarda başka markalar için de övgü dolu yazılar mevcut.
    hpv negatife döndüğünde karşı tarafa bulaştırma ihtimali ortadan kalkıyor mu? bir de hangi testle negatife döndüğünden emin oldunuz?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Nova Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hpv negatife döndüğünde karşı tarafa bulaştırma ihtimali ortadan kalkıyor mu? bir de hangi testle negatife döndüğünden emin oldunuz?
    Doğru numune alımıyla geniş panelli bir testte negatif sonuç almışsanız hpv konusu sizin için kapanmış demektir, dolayısıyla taşımadığınız bir virüsü de bulaştırma durumunuz olmuyor.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı kupa7si Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok pahalı mı ! pekı şişesi ne kadar ve 1 şişe ne kadar süre gidiyor ?
    Bu tip sorulara buradan cevap veremiyorum @kupa7si. Ama bir suplement'a göre pahalı bir ilaç, hpv oldugun için uzun surelı de kullanmak gerek, normal takviye olarak kullanmıyoruz sonucta biz bunu

Bu Konu için Etiketler