hepsisosyal
Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Cevap: Deflagyn Jel Temiz Smear Sonucunda Kullanm ve Hpv'yi Vcuttan Klirensi

Alnt Gunes15 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    benimde kolposkopi sonucum cn1 ckt yeni rendim. Doktora hem ahcc den hemde deflagyn dan bahsettim ikisinden de haberi yoktu ben syleyince aratrd bakt kullanabilirsin dedi. Ben iki rnlede forum sitesi sayesinde tantm ahcc zaten kullanmaya baladm. Dierini de yeni sipari ettim bir ka gne elimde olur sonularm sizede yol gstermesi asndan ilerleyen zamanda paylaacam. Benim nacizane grm bu srete ahcc nin baklk sistemini glendirerek virs vucuttan yok ettii, Deflayn jelin ise zellikle cin1 in yaratt hasar onarddr. Herkes motivasyonlu salkl gnler dilerim..
    yi yapmsn @gne, doktoru da bilinlendirmisin aka maka cin1 ler genelde geriliyor %60 oran var, umarm seninki de gerileyecektir

Tecrbeli ye
    yelik tarihi
    17.Aralk.2021
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Arya Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yi yapmsn @gne, doktoru da bilinlendirmisin aka maka cin1 ler genelde geriliyor %60 oran var, umarm seninki de gerileyecektir
    ok teekkr ettim. nallah tez zamanda gzel haberlerle gelebilirim Yeni ylnz kutlarm sevgilerle

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Gunes15 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ok teekkr ettim. nallah tez zamanda gzel haberlerle gelebilirim Yeni ylnz kutlarm sevgilerle
    sizin de yeni ylnz kutlu olsun

Yeni ye
    yelik tarihi
    02.Mart.2022
    Tecrbe Puan
    0

Ltfen bana da bilgi verir misiniz yeni katldm buraya.Bakireyim 1 vajinada 2 makatta sigil vard hpvgent ile dtler douda yayorum ve enabiza geer diye hastaneye gidemiyorum.Suan ahcc de kullanyorum ancak defglayn da kullanmak istiyorum vajina giriinde veya icerde sigil varsa bunu kullanabilir miyiz ltfen yardmc olun

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Bilgin Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ltfen bana da bilgi verir misiniz yeni katldm buraya.Bakireyim 1 vajinada 2 makatta sigil vard hpvgent ile dtler douda yayorum ve enabiza geer diye hastaneye gidemiyorum.Suan ahcc de kullanyorum ancak defglayn da kullanmak istiyorum vajina giriinde veya icerde sigil varsa bunu kullanabilir miyiz ltfen yardmc olun
    Her soruya/bala ayn eyi yazp duruyorsunuz. isterseniz cevap verilmesini bekleyin ne dersiniz! size cevabm verdim kimse size kafasna gre deflagyn kullan diye neremez, forumumdaki insanlardan da byle bir ey istemeyin, doktora rica edersiniz e nabzda gzkmez, sadece soru sormaya gidersiniz. gereksiz yazdgnz tm baslklar sileceim bilgine.

Yeni ye
    yelik tarihi
    08.Ekim.2022
    Tecrbe Puan
    0

Merhaba deflagyn nasl temin edebiliriz doktor mu yazmas gerek biz mi alyoruz eczaneden? Bir de her gn m nasl kullanlyor bilgi verebilir misiniz benim de cin1

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt katzenpull Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Merhaba deflagyn nasl temin edebiliriz doktor mu yazmas gerek biz mi alyoruz eczaneden? Bir de her gn m nasl kullanlyor bilgi verebilir misiniz benim de cin1
    Doktorun size yazmas gerekiyor, kafamza gre kullanacamz bir ey deil, doktorun yazmasnn dnda doktorun gerekli grmesi de lazm.

Yeni ye
    yelik tarihi
    25.Kasm.2022
    Tecrbe Puan
    0

Alnt Madurella Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Selam ahmet benim smear sonucum lsildi hpv negatif. Biyopsi kronik servist kt. Cin daha olusmamis demek oluacak. Ve bana devlet hastanesinde ki doktorum deflagyn nerdi ben 2.ayimi doldurmak uzereyim. Kesinlikle neriyorum kiz arkadasina mutlaka almalisin. Sizin hpv dk riskli mi ? Hani benimkinin tipi bile bilinmiyordu ama rahim agzinda lezyon oluturduu icin doktorum verdi. Immun44 destekleyici vitaminde aldim ahcc de kullaniyorum. Yan etkisi yok
    Kronik servist iin koter veya kriyo ilemi yaptrdnzm

Yeni ye
    yelik tarihi
    25.Kasm.2022
    Tecrbe Puan
    0

Merhaba benimde kronik servist kt biyopsimde ayn ekilde dna tipi saptanmad. Deflagyn den sonra servist iyileti mi daha nce koter ve kriyo yapld m rahim azna

Bu Konu iin Etiketler