Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Deflagyn Jel Temiz Smear Sonucunda Kullanımı ve Hpv'yi Vücuttan Klirensi

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Deflagyn Jel Temiz Smear Sonucunda Kullanımı ve Hpv'yi Vücuttan Klirensi

Hpv virüsünün bağışıklık sistemimiz tarafından vücuttan attığı biliniyor ancak bazı kişilerin tedavisinin uzaması ve kendi kendine vücuttan atamayışının sebebi hpv virüsünün immün sistemden kaçmasıdır. Lokal olarak bağışıklığın desteklenmesi gerekiyor. Yapılan çalışmalarda ahcc konakçı bağışıklığı destekleyebileceği kanıtlanmıştır bu yüzden ahcc spesifik olarak hpv tedavisinde kullanılan bir gıda ürünü olarak çok önemli. Ancak işimizi şansa bırakmamak ve ahcc kullansa dahi negatif olamayan kişi az olsa bile garantiye almak istiyorum. Erkek olarak bölgesel bağışıklığa odaklanmak için aldara kullanıyorum çünkü krem bu bölgeye topluyor natural killer t hücreleri. Lokal olarak virüsü öldüren interferonları aktif etmekte rol oynuyor ahcc ile de desteklenince benim gibi 8 saatte bir siğili yok edebiliyorsunuz aldara ile beraber. Aldaranın etkisini erkek olarak gördükten sonra kadınların aldarayı vajina içine sürememesiyle ilgili ne yapılabilir diye düşündüm forumda 2 kişi var ahcc kullanmasa bile deflagyn kullanarak 4 ay içinde negatif olan. Ama bu kesin olarak bir çıkarım yapamayız bu kişi cin3 ten leep işlemi oluyor sonra smear temize çıkıyor 6 ay geçtikten sonra cin1 tekrar oluşuyor ve 3 aylık deflagyn kullanımı sonucunda 1 ay daha bekleyip toplam 4.ayın sonunda hem smear hem de hpv tip testi negatif çıkıyor. Deflagynden kaynaklandıgını düşünüyorum direk olarak hpv negatif yapar demiyorum ama bu lokalize sürülen kremlerin çok daha güzel odaklandıgını düşünüyorum vücuttan atmasına. Ve bununla ilgili destekleyici bir video buldum. Buyrun.

https://www.youtube.com/watch?v=ovGNzfdNi_w

3:25 açınca göreceksiniz. Diyor ki " YÜKSEK RİSKLİ HPV TİPLERİNİN KLİRENSİ (YANİ VÜCUTTAN ATILMASI) YAPILAN DENEYLERDE ELE ALINAN GRUPTA DEFLAGYN KULLANANLAR %87 İKEN 3.AY SONUNDA %40 A DÜŞTÜĞÜ. "

DEFLAGYN KULLANMAYANLAR İSE BAŞLANGIÇTA %79 İKEN 3.AY SONUNDA %83 E ÇIKTIĞI GÖRÜLMÜŞTÜR.

YANİ DİYOR Kİ 3 AY İÇİNDE YÜKSEK RİSKLİ TİP TAŞIYORSANIZ BU VÜCUDUNUZDAN TEMİZLENEBİLİR. ORANLARA BAKARSAK YARISINDAN FAZLASI TEMİZLENME SÖZ KONUSU OLMUŞTUR DİYOR.

CIN GERİLEMESİNDEN BAHSETMİYOR. YÜKSEK RİSKLİ TİPLERİN DİREK KLİRENSİNDEN YANİ TEMİZLENDİĞİNDEN BAHSEDİYOR.

SONUÇ: (Benim Yorumum)

Ben bir doktor değilim bir uzmanlık alanım yok araştırmacı değilim hiçbir şey değilim. Sadece bir hastayım buna göre okuyunuz tüm bilgileri. Erkeklere ve kadınlara ayrı ayrı önerilerim var.

1. Kadınlar için: Yüksek riskli bir tip taşıdığınızı öğrendiğinizde veya smear cin1,cin2 çıktığında veya ascus ya da her neyse çıktığınızda kolposkopi yaptıracaksınız. Smear ascus çıkıp , kolposkopide cin3 çıkma şansı bile var o yüzden kolposkopi çok önemli zaten doktor bunu yapacaktır heralde. Bu konular forumda ve genel olarak bilinenler ben farklı bir şeyden bahsedeceğim. Smear temiz ama yüksek riskli hpv taşıyorsanız deflagyn 3 ay kullanmanız benim önerimdir. Yanında da kesinlikle AHCC en az 8 ay kullanmalısınız. Bunu söylememin sebebi virüsün immün sistem ne kadar yüksek olursa olsun konakçı immün sistemden virüsün kaçabildiği. Ama deflagyn kullandıgınızda bu bölgedeki bağışıklık değişiyor cin2 bile gerileten temize çeken bir jel neden smear temizken hpvyi vücuttan atmaya negatif olmaya yardımcı olmasın ki ? Benim demek istediğim tek başına deflagyn değil aynı zamanda ahcc ile bu işi kökten çözmek. Smear temizken doktorun deflagyn önermesi ve 4. ay sonunda hpv tip testi negatif (smear degil evet hpv tip testi) olması bence tesadüfi değil katkısının olduğunun kanıtıdır.

2.Erkekler için: Erkeklerin olayı kadınlara göre daha kolay gözle görülen bir şey dök asetik asit testini her şey ortada flash ısıgıyla bile dikkatlice kontrol edebilirsin . Siğillerin varlığında koter ve kriyo para dökmek istemezsen kesin çözümü (kriyo ve koter daha garantidir ve nüks görülmesi azdır) Ama ben de bıktım 1 tanecik minik siğil için 350 tl vermeye. Benim çözümüm antihpv kremdir. Kriyo etkisi gibi karartıyor ve kendi kendine kısa süre içinde düşürüyor. Maddi durumu iyi olanlar kesinlikle koter yaptırsın derim. Antihpv krem bitkisel yakıcı bi krem 200 tl gibi bi fiyatı vardı sanırım. Direk siğili kurutuyor ve zamanla kriyoda oldugu gibi düşüyor. Kullanıcı yorumlarına baktım dolandırıcı gibi değiller gayet mantıklı bitkisel krem sür ve yaksın. 200 tl ucuz değil ama elinin altında anında yakıcı bir krem fikri güzel. Ve biteceğini sanmıyorum. Siğil yok etme olayları bittiyse ve nükslerde yavaş yavaş görülmüyorsa (açık yaralar iyileştiğinde) aldara krem ile erkekler lokal bağışıklık sağlamalıdır aldara sürülen deri altındaki virüslere öldürücü hücrelerimizi yönlendiriyor nüksü azaltıyor ve bu lokal bağışıklık negatif olma yolumuzda bize yardım ediyor. Kadınlar sakın vajina içine sürmesin kadınlar da deri üstüne kasık gibi bölgelere sürebiliyorlar herhangi bir cinsiyet ayrımı yok ama deflagyni özellikle içe sürülebilen bir şey oldugu için söyledim. Zaten rutinlerimizi hepimiz biliyoruz ahcc,yeşil çay, propolis, cinsel perhiz, jilet yok, 2 numara veya 3 numara başlıklı traş makinesi var. Stres yok sigara yok alkol yok sağlıklı beslenme var Sevgiler

*Düşük riskli tiplerde Deflagyn kullanan veya öneren ya da önermeyen bir bilgisi olan varsa bilgilendirirse çok sevinirim. Kız arkadaşıma almayı düşünüyorum 3 kutu.

Durum
    Özel Üye

Cevap: Deflagyn Jel Temiz Smear Sonucunda Kullanımı ve Hpv'yi Vücuttan Klirensi

Selenyum ve Antioksidan içeriği var deflagynde. Düşük riskli hpv tiplerinin vücuttan atılmasına neden yardımcı olmasın? Bölgesel bir antioksidan ve selenyum çok işe yarar bence. Düşük riskli (genellikle siğil yapan) tiplerde kullanan var mı ? CIN1 gibi vakalarda kullanılıyor biliyorum ama negatif yolunu kısaltacağını düşünüyorum

Durum
    Özel Üye

https://hiperfarma.com.tr/immun44-kapsul/
    Sitenin ürünlerine bakın immun44 ile birlikte öneriliyor. Büyük ihtimalle içindeki selenyumla ilgili

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Selam ahmet benim smear sonucum lsildi hpv negatif. Biyopsi kronik servist çıktı. Cin daha olusmamis demek oluşacak. Ve bana devlet hastanesinde ki doktorum deflagyn önerdi ben 2.ayimi doldurmak uzereyim. Kesinlikle öneriyorum kiz arkadasina mutlaka almalisin. Sizin hpv düşük riskli mi ? Hani benimkinin tipi bile bilinmiyordu ama rahim agzinda lezyon oluşturduğu icin doktorum verdi. Immun44 destekleyici vitaminde aldim ahcc de kullaniyorum. Yan etkisi yok

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahmet, bravo Araştırmacı değilim demişsin ama forumda araştırmaya meraklı hatrı sayılır az bir kitle var, yani araştırman çok değerli aslında. Çünkü zamanında benim de araştırdığım gibi bu bilgiler hem kişisel olarak sana sonra da diğer kişilere yardımcı oluyor

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet, bravo Araştırmacı değilim demişsin ama forumda araştırmaya meraklı hatrı sayılır az bir kitle var, yani araştırman çok değerli aslında. Çünkü zamanında benim de araştırdığım gibi bu bilgiler hem kişisel olarak sana sonra da diğer kişilere yardımcı oluyor
    Ben bu foruma kendim için bir kere bile girmedim. Çünkü sanıyordum ki yapılacak hiçbir şey yok senede bir doktora gidicem diye düşündüm hep. Ancak kız arkadaşıma gardasile rağmen bulaşınca işler değişti. 3 sene hpvnin adını dahi unutmuştum senede bir koter olsam bile umrumda degildi hpv. Sonra ağlaya ağlaya bu foruma girdim ama 2015 ten beri hiç girmemiştim googlea hpv ile ilgili araştırmak için moralim bozulmasın diye. Bi mucize olsun diye girdim resmen bu foruma ve 2015 yılında ne bu bilgiler vardı Nevra Topalismailoglu bile vücutta kalır diyordu düşünsenize halimi... Bir mucize gibi oldu benim için baktım dünya değişmiş bilim ilerlemiş ve bu bilgileri de araştıra araştıra önümüze tepsiyle sunmuşsun Arya'cım. Araştırdıkça güçlendigimi görünce ben de araştırmadan duramıyorum. Yan etkisi ve zararı olmadığı kanıtlanan etkisi oldugu düşünülen çoğu şey denenmeli bence bu hastalıkta. Yüksek riskli tipi olanlar jinekologlarına danışıp deflagyn kullanmalarını bir danışsınlar diyorum sevgiler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu foruma kendim için bir kere bile girmedim. Çünkü sanıyordum ki yapılacak hiçbir şey yok senede bir doktora gidicem diye düşündüm hep. Ancak kız arkadaşıma gardasile rağmen bulaşınca işler değişti. 3 sene hpvnin adını dahi unutmuştum senede bir koter olsam bile umrumda degildi hpv. Sonra ağlaya ağlaya bu foruma girdim ama 2015 ten beri hiç girmemiştim googlea hpv ile ilgili araştırmak için moralim bozulmasın diye. Bi mucize olsun diye girdim resmen bu foruma ve 2015 yılında ne bu bilgiler vardı Nevra Topalismailoglu bile vücutta kalır diyordu düşünsenize halimi... Bir mucize gibi oldu benim için baktım dünya değişmiş bilim ilerlemiş ve bu bilgileri de araştıra araştıra önümüze tepsiyle sunmuşsun Arya'cım. Araştırdıkça güçlendigimi görünce ben de araştırmadan duramıyorum. Yan etkisi ve zararı olmadığı kanıtlanan etkisi oldugu düşünülen çoğu şey denenmeli bence bu hastalıkta. Yüksek riskli tipi olanlar jinekologlarına danışıp deflagyn kullanmalarını bir danışsınlar diyorum sevgiler
    Harikasın Evet hpv konusu 5-6 yıldır çok ilerledi.

Durum
    adlimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahmet ben de hpv18 ve cin1 olduğumu öğrendikten sonra hemen ahcc ye başlamıştım. Maddi durumum çok iyi olmadığı için ya deflagyn ya ahcc alabiliyordum. Ahcc nin ilk ayındayken açtığım başlığa senin yazdığın cevapla deflagyn i de kesin almam gerektiğini düşündüm. Şimdi hem ahcc hem deflagyn kullanıyorum.3 lü paketten almıştım ama regl dönemlerinde kullanılmadığı için 4 ay kadar gideceğini düşünüyorum. 1.paketten 7 tane kaldı. Sanırım bu 3 kutu bittikten sonra smear testi yaptırcam. Sonuçlarımı yine buraya da yazarım. yaptığın araştırmalar çok önemli gerçekten. İmmun44 konusunda tam emin değilim. Sürekli takviye edici bişeyler kullanmak vücudumu tembelleştirebilir diye düşünüyorum. Ah bi de sigarayı bırakabilsem.. günde en fazla 5 tane içiyorum bakalım sonuç ne olacak

Durum
    Özel Üye

Alıntı adlimi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet ben de hpv18 ve cin1 olduğumu öğrendikten sonra hemen ahcc ye başlamıştım. Maddi durumum çok iyi olmadığı için ya deflagyn ya ahcc alabiliyordum. Ahcc nin ilk ayındayken açtığım başlığa senin yazdığın cevapla deflagyn i de kesin almam gerektiğini düşündüm. Şimdi hem ahcc hem deflagyn kullanıyorum.3 lü paketten almıştım ama regl dönemlerinde kullanılmadığı için 4 ay kadar gideceğini düşünüyorum. 1.paketten 7 tane kaldı. Sanırım bu 3 kutu bittikten sonra smear testi yaptırcam. Sonuçlarımı yine buraya da yazarım. yaptığın araştırmalar çok önemli gerçekten. İmmun44 konusunda tam emin değilim. Sürekli takviye edici bişeyler kullanmak vücudumu tembelleştirebilir diye düşünüyorum. Ah bi de sigarayı bırakabilsem.. günde en fazla 5 tane içiyorum bakalım sonuç ne olacak
    Hayır öyle düşünme negatif olana kadar takviyeye devam. Immun44 içeriği özellikle jinekologların tavsiyesi içeriği rahim bölgesine yararlı geliyor selenyum folik asit vs. Cın vakası için kesinlikle deflagyn kullanılmalıdır bence beklenmemeli. Semra temiz ama high risk hpv tipi olsa dahi videoyu izle. Hpv negatif yaptığı görülmüş . Folik asit açısından zengin besinleri tüket. Basit olsun diyorsan en basitinden kabuklu fıstık 1 avuç. Sigarayı bırakmak çok zor anlayabiliyorum ama sigara içerken çok zor . Zaten zor bi süreç sigarayla mahfediyorsunuz iyice. Lütfen destek alın mümkünse bırakın. Immun44gibi takviyeler vücut tembelleştirmez. Enerji verici bir şey değil minerali zengin.

Durum
    Gunes15 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

benimde kolposkopi sonucum cın1 cıktı yeni öğrendim. Doktora hem ahcc den hemde deflagyn dan bahsettim ikisinden de haberi yoktu ben söyleyince araştırdı baktı kullanabilirsin dedi. Ben iki ürünlede forum sitesi sayesinde tanıştım ahcc zaten kullanmaya başladım. Diğerini de yeni sipariş ettim bir kaç güne elimde olur sonuçlarımı sizede yol göstermesi açısından ilerleyen zamanda paylaşacağım. Benim nacizane görüşüm bu süreçte ahcc nin bağışıklık sistemini güçlendirerek virüsü vucuttan yok ettiği, Deflayn jelin ise özellikle cin1 in yarattığı hasarı onardığıdır. Herkes motivasyonlu sağlıklı günler dilerim..

Bu Konu için Etiketler