Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv ve doktorlarin kararsizliği

Durum
    Şüpheli.19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Hpv ve doktorlarin kararsizliği

Merhaba sizin sigilleriniz nasıl acaba tarif eder misiniz benim de benzer semptomlarım var da

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Bia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün geldi sonuc...hpv
    Geçmiş olsun

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sevgili Bia gecmis olsun. Ben belirsizlige tercih ederim ki ne ile ilgilenecegimi bileyim. Surecin basliyor. Bir de rutinini olusturdun mu coook daha rahatlayip kendini surece birakacaksin. Kolay gelsin 🙋*♀️

Durum
    karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Dermatolog önerisi için forumu inceleyeceğim. Yine de öneriniz olursa duymak isterim. Vajen girişi de dış kısım olarak nitelendiriliyormuş. Şimdilik condylox solüsyon kullanıyorum. Memnunum. Sonuç alamazsam piyasadaki diğer kremlere de şans vermeyi düşünüyorum. Çünkü sık yapılan koter/lazer işleminin iyileşme süreci uzun oluyor. Özellikle lokal anestezi için yapılan iğne sonrasında şişkinlik ve kaslarda sertleşme yapabiliyor bir süreliğine.

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Alıntı karakedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dermatolog önerisi için forumu inceleyeceğim. Yine de öneriniz olursa duymak isterim. Vajen girişi de dış kısım olarak nitelendiriliyormuş. Şimdilik condylox solüsyon kullanıyorum. Memnunum. Sonuç alamazsam piyasadaki diğer kremlere de şans vermeyi düşünüyorum. Çünkü sık yapılan koter/lazer işleminin iyileşme süreci uzun oluyor. Özellikle lokal anestezi için yapılan iğne sonrasında şişkinlik ve kaslarda sertleşme yapabiliyor bir süreliğine.
    Kremler pek işe yaramıyor bence kriyo en etkili yöntem yada koter dıs kısımdaysa bunları yaparsan sigil hemen düşecektir

Durum
    girllpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Bia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. size dün yaşadığım olaydan bahsedip fikirlerinizi almak istiyorum. daha önce de demiştim bir kaç yıl önce siğiller için gittiğim doktor bunlar siğil değil, enfeksiyondan kaynaklanabilir demişti. o an ona inanmak işime gelmişti ama hep bir yanım bunlar siğil diyordu. sonra ironik olarak 4 mart hpv farkındalık gününde gittiğim doktor bunlar siğil dedi ama inılmaz umursamaz olduğu için başka bir doktorla görüştüm ve o da evet bunlar siğil dedi ama sonra seni başka birisi ile görüştüreceğim deyip jinekolojik onkoloji doktorunun yanına gittik ve inanılmaz acı dolu bir şekilde vajinamı ve içini kontrol etti ve bunlar kondilom değil dedi. şok oldum. sürtünmeden, pamuk olmayan iç çamaşırlarından hatta günlük pedden kaynaklı travmalar yüzünden olur dedi. ama görüntüleri kesinlikle ben siğilim diye bağırıyor ve o hayır değil derken ondan 15 dk önce başka bir doktor hpvden kaynaklı siğil dedi. anlamıyorum doktorlar nasıl bu kadar çelişebilir? endişemi görünce biyopsi aldı ve test edelim yine de dedi. test 10-15 güne çıkarmış ama tam bir muallakta kaldım. her gün dua ediyorum dediği gibi olsun diye ama yine de emin olamıyorum. bu lanetin teşhisi bu kadar zor mu yoksa buradaki doktorlar mı hiçbir şey bilmiyor? sizin başınıza böyle bir şey geldi mi?
    Merhaba bia bende bakireyim 5-6 aydır hpvyim. Özelden mesaj atarsan kader ortaklığı yapabiliriz. İlk öğrendiğimde bende senin gibiydim. Tedbirini aldıktan sonra üzüleceğin bir konu yok. Benim de tek korkum siğil yapmayan türlerin varlığını bilmemek onun dışında uyguladığım şeyleri sana anlatabilirim