Alıntı charmed Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ya cidden ulkemızdekı doktorlar hpv hakkında cok bilgisiz. neden umursamıyorlar bız bu kadar aklımızı oynatacak gıbı oluyorken anlamıyorum. sekreterın ıddasıda oldukça saçma . bır daha operasyona ıhtıyac olmadı demek ne demek . prof okumuş uflemıs mı ..hastalar daha dıkkatlı olmuşlardır . yenıden oluşmamışlardır . Biz hpv lıler ne yazıkkı yakın cevremızle paylaşamıyoruz. anlatmadan bırı ıle konuşamadan psıkolojık etkısının gecmesı cok zor. sevgılı arya cım ıyı kı bu platformu oluşturdu. berk sana tavsıyem herhangi bir hastanenın genel cerrahınada guvenebılmen. prof. dıye kat be kat fazla tasarrufunu zıyan etme .. bunun yerıne gıt amazon.com dan achh getırt ...
charmed su konuya acıklık getireyim, amazon.com'dan ahcc getiremiyor, cunku ulkemızde bu ilaç yok ve ülkemize giremiyor ilaç gibi malzemeler cunku gumrukte takılıyor. Bosu bosuna amazon/ebay tarzı sitelerden urun alıp paranızı cope atmayın, az buz değil. Elinize bile ulasmaz, bosa para harcadıgınızla kalırsınız benim gibi yapın, bir şekilde getirtin, getirtmek isteyenler bana danısabilir.