Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sirke vajina içine de sürülür mü ?

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Sirke vajina içine de sürülür mü ?

MS de bir virus tarafindan olusuyormus ama henuz bulunamamış sadece bi teori
    Birde kortizon ilaci aslinda böbrek ustu bezleri ekstra çalıştırıyor yani bağışıklık yönünü değiştiriyor ben kullandığımda yüzüm sismisti vücutta degisik tepkiler oluyor şu sıra yuklenmemelisin kesinlikle ilgili doktor bulana kadar araştır. Ms hastasi oldugunu belirtip hpv icin baska doktora gorunmeni tavsiye ederim.

Durum
    Merv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Bende de vajina dudaklarının birinde bir tane bir de anüs yakınında olmak üzere iki çıkıntı hissettim ve siğil olduklarını düşünüyorum. iki siğil için doktorlara para ödemek istemediğimden elma sirkesi ve pamuk yöntemini yapıyorum Arya'nın tarif ettiği ama 3 gece yapın demiş bu gece 3. olacak ama siğillerde bir değişiklik yok sanki. Bir değişiklik olmazsa elma sirkeli pamuğu bantlama olayına kaç gece daha devam etmemiz gerekiyor??

Durum
    patirik3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MS de bir virus tarafindan olusuyormus ama henuz bulunamamış sadece bi teori
    Birde kortizon ilaci aslinda böbrek ustu bezleri ekstra çalıştırıyor yani bağışıklık yönünü değiştiriyor ben kullandığımda yüzüm sismisti vücutta degisik tepkiler oluyor şu sıra yuklenmemelisin kesinlikle ilgili doktor bulana kadar araştır. Ms hastasi oldugunu belirtip hpv icin baska doktora gorunmeni tavsiye ederim.
    Evet haklısınız ben dünden beri şunu düşünüyorum cildiye bölümüne gidip en azından yüzeyde olan virüsleri kriyoterapi yaptırsam en azından virüs yükünü azatsam

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

O sekilde mantıklı

Durum
    patirik3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O sekilde mantıklı
    Bana dün kolonoskobi yapmışlar onun sonucunu bekle dedi hemşire şimdi onu bekliyeceğim sonrasında dışardaki siğillerim cildiye gidip donduracağım içerisi içinde aldara ile devam edeceğim sonrası içinde sirke ile devam etmeyi düşünüyorum dışardaki siğillerime içerisi içinde çıktıkça aldara 6 ayda birde smar testi bittim tükendim çünkü 😥🥺