Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sirke vajina içine de sürülür mü ?

Durum
    patirik3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Sirke vajina içine de sürülür mü ?

Sirkeli pamukla siğillerin düştüğünü okudum peki vajina içindeki sillerimizede sürebilir miyiz onlar tabi daha değişik beyazımsı yapan oldumu bilgi verirmisiniz lütfen 😥😥😥😥

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Sirke vajina içine de sürülür mü ?

Hayır asla deneme. Cerrahi işlem lazım ona

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayır asla deneme. Cerrahi işlem lazım ona
    Teşekkür ederim 😔

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Kontrolsuz tahris eder aman

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

iç kısma hiçbir şey sürmeyin. dışarısı için elma sirkesi kullanılır, deri kısmı için yani.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iç kısma hiçbir şey sürmeyin. dışarısı için elma sirkesi kullanılır, deri kısmı için yani.
    Kötü bir doktor deneyimi daha Arya senin mesajını görmek beni çok mutlu etti hatta bu gün beni mutlu eden tek şey diyebilirim 😥 utanmasam beni sen yönlendir dicem doktorlardan nefret ettim öyle umursamaz bir doktorduki moralim sıfır hiç bir takviye kullanmicaksin dedi (Bu arada Emes hastasıyım fingiya kullanıyorum kortizonlu ilacmis sanırım onun tedavimi olumsuz etkilediğini söyledi ) bende keseyim norolojiyle görüşüp ilacımı değiştireyim dedim hayır dedi ne kullanayım ne önerirsiniz diye sordum hiç birşey takip edeceğim dedi (HATTA BU SEBEPDEN DOLAYI AHCC DE KULLANMAMİ TAVSİYE ETMEDİ İLETİSİM NUMARASİNDAKİ KİSİ DOKTORUMA DANİSMAMİ İSTEDİ DOKTORUMDA TAVSİYE ETMEDİ )koter yaparız en iyisi ama biraz bekleyelim dedi bu arada 2 aydır bekliyorum ben zaten aldara ile devam ederiz sonrasında dedi tıp testi hakkında birşey demedi sormama rağmen ayrıca içimden bı parca aldı resmen makasla kesti sonra bı gümüş ver dedi hemşireye biseyler yaptı 270 TL para ödedim 10 güne çıkar dedi antibiyotik yazdı gonderdi iyiki sen varsın 😥😥😥

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Patirik MS ciddi bi hastalık kafana gore takviyede olsa kullanma bence. Ustelik ms inde tedavisi sadece kortizonla atak azaltmak diye biliyorum.yani ataklarini tetikleyebilirsin. Ayrica MS tanısi nasil kondu belinden sivi aldilar mi ?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Patirik MS ciddi bi hastalık kafana gore takviyede olsa kullanma bence. Ustelik ms inde tedavisi sadece kortizonla atak azaltmak diye biliyorum.yani ataklarini tetikleyebilirsin. Ayrica MS tanısi nasil kondu belinden sivi aldilar mi ?
    Evet omurilik sıvısı ile kesinleşti 9 yıl oldu Doktora aynen şunu dedim nasıl korktuysam artık MS umrumda değil ben bundan kurtulmak istiyorum diye sonra tabi bu şekilde doğru düşünmedigimi söyledi ama çok şükür MS beni rahatsız etmiyor ama bu hpv beni baya üzüyor peki ne yapmalıyım kendi haline bırakılacak bir hastalık degilki bu😥🥺

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

human papilloma virüs (HPV) ve boğmaca gibi aşıların MS hastalarında güvenliği ile ilgili yayınlanmış yeterli veri yoktur.

https://jag.journalagent.com/tjn/pdf...19_3_77_84.pdf

Aşı yaptırırken de dikkat et. Bence biraz zaman geçsin başka bir doktora da görün derim belki ahcc içmende sorun olmayacağını söyler öylece başlarsın. Ahcc içmen kesinlikle yasaksa da üzülme kendi kendine atlatacaksın o halde belki doktoruna sorup ahcc sorun olmayacak belki de sadece beta glukan kullanarak atlatırsın. Yeşil çay iç saglıklı besinler ye sigara alkol içme aldara krem zaten bölgesel bagısıklık sunuyor yani ms hastası olmana ragmen aldara kullanıyorsan (bence) ahcc de kullanılır çünkü ikisi de immun sistem yanıt değiştirici. Doktor değilim sadece bir yorum yapıyorum yanlış yönlendirmek istemem kesinlikle sadece düşüncelerim böyle

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    human papilloma virüs (HPV) ve boğmaca gibi aşıların MS hastalarında güvenliği ile ilgili yayınlanmış yeterli veri yoktur.

https://jag.journalagent.com/tjn/pdf...19_3_77_84.pdf

Aşı yaptırırken de dikkat et. Bence biraz zaman geçsin başka bir doktora da görün derim belki ahcc içmende sorun olmayacağını söyler öylece başlarsın. Ahcc içmen kesinlikle yasaksa da üzülme kendi kendine atlatacaksın o halde belki doktoruna sorup ahcc sorun olmayacak belki de sadece beta glukan kullanarak atlatırsın. Yeşil çay iç saglıklı besinler ye sigara alkol içme aldara krem zaten bölgesel bagısıklık sunuyor yani ms hastası olmana ragmen aldara kullanıyorsan (bence) ahcc de kullanılır çünkü ikisi de immun sistem yanıt değiştirici. Doktor değilim sadece bir yorum yapıyorum yanlış yönlendirmek istemem kesinlikle sadece düşüncelerim böyle
    Keşke doktorlarda en senin kadar yorum yapabilseler keşke burda bizi bizden başka anlayan yok ne kadar acı ve burda kimsenin kimseden bir beklentiside yok doktora para ödememize rağmen ilgi alaka sıfır 😥🙄