Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erkekte HPV ve Dondurma Tedavisi

Durum
    atakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Erkekte HPV ve Dondurma Tedavisi

Arkadaslar oncelikle merhaba ben Kanada'dan Atakan.Eger konuyu yanlis bir yere actiysam yada acilmis olan bir konuyu ikinci defa actiysam yasadigim strese ve heyecanima baglayin.Yaklasik 6 ay once penis bolgesinde bir sigil cikti ve bunun hpv oldugunu 2 ay once algilayabildim.Toplamda 5-6 adet et benine benzer birseyler cikti ve doktora gittim.Yasadigim yer kucuk bi kasaba ve burada tek genc bir doktor var.Ilk gidisimde test yaptilar ve sigilleri oda parfumune benzer basincli bir sisde bulunan birseyle dondurdular.O sigiller dustu,ama ayni yerdeki sigiller 3 defa tekrarladi ve yine sadece dondurma tedavsini yaptilar.Dodurduktan 1 hafta icinde sigiller dusuyor ve yok oluyor ancak tekrar cikiyor.En son gittigimde goremedi bile ben bugun fark ettim 3 tane yine ayni yer ve 1 yeni noktada cikti ve yine ayni islemi yaptilar.Kisacasi hayatimdaki en zor donemi gecirmekteyim.Bunun icin en iyi tedavi yontemi nedir? Herhangi bir ilac kullanmak gerekiyor mu?Ahcc denilen bir ilaci okudum forumunuzda,ama sadece kadinlar icin mi bilemiyorum?Nasil beslenmeliyim,kacinmam gereken besinler nelerdir? Cinsel hayatimi gecici sureligine durdurmalimiyim korunmali bile olsa?

Simdiden verecegeniz cevaplar icin cok tesekkur ediyorum.Hoscakalin saglikli kalin!

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Erkekte HPV ve Dondurma Tedavisi

Alıntı atakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar oncelikle merhaba ben Kanada'dan Atakan.Eger konuyu yanlis bir yere actiysam yada acilmis olan bir konuyu ikinci defa actiysam yasadigim strese ve heyecanima baglayin.Yaklasik 6 ay once penis bolgesinde bir sigil cikti ve bunun hpv oldugunu 2 ay once algilayabildim.Toplamda 5-6 adet et benine benzer birseyler cikti ve doktora gittim.Yasadigim yer kucuk bi kasaba ve burada tek genc bir doktor var.Ilk gidisimde test yaptilar ve sigilleri oda parfumune benzer basincli bir sisde bulunan birseyle dondurdular.O sigiller dustu,ama ayni yerdeki sigiller 3 defa tekrarladi ve yine sadece dondurma tedavsini yaptilar.Dodurduktan 1 hafta icinde sigiller dusuyor ve yok oluyor ancak tekrar cikiyor.En son gittigimde goremedi bile ben bugun fark ettim 3 tane yine ayni yer ve 1 yeni noktada cikti ve yine ayni islemi yaptilar.Kisacasi hayatimdaki en zor donemi gecirmekteyim.Bunun icin en iyi tedavi yontemi nedir? Herhangi bir ilac kullanmak gerekiyor mu?Ahcc denilen bir ilaci okudum forumunuzda,ama sadece kadinlar icin mi bilemiyorum?Nasil beslenmeliyim,kacinmam gereken besinler nelerdir? Cinsel hayatimi gecici sureligine durdurmalimiyim korunmali bile olsa?

Simdiden verecegeniz cevaplar icin cok tesekkur ediyorum.Hoscakalin saglikli kalin!
    Atakan merhabalar.

Oncelıkle forumumuza hosgeldın, kanadaya selamlar hahaha
    Sorularına cevap vereyim:

1. en etkili tedavi yöntemi koterdir ama kriyoterapiden(senın yaptırdıgın) daha yıpratıcı ve ıyılesme suresı 1-2 hafta daha uzundur. ikisi arasındaki farkları blogumda paylastıgım bununla ilgili bir yazıdan okuyabilirsin.

2. herhangi bir takviye alman evet gerekiyor, imutor benzeri bir bagısıklık guclendırıcı kullan, kanada'da farklı bir ilaç olur muhtemelen bu imutor yoktur. bol bol c vitamini almanı onerıyorum, yesil olan her seyı ye ve yesıl cay'a basla, gunde 3 kupa iç, bilimsel olarak gerılettıgı kanıtlanmıstır. ahcc alma gucun varsa kesinlikle öneriyorum.

3. ahcc yi herkes kullanabılır kadın erkek fark etmez.

4. cınsel hayatını durdurmalısın. ben yaklasık 1bucuk sene durdurdum. sigil yokken korunmalısın. ama yıne de tavsıye etmem, hemen tekrarlıyormus cunku senın sıgıller.

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arya biz ne zaman sevişeceğiz kaç yıl sevişmemeliyiz biz benim durumu bılıyosun peniste siğil yok makatta korunarak bı ıkı ayda bir sevişiyoruz napmalıyız kaç yıl dayanayım

Durum
    Admin

Alıntı Ankaralı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya biz ne zaman sevişeceğiz kaç yıl sevişmemeliyiz biz benim durumu bılıyosun peniste siğil yok makatta korunarak bı ıkı ayda bir sevişiyoruz napmalıyız kaç yıl dayanayım
    Yıla gerek yok ankara. Boxer'ın penis kısmını makasla kes, prezervatif tak seviş, dikkatli ol yeter. boxer'ı cıkarma.

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıla gerek yok ankara. Boxer'ın penis kısmını makasla kes, prezervatif tak seviş, dikkatli ol yeter. boxer'ı cıkarma.
    En iyisi ben keseyim atayım artık )) aliminyum folyo sarayım bide fırına vereyim alemsin kadın

Durum
    Admin

En iyisi ben keseyim atayım artık )) aliminyum folyo sarayım bide fırına vereyim alemsin kadın
    o zaman sevişme yavrum, adam gibi bir cözüm sunuyoruz hpv'li iken bile bu olay sana bir buluş gibi gelmeliyken, komik geliyor, cok tuhaf

Durum
    Kıdemli Üye

o zaman sevişme yavrum, adam gibi bir cözüm sunuyoruz hpv'li iken bile bu olay sana bir buluş gibi gelmeliyken, komik geliyor, cok tuhaf
    Penisimde hiç görmedim ya lezyon ondan herhalde

Durum
    Admin

Penisimde hiç görmedim ya lezyon ondan herhalde
    görsen de görmesen de şunu kabul et: sen hpv ile enfekte olan birisin ve korunmalısın.

Durum
    Kıdemli Üye

görsen de görmesen de şunu kabul et: sen hpv ile enfekte olan birisin ve korunmalısın.
    Çocuk istedıgım zaman ne olcak karamsarlığa itme beni ne olur

Durum
    hepeve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör

Çocuk istedıgım zaman ne olcak karamsarlığa itme beni ne olur
    cocugu sen dogurmıycaksın arkadasım bi sakinleş artık ya yetherr

Bu Konu için Etiketler