Sayfa 5 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu
Toplam 71 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Erken Teşhis 16-45-6

Durum
    demi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Erken Teşhis 16-45-6

Güncelleme:

- Mart başından beri AHCC kullanıyorum
    - Her gün bir bardak da olsa yeşil çay içiyorum
    - Her gün bir adet immun44 kullanıyorum
    - Her sabah beeo propolis (%30)
    - Alkol kullanmıyorum, sigaraya devam ediyorum.

HPV'yi tahminimce 2 ay önce kaptım. Henüz bir siğil oluşumu gözlemlemedim. 16 Şubat'ta ilk doz Gardasil aşısı oldum, 16 Nisan'da ikinci dozu olacağım. HPV psikolojisini atlattığım için hayatıma oldukça normal bir şekilde devam ediyorum ve açıkçası HPV'yi umursamıyorum bile. Şu an benim için her şey deneysel ve gözlemsel bir eğlenceye dönüştü.

Bugün (15 Mart) kolposkopi oldum. Özel hastanede, genel anestezi altında yaptılar. Biyopsi için parça alınmış ve ECC (küretaj) uygulanmış. Kanamam regl kanaması gibiydi. Maksimum 10 güne sonuçları alacağım. Burayı güncellerim.

Şu an tek isteğim bu süreci siğilsiz ve mümkünse leepsiz atlatmak.

Açıkçası AHCC kullanmaya başlayanların çoğu zaten bir süredir pozitif olan ama bunu fark etmeyen kişiler. Ben 1.5 ayda herhangi bir semptom göstermeden kendi yaptırdığım test sonucu haberdar oldum. Bu sebeple AHCC kullanımının etkisini en iyi kendimde gözlemleyebileceğimi düşünüyorum. Eğer Ağustos'ta en azından bir iki tipi atmışsam ciddi bir ilerleme demektir. Çünkü o zaman toplamda 2 senelik pozitif değil, 7-8 aylık pozitif olacağım.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı demi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güncelleme:

- Mart başından beri AHCC kullanıyorum
    - Her gün bir bardak da olsa yeşil çay içiyorum
    - Her gün bir adet immun44 kullanıyorum
    - Her sabah beeo propolis (%30)
    - Alkol kullanmıyorum, sigaraya devam ediyorum.

HPV'yi tahminimce 2 ay önce kaptım. Henüz bir siğil oluşumu gözlemlemedim. 16 Şubat'ta ilk doz Gardasil aşısı oldum, 16 Nisan'da ikinci dozu olacağım. HPV psikolojisini atlattığım için hayatıma oldukça normal bir şekilde devam ediyorum ve açıkçası HPV'yi umursamıyorum bile. Şu an benim için her şey deneysel ve gözlemsel bir eğlenceye dönüştü.

Bugün (15 Mart) kolposkopi oldum. Özel hastanede, genel anestezi altında yaptılar. Biyopsi için parça alınmış ve ECC (küretaj) uygulanmış. Kanamam regl kanaması gibiydi. Maksimum 10 güne sonuçları alacağım. Burayı güncellerim.

Şu an tek isteğim bu süreci siğilsiz ve mümkünse leepsiz atlatmak.

Açıkçası AHCC kullanmaya başlayanların çoğu zaten bir süredir pozitif olan ama bunu fark etmeyen kişiler. Ben 1.5 ayda herhangi bir semptom göstermeden kendi yaptırdığım test sonucu haberdar oldum. Bu sebeple AHCC kullanımının etkisini en iyi kendimde gözlemleyebileceğimi düşünüyorum. Eğer Ağustos'ta en azından bir iki tipi atmışsam ciddi bir ilerleme demektir. Çünkü o zaman toplamda 2 senelik pozitif değil, 7-8 aylık pozitif olacağım.
    Maddi durumun iyiyse benim önerim deflagyn kullanman. Yuksek riskli tiplerde 3 ayda negatif yaptigi gorulmus

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Deflagyn cin2 ve cin3 lere onerilmiyor mu? Rahim agzinda mi gerileme yapiyor uc ayda yoksa hpv yi negatife mi ceviriyor? Ilac hakkinda bilgim yok aydinlatirsaniz sevinirim

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cok mu pahali deflagyn? Yani 9 ahcc yerine 3 ay onu kullanmak daha mi mantikli olur sizce? (Cin1, hpv 16 pozitifim)

Durum
    Özel Üye

Alıntı Nora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok mu pahali deflagyn? Yani 9 ahcc yerine 3 ay onu kullanmak daha mi mantikli olur sizce? (Cin1, hpv 16 pozitifim)
    Hayır ahcc kullanmaya devam edip saglikli besleniniz. Ek olarak maddi durumunuz elveriyorsa 3aylik deflagyn kullanın. Benim konu basliklarima girerek arastirdigim deflagyn yazısına bi göz atabilirsiniz.

Durum
    Özel Üye

Ahcc tek basina cin1 i geriletme şansı yuksek. Hatta kendi kendine bile temizlenme sansi var. Ancak tip 16 şansa birakilmamali cin1 iseniz kesin deflagyn kullanin 4.ay sonunda smear temiz olur. Hatta hpv negatif olanlar var. 3 ay icinde. Ama Ahcc yi birakayim bunu kullanayim demek dogru degil. Biliyorum asiri pahali ancak alabilirseniz cok iyi olur. 1500 tl sanirim 3 aylik yani 3 kutu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Deflagyn ve ahcc farklı kulvarlar. Onun yerine onu kullanayım daha mı iyi diye sormak yanlıştır. deflagyn'in görevi farklı, ahcc'nin farklı. Deflagyn'den hpv negatif yapmasını bekleyemezsiniz dr. nevra da yapmadığını söylemişti röportajda.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deflagyn ve ahcc farklı kulvarlar. Onun yerine onu kullanayım daha mı iyi diye sormak yanlıştır. deflagyn'in görevi farklı, ahcc'nin farklı. Deflagyn'den hpv negatif yapmasını bekleyemezsiniz dr. nevra da yapmadığını söylemişti röportajda.
    Yuksek riskli tiplerde deflagyn kullanimi cok onemli bana kalırsa. Ancak ahcc tek basina bile temizleyebiliyor cin vakalarını. O yuzden tercih edilecek bir sey degil. Yuksek riskli tipin var ek olarak deflagyn ekle. Cin1 varsa kesinlikle ekle...

Durum
    Özel Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yuksek riskli tiplerde deflagyn kullanimi cok onemli bana kalırsa. Ancak ahcc tek basina bile temizleyebiliyor cin vakalarını. O yuzden tercih edilecek bir sey degil. Yuksek riskli tipin var ek olarak deflagyn ekle. Cin1 varsa kesinlikle ekle...
    Yani tercih edilecek bir sey degil derken. Kararsiz kalinacak bir durum yok. Ahcc şart. Ustune deflagyn eklenebilir demek istedim

Durum
    demi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Deflagyn için ilk olarak kolposkopi sonucumu bekleyeceğim. Doktorun sözüne göre ilerlemeyi düşünüyorum. Şu an herhangi bir yan etkisi olup olmayacağını bilmeden kendi kendime vücudumun içine bir ilaç enjekte etmeyi doğru bulmuyorum. AHCC ilaç olmadığı için kendi kendime başladım ama diğer konularda doktorum ile ilerleyeceğim.

Eğer patoloji sonucum kötü çıkarsa gidişat iyi değil demektir. Zira virüsü 2 ay önce kaptım ve bu iki aydaki değişiklik sürecin gidişatını gösterecek. Umarım güzel haber alırım.