Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Syklofosfamid -hpv

Durum
    Avci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Syklofosfamid -hpv

Herkese selamlar, bende uzun zamandır bu virüsle uğraşıyorum Ahcc ye yeni başlıyacağım, ancak bir yerde okuduğun birşeyi paylaşmak istiyorum ve kullanan varmı burda merak ediyorum.
    Hpv tevadisi için kanser hastalarına verilen SYKLOFOSFAMİD isimli kemoterapi ilacı, bu ilaçla ilgili araştırmalar ve deneyler var acayip etkisi varmış, kotere falan gerek kalmadan kendi kendine tüm siğilleri döktüğü söyleniyor, bu araştırma 2013 de çinde yapılan bir araştırma, tıbbi dergilerde yayınlanmış, merakım şu kullanan var mı acaba

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Syklofosfamid -hpv

Alıntı Avci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, bende uzun zamandır bu virüsle uğraşıyorum Ahcc ye yeni başlıyacağım, ancak bir yerde okuduğun birşeyi paylaşmak istiyorum ve kullanan varmı burda merak ediyorum.
    Hpv tevadisi için kanser hastalarına verilen SYKLOFOSFAMİD isimli kemoterapi ilacı, bu ilaçla ilgili araştırmalar ve deneyler var acayip etkisi varmış, kotere falan gerek kalmadan kendi kendine tüm siğilleri döktüğü söyleniyor, bu araştırma 2013 de çinde yapılan bir araştırma, tıbbi dergilerde yayınlanmış, merakım şu kullanan var mı acaba
    Kemoterapi ilaçları yan etkilerini düşünürsek bu riske değmez. Yan etki öyle karın ağrısı baş dönmesi vs. gibi değildir ne olacağını kestirebileceğimizi sanmıyorum lütfen abartmayalım... Çok tehlikeli işler. Daha güvenlisi ve kanıtlanmışı var aşı ile tedavi olunmak istiyorsanız Ukrayna'ya gidip allokin alfa vurulmaya çalışırsınız. Syklofosfamid nedir ne değildir bilmem ama yan etkileri hpvnin kötü sonuçlarından daha kötü olabilir bir bilgi mevcut değil

Durum
    Hatalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Şimdi hpv 16 olan kişi Ukraynaya gidip aşı olunca hastalık geçiyor mu

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hatalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi hpv 16 olan kişi Ukraynaya gidip aşı olunca hastalık geçiyor mu
    Evet sanırım ama gittim aşı oldum döndüm gibi değerlendirmemenizi tavsiye ederim durumu. Çünkü ciddi bir aşı ve şakaya gelmez. Örneğin bu aşıyı olmak isteyen kadın ve erkekler 2 yıl boyunca çocuk sahibi olmamalılar gibi kuralları var. Yani aşı büyük ölçüde etkili sanırım çünkü forumda Berk diye bir arkadaşımız oldu ve negatif oldu ama dediğim gibi etkilerini araştırın lütfen, bir zarar gelmesin.

Durum
    Hatalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ben bu konuyla alakalı detaylı bilgi almak istiyorum. Yardımcı olacak biri var mı acaba. Maliyeti nedir bide çocuk var bende zaten. Başka yan etkisi var mı acaba

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hatalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu konuyla alakalı detaylı bilgi almak istiyorum. Yardımcı olacak biri var mı acaba. Maliyeti nedir bide çocuk var bende zaten. Başka yan etkisi var mı acaba
    Forumda “berk” kullanıcı adıyla bir üyemiz var, ona ulaşabilirsin. Sağ üstteki arama butonundan ismini aratabilirsin kendisine özel mesaj atabilirsin. Ukraynada yaşıyor.