Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ozon tedavisi

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ozon tedavisi

Yeni gordum mesajlari. Bence daha yeni ortaya cikan bir sey. Ben instagramda bi bi jinekologun videosunda denk geldim ve çok ünlü galiba takipci falan da cok. Kendisi yaptirirken de video atmis. Zarar olarak kilo alimi yaptigini duydum. Ahcc uygun fiyatta olsa tamam kullanalim ama ben mezunum calismiyorum ve alamam her ay. Sitede faydasini goren biri olsa 3 bin olsa bile yapilmaya deger diye dusunuyorum

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni gordum mesajlari. Bence daha yeni ortaya cikan bir sey. Ben instagramda bi bi jinekologun videosunda denk geldim ve çok ünlü galiba takipci falan da cok. Kendisi yaptirirken de video atmis. Zarar olarak kilo alimi yaptigini duydum. Ahcc uygun fiyatta olsa tamam kullanalim ama ben mezunum calismiyorum ve alamam her ay. Sitede faydasini goren biri olsa 3 bin olsa bile yapilmaya deger diye dusunuyorum
    3 bin lira az mı ? Endovir düşünür müsün ? Hpv odaklı bir takviye 200 lira civarı. Ona da çok geliyorsa bütçen günde imutor beta glukan içmeye çalış. Arkadaşlar beta glukan alırken bu arada 10 mikrondan az olması lazım yani içeriğinde micro beta glukan olacak etki etmesi için. 1,3 , 1,6 yazması lazım

Durum
    Özel Üye

Zaten 4 aylık ahcc parasını gözden çıkartmışsan ahccyi vereceğin parayı ozon tedavisine vermenin bir anlamı yok diye düşünüyorum. Ahccnin amacı hpv tedavisine spesifik yaklaşıldığı için kullanıyoruz, ozon tedavisinde böyle bir spesifik bir durum yok. Faydası olabilir evet denenebilir deniyor ama 3 bin lirayı ben deneme yanılma yapamam... Maddi durumum iyi olsa ekstra olarak tabi ki yaptırırdım

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

3 bin lira mi bilmiyorum ornek verdim. Hpv de cogu sey deneme yanilma bence 6 ay ahcc kullanip negatif olamayanlar da var. Olay ahcc degil bana gore bagisiklihi bi sekilde yukseltmek. Endoviri kullaniyorum su an bu ay basladim

Durum
    Özel Üye

3 bin lira mi bilmiyorum ornek verdim. Hpv de cogu sey deneme yanilma bence 6 ay ahcc kullanip negatif olamayanlar da var. Olay ahcc degil bana gore bagisiklihi bi sekilde yukseltmek. Endoviri kullaniyorum su an bu ay basladim
    Hpvnin direkt etkili tedavisi yok. Hpvnin tek tedavisi sadece bağışıklık sistemini çok yükselterek mümkün oluyor zaten. Ahcc de hpvye karşı bir deney yapılmış 6 ay içinde vücuttan atılabildiği kanıtlanmış. Önemli olan burada negatif olma süresi bence. Kendi kendine bile atlatılabilen bir şey. Ben sigara alkol kullanmıyorum spor yapıyorum yıllardır kendi kendine geçmedi maalesef, nüks süreleri uzundu sadece senede 1 falan çıktı 1 lezyon. Ahcc mantardan elde edilen beta glukan alfa glukan kabaca ve bunlar da bagısıklık sistemini yükseltiyor tabi. (1,3 ve 1,6 yani 10 mikrondan küçük olması lazım) Endovir de hpvye karşı kullanılan bir takviye negatif neden yapmasın yapabilir. Ama dediğim gibi endovir deneyi olsaydı gider endovir kullanırdık. Olay T hücrelerinde. Ekinezya falan ekleyebilirsin bak 80 tlye aldım 100 tablet kür şeklinde yapsan baya gider

Durum
    Özel Üye

Hpv virüsü kanda olmadığı için konakçı bir virüs ve bir özelliği yüzünden vücuttan atmamızı zorlaştırıyor. Bu özelliği de natural killer hücrelerden kaçabilmesi. Ahcc bağışıklığı yükseltiyor ama deney sonuçlarında önemli bir kanıt var. Ahcc konakçı bağışıklığı yükseltiyor. Yani genital bölgede ayrı bir bağışıklık sistemi var oraya etki ediyor. Ahccnin olayı bu yani sadece bağısıklık yükseltmekle kalmayıp konakçı bagısıklık yükseltmek bambaska büyük bir özellik