Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ozon tedavisi

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ozon tedavisi

Bu aralar instagramda karsima hpv icin ozon tedavisi uygulanabilecegi ve cok faydasi olabilecegi yonunde birkac gonderi cikti. Yaptiran ya da fikri olan arladaslar var mi yaptiran varsa nerede fiyati nasil

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ozon tedavisi

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu aralar instagramda karsima hpv icin ozon tedavisi uygulanabilecegi ve cok faydasi olabilecegi yonunde birkac gonderi cikti. Yaptiran ya da fikri olan arladaslar var mi yaptiran varsa nerede fiyati nasil
    interferon salgılanmasını arttırıyomuş ama zaten bagısıklıgı yüksek tutarak "ahcc kullanmak gibi" bizim yaptığımızda bu. Ozon tedavisi yararlı olabilir bence. İnterferonun artmasını sağlamak amacımız. İnterferon aşısı vursan geçer hpv yani ancak yan etkisini hiçbirimiz göze alamayız

Durum
    Özel Üye

Tamamlayıcı tedavi olarak öneriliyormuş. Bel bağlamamak lazım. Bağışıklığı yüksek tutmaya bel bağla sen yine de

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ozon tedavisinin yan etkileri nedir ki bu konuda zararli bir seye denk gelmedim. 6 ay ahcc surec olarak da uzun maddiyat olarak da az degil ki o yuzden fiyati dahilinde dusunulebilir gibi geldi

Durum
    Özel Üye

Ozon tedavisinin yan etkileri nedir ki bu konuda zararli bir seye denk gelmedim. 6 ay ahcc surec olarak da uzun maddiyat olarak da az degil ki o yuzden fiyati dahilinde dusunulebilir gibi geldi
    Kanıtlanmış ve çok kişinin yaptığı bir şey olduğu için ahcc kullanıyoruz. Ozon tedavisiyle negatif oldum diyen biri olsaydı ozon tedavisi yaptırırdık . Belki negatif olmayı sağlar ama risk almak istemiyoruz o yüzden bu yolu tercih ettik.

Durum
    Özel Üye

Çiğdem hanım araştırıyorum şöyle bir yazı buldum denemeye değer gibi duruyor şu an ben denemeyeceğim fakat çok mantıklı geldi.

Böylece ; Antiviral aktiviteleri olan interferonlar, VİRAL REPLİKASYONU ÖNLER , interlökin-2 ve TNF-a ile birlikte temel immüno-modülatör fonksiyonu ve sitotoksik T hücrelerinin (CD8), makrofajların, nötrofillerin, eozinofillerin, doğal öldürücü hücrelerin aktivasyonu ve antikora bağımlı hücre aracılı sitotoksisitenin aktivasyonu oluşur. Sonuçta ; Virus,bakteri ve tümör hücrelerin ölümü ve eliminasyonundan sorumlu olurlar.

Her şey aynı yola çıkıyor bak ekinezya içmek t hücrelerini arttırıyor, ahcc içmek t hücrelerini arttırıyor , aldara sürmek bile t hücrelerini arttırıyor. Bütün olay t hücrelerinde. Araştıralım bunu bi teşekkürler bilgi için

Durum
    Özel Üye

Durum
    Özel Üye

Ozon tedavisi son yıllarda çok günceldir ve değişik etki alanları vardır. Konusunda uzman kişilerce uygulandığı zaman iyi sonuçlar alınmaktadır.Ozonun vücuttaki etkisi, yoğunluğuna ve kullanıldığı doza bağlı olarak değişiklik gösterir. Ozon tedavisi ile birçok hastalığın iyileşmesine yardımcı olunabilir veya tamamen düzelir. Ozon tedavisi ki halk arasında buna yanlış olarak sprey tedavisi de denmektedir, bilimselliğini kanıtlayan binlerce bilimsel çalışma yapılmış ve etkili olduğu kesin tespit edilmiş bir tedavi yöntemidir.

Ozon tedavisinin HPV ile ilişkilendirilme şekli bağışıklık sistemi ile ilgilidir. Bağışıklık sistemini uyararak, güçlendirir. Beyaz kan hücreleri yani savunma hücreleri olup, enfeksiyonlara karşı koruyan oluşumunu artırır, fonksiyonlarını düzenler. Bağışıklık sistemini güçlendirerek enfeksiyon ve kansere direnci artırır. Bağışıklık sistemini düzenleyici özelliği ile bağışıklık sisteminin sapmasından kaynaklanan hastalıkların tedavisinde , mantıken de HPV nin vücuttan atılmasında, iyileştiricidir. Dezenfeksiyon ve antimikrobik ve antivirütik özelliği ile bakteri, virüs ve mantarları öldürür.

HPV ozon tedavisi kullanımı hakkında spesifik bir uluslarası çalışmaya araştırmalarıma rağmen rastlamadım. Genital siğil ozon tedavisi yapılan tıbbi tedaviye ek olarak bağışıklık sistemini güçlendirmek ve antivirütik özelliğinden yararlanmak için kullanılabilinir kanısındayım. Uzman ellerde yapılmalı ve Ozon spesifik bir HPV tedavi yöntemi olmadığı göz önünde bulundurulmalıdır.

Nevra Topalismailoğlu yazmış sitesinde

Durum
    YagmurC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

Yapılan birçok bilimsel yayında Ozon tedavisi nin Hepatit-B,Hepatit-C,HIV gibi virüsleri yok ederek vücuttaki viral yükü azaltıp hastalığın ilerlemesini önemli ölçüde durdurduğu gösterilmiştir.Son zamanlarda özellikle Nijerya, Senegal ve Kongo gibi ülkelerde salgın olarak yayılan Ebola virüsünün önlenmesinde ve yayılmasının önüne geçilmesinde ozon tedavisi (ozon terapisi) nin çok etkili olduğu saptanmıştır.Bunun yanında herhangi bir hastalığı olmadığı halde koruma ve anti-aging amaçlı ozon tedavisi yaptıran kişilerin kışın grip olmadığı, olanların ise hastalığı çok hızlı ve daha iyi bir şekilde atlattıkları gözlemlenmiştir. (www.enisbicerer.com)

Durum
    Özel Üye

Alıntı YagmurC Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapılan birçok bilimsel yayında Ozon tedavisi nin Hepatit-B,Hepatit-C,HIV gibi virüsleri yok ederek vücuttaki viral yükü azaltıp hastalığın ilerlemesini önemli ölçüde durdurduğu gösterilmiştir.Son zamanlarda özellikle Nijerya, Senegal ve Kongo gibi ülkelerde salgın olarak yayılan Ebola virüsünün önlenmesinde ve yayılmasının önüne geçilmesinde ozon tedavisi (ozon terapisi) nin çok etkili olduğu saptanmıştır.Bunun yanında herhangi bir hastalığı olmadığı halde koruma ve anti-aging amaçlı ozon tedavisi yaptıran kişilerin kışın grip olmadığı, olanların ise hastalığı çok hızlı ve daha iyi bir şekilde atlattıkları gözlemlenmiştir. (www.enisbicerer.com)
    Daha önemli bir soru var. Kim ne kadar uzman bu konuda ne kadar etkili yapacak tedaviyi veya kandırılmadığımızı ozon tedavisi yapıldıgını nereden bileceğiz büyük bir muamma değil mi bu ? Ozon tedavisine bel bağlamamak gerektiğini düşünüyorum bunla birlikte bağışıklığı destekleyebilecek tamamlayıcı oldugunu düşündüğüm bir şeydir. Yaptıran için daha iyi olur ama hpv için spesifik bir tedavi değil öyle olsaydı üstüne daha çok durulurdu diye düşünüyorum. Hpv kanda değil bu yüzden konakçı bagısıklıgı arttıran bir şeyler lazım. Ahcc gibi. Bu konuyu biraz deşelim istiyorum aslında fiyatı vs. hiç bir bilgim yok