Sayfa 9 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu
Toplam 140 adet sonuctan sayfa basi 81 ile 90 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ağzımda HPV var mı paniği

Durum
    Pişman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ağzımda HPV var mı paniği

Alıntı strongenough Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün kbb doktoruna gittim ve ağzımdaki oluşumun tükürük bezim olduğunu bazı insanlarda içe doğru çıkık olabildiğini bunun normal olduğunu bazen enfeksiyon nedeni ile şişip kızarabildiğini bir sorun olmadığını söyledi. Gerçekten aşırı içim rahatladı. Bugün aynı şekilde tam bir kan tahlili, d vitamini seviyemi öğrenmek için ve bir kaç şey daha bakalım dedi doktorum kan tahlili verdim. Eğer bunlarda da ekstrem bir durumum olmazsa bende ahcc alıp başlayacağım. Kolposkopiye bu hafta iş yoğunluğumdan gidememiştim haftaya da onu yaptırmak istiyorum. Bana hiç bir doktor gerekli görmedi ama yine de içimin rahat etmesi için yaptıracağım.
    Merhaba bu oluşumlar neredeydi ve nasildi acaba . Geçmiş olsun bu arada

Durum
    strongenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Pişman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba bu oluşumlar neredeydi ve nasildi acaba . Geçmiş olsun bu arada
    Yanağımda sağ üstteki dişlerimin hizasına doğruydu benim

Durum
    HpvSoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Arkadaşlar ben hpv 11 genital tanısı aldım ellerimi sürekli yıkayıp dikat ediyorum oral hpv negatifim ama iki tane saçma olay oldu genital bölgemi sildigim peçeteleri ve elimi sildigim tuvalete atıyordum.Sonra sifonu çekince tuvaletin tıkandığını farkettim internetten araştırıp kendim açmaya çalıştım sabun doktum sifonu çektim bekledim çamaşır suyu doktum sifonu çektim bekledim gitmedi sonra sıcak su dökülecek yazıyordu bende klozette camaşır suyu ve sirkeyi karıştırıp doktum üstüne de sıcak su doktum bir anda buharlasdı gözlerim yandı ve malesef buharı solumak durumunda kaldım gözlerim vegogsumde acı oldu bu şekilde hpv respiratuar yayılır mi ya da başka bir enfenksyon kapmismiyimdir bilgisi olan doktoruna sorabilecek olan varsa çok sevinirim

Durum
    HpvSoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Bir yerdeki hpv buharlaşmayla respiratuar bulasir mi

Durum
    strongenough - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Hpvnin bulaş durumu ile ilgili pek çok şey yazıyordu grupta ama buharlaşma ile bulaş olma ihtimalini hiç duymadım okumadım da. Ayrıca ağız içi hpv başlığına bu yazınız çok alakasız olmuş. Solunum ile ilgili sorun yaşıyor iseniz kimyasal bir şey soluduğunuz için bir kbb ya da iç hastalıkları uzmanına gitmeniz daha iyi olacaktır. Yaşadığınız sorundan da bahsetmemişsiniz.

Durum
    wisdom122 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

arkadaşlar benim merak ettiğim bir şey daha var bilginiz var mı bilmiyorum ama. genitalde siğil şüphem var muayene olucam. genitaldeki siğilllere dokunduktan sonra elimden ağzıma bir bulaş söz konusu olur mu? siğil sadece bulaştığı yerde mi yayılım gösteriyor? ellerimi yıkıyorum hep zaten ama böyle bir şekilde oral hpv riskim de var mı? ayrıca oral seks de yaptım genital siğil kaptığım kişiye genitalde çıkması oral hpv kapmadığım anlamına mı gelir? oral test de yaptırıcam sanırım bu kaygıyla🥺

Durum
    Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı wisdom122 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim merak ettiğim bir şey daha var bilginiz var mı bilmiyorum ama. genitalde siğil şüphem var muayene olucam. genitaldeki siğilllere dokunduktan sonra elimden ağzıma bir bulaş söz konusu olur mu? siğil sadece bulaştığı yerde mi yayılım gösteriyor? ellerimi yıkıyorum hep zaten ama böyle bir şekilde oral hpv riskim de var mı? ayrıca oral seks de yaptım genital siğil kaptığım kişiye genitalde çıkması oral hpv kapmadığım anlamına mı gelir? oral test de yaptırıcam sanırım bu kaygıyla🥺
    Wisdom merhaba. Son durum nedir? Doktora göründünüz mü?

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Freak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wisdom merhaba. Son durum nedir? Doktora göründünüz mü?
    oral için test yaptırmayı düşünüyorum ankara düzen labta. yine ankarada adil altınsoya randevum var salı günü anogenital siğillerimi yaktıcam daha fazla yayılmadan çünkü 2 haftada inanılmaz arttı. aynı zamanda yapabilirse sorucam anoskop yapabilir içeri de bakabilir mi diye umarım memnun kalırım şehir dışına çıkıcam sırf bunun için. kadın doğum doktorumdan da hpv dna testimin sonuçlarını bekliyorum. pazartesi önerilerinizle ahcc başlayacam d vitamini yeşil çayla birlikte umarım faydası olur hepsinin ve kurtuluruz. yine süreçleri paylaşırım tedavi oldukça
    geçmiş olsun hepimize sağlıcakla

Durum
    Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı wisdom122 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oral için test yaptırmayı düşünüyorum ankara düzen labta. yine ankarada adil altınsoya randevum var salı günü anogenital siğillerimi yaktıcam daha fazla yayılmadan çünkü 2 haftada inanılmaz arttı. aynı zamanda yapabilirse sorucam anoskop yapabilir içeri de bakabilir mi diye umarım memnun kalırım şehir dışına çıkıcam sırf bunun için. kadın doğum doktorumdan da hpv dna testimin sonuçlarını bekliyorum. pazartesi önerilerinizle ahcc başlayacam d vitamini yeşil çayla birlikte umarım faydası olur hepsinin ve kurtuluruz. yine süreçleri paylaşırım tedavi oldukça
    geçmiş olsun hepimize sağlıcakla
    Özellikle yabancı birçok kaynaktan araştırdım ve vardığım sonuç şu oldu: eğer hpv virüsü taşıyorsan ve bağışıklığını baskılayan bir hastalığın yoksa korkmamalısın ama doktor kontrollerini de ihmal etmemelisin. Eğer ihmal etmezsek ve sağlığımıza dikkat edersek bundan kurtulma şansımız çok yüksek. Bu durumda, AHCC kullanmak iyi bir fikir. Ben de kullanmak istiyorum ama hala deprem bölgesindeyim; sipariş veremiyorum. Mümkün olan en kısa zamanda ben de Ankara’ya gidip aynı doktora görünmek istiyorum. Şimdiden çok geçmiş olsun. Güzel haberlerini bekliyoruz

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Freak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özellikle yabancı birçok kaynaktan araştırdım ve vardığım sonuç şu oldu: eğer hpv virüsü taşıyorsan ve bağışıklığını baskılayan bir hastalığın yoksa korkmamalısın ama doktor kontrollerini de ihmal etmemelisin. Eğer ihmal etmezsek ve sağlığımıza dikkat edersek bundan kurtulma şansımız çok yüksek. Bu durumda, AHCC kullanmak iyi bir fikir. Ben de kullanmak istiyorum ama hala deprem bölgesindeyim; sipariş veremiyorum. Mümkün olan en kısa zamanda ben de Ankara’ya gidip aynı doktora görünmek istiyorum. Şimdiden çok geçmiş olsun. Güzel haberlerini bekliyoruz
    inşallahh. size de çok geçmiş olsun

Bu Konu için Etiketler