Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Forum Dışında Ulaşacağımız Bir Mecra

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Forum Dışında Ulaşacağımız Bir Mecra

Arya selamm konuyu sil istersen ama harbiden ödüm patladı forum gitti sandım bi an... Verdiğin instagram adresi yok, foruma olur da bir şey olursa vs. Nerede ulaşabiliriz sana

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Forum Dışında Ulaşacağımız Bir Mecra

Haha benim de kalbime indi 😅

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Ahmet böyle gereksiz başlıklar lütfen açma, sileceğim.
    Varsa bir diyeceğin başlık açmak yerine özel mesaj atabilirsin. Hassasiyet gösterdiğim ve önemsediğim konulardan biri gereksiz başlık açılması, anlayışın için teşekkür ederim.

Forumda zaman zaman sıkıntılarımız oluyor, ama düzeltiyoruz, taş gibi bir adminimiz yazılımcımız var merak etme, sorun oldugunda da arya'lar düzeltmeye çalışıyor diye düşün yeter Daha önce 3 gün forum açılmadı düşün yani hahahaha ama eski üyelerimiz alışkın, zaman zaman oluyor böyle problemler.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet böyle gereksiz başlıklar lütfen açma, sileceğim.
    Varsa bir diyeceğin başlık açmak yerine özel mesaj atabilirsin. Hassasiyet gösterdiğim ve önemsediğim konulardan biri gereksiz başlık açılması, anlayışın için teşekkür ederim.

Forumda zaman zaman sıkıntılarımız oluyor, ama düzeltiyoruz, taş gibi bir adminimiz yazılımcımız var merak etme, sorun oldugunda da arya'lar düzeltmeye çalışıyor diye düşün yeter Daha önce 3 gün forum açılmadı düşün yani hahahaha ama eski üyelerimiz alışkın, zaman zaman oluyor böyle problemler.
    Bir an hiçbir şeye ulaşamayacağız diye düşündüm başka ulaşacak hiçbir mecra yok instagram hesabınız hpvvirusu bulunamadı o yüzden. Bir an forumun gittiğini görünce her saniyem burda geçiyor emin ol... Kötü hissettim kapandı falan sandım. İyi bari sevindim. Başlık için kusura bakma

Durum
    Özel Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir an hiçbir şeye ulaşamayacağız diye düşündüm başka ulaşacak hiçbir mecra yok instagram hesabınız hpvvirusu bulunamadı o yüzden. Bir an forumun gittiğini görünce her saniyem burda geçiyor emin ol... Kötü hissettim kapandı falan sandım. İyi bari sevindim. Başlık için kusura bakma
    Özel mesaj atmak yerine bağırmak haykırmak istedim saatlerdin nerelerdeydiniz diye o yüzden açtım bir daha olmaz

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Forumda bir şey yoktu aslında ben girebiliyordum senin internetinle alakalı olabilir