Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cin2,hgsil,hpv16,leep

Durum
    muyga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

cin2,hgsil,hpv16,leep

Merhabalar,33 yaşında evliyim ve çocugum var yeni yılla beraber hayatımda ilk defa ketem de hpv testi yaptırdım hpv 16 pozitif geldi, jinekolog onkologa gönderildim şok oldum cok üzüldüm ne olduğunu anlamadan onkolog kelimesininden bile korktuğum için normal bir kadın dogumcuya gittim 1 kaç tanesi beni kabul etmedi bu tarz hastalara bakmadıklarını söylediler daha da üzüldüm,daha sonra başka bir kadın dr beni kabul etti ,smear ascus çıktı ,kolposkobi oldum cin2,hgsil sonucunu aldım.geçen günlerde de sonuç kötü de gelince jinekolog onkoloğa gittim, direkt leep yapmam gerekiyor dedi,salı günü yaptrdım ,kendimi hazırlamıştım zaten ama dr acı eşiğin çok yüksek dedi de leep yaparken suratı hiç iyi değildi,çok mu kötü dedim yani kötü dedi.İnanın son 1 aydır yaşadığım moral bozukluğu stres beni benden aldı,elimden geldiğince duygularımı yaşamaya çalısıyorum çok ağladım ,neden diye sordum,eşimi suçladım.ÇOK ZOR BİR SÜREÇ.şimdi leep sonuçlarımı bekliyorum Allah rızası için bana da bugünün de hürmetine dua eder misiniz?Allah herkesin yardımcısı olsun...sadece moral bulmak için bir nebze buraya yazdım .

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: cin2,hgsil,hpv16,leep

Biktim bu isini iyi yaomayan suratsiz doktorlardan. Nasil da psikolojini bozmus surat ifadesiyle. Oteki desen bu tarz hastalara bakmiyoruz diyor. Neden hipokrat yemini mi etmedin?
    Hanimefendi cin 2 kansere donusebilecek doku onu da almislar suan sikintiniz yok surekli kontrole gidin. Iyi bir doktor bulun. Ahcc yi arastirin. Yasantiniza beslenmenize fikkat edip bagisikliginizi guclendirin ve bol bol bilgi edinin forumu okuyup arastirip.
    HPV virus, cin 1 cin2 falan onun size verdigi hasar duzeyi diyeyim en basit haliyle. Simdi size leep yapilmis hasarli yer alinmis ama virus hala duruyor. Simdi sizin yapacahiniz sey bagisikliginizi guclendirerek bir iki sene icinde virusu bunyenizden atmak ve bubsure zarfinda iyi bir jinekolog ile gorusup duzenli test ile takipte bulunmak. Esinizde de olduguna gore cinselligi bir sure birakin yada cok dikkatli olun forumda baslik var bakarsiniz. Esiniz de bagisikligini hat safhaya cikarip virusu atmali yoksa size tekrar gecirir siz vucuttan atsaniz da pin pon etkisi olur.
    Telas edecek birsey yok, stres bagisikliga iyi gelmez. Iyi bir jinekolog buluyorsunuz, duzenli smear ile siki takipte kaliyorsunuz, ve cok iyi bilgileniuorsunuz forumdaki herbasligi okuyun. Kendinize coook iyi bakin 💐

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı muyga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,33 yaşında evliyim ve çocugum var yeni yılla beraber hayatımda ilk defa ketem de hpv testi yaptırdım hpv 16 pozitif geldi, jinekolog onkologa gönderildim şok oldum cok üzüldüm ne olduğunu anlamadan onkolog kelimesininden bile korktuğum için normal bir kadın dogumcuya gittim 1 kaç tanesi beni kabul etmedi bu tarz hastalara bakmadıklarını söylediler daha da üzüldüm,daha sonra başka bir kadın dr beni kabul etti ,smear ascus çıktı ,kolposkobi oldum cin2,hgsil sonucunu aldım.geçen günlerde de sonuç kötü de gelince jinekolog onkoloğa gittim, direkt leep yapmam gerekiyor dedi,salı günü yaptrdım ,kendimi hazırlamıştım zaten ama dr acı eşiğin çok yüksek dedi de leep yaparken suratı hiç iyi değildi,çok mu kötü dedim yani kötü dedi.İnanın son 1 aydır yaşadığım moral bozukluğu stres beni benden aldı,elimden geldiğince duygularımı yaşamaya çalısıyorum çok ağladım ,neden diye sordum,eşimi suçladım.ÇOK ZOR BİR SÜREÇ.şimdi leep sonuçlarımı bekliyorum Allah rızası için bana da bugünün de hürmetine dua eder misiniz?Allah herkesin yardımcısı olsun...sadece moral bulmak için bir nebze buraya yazdım .
    Ben şunu merak ettim: Doktor neden size acı eşiğin çok yüksek dedi?

Çok geçmiş olsun leep operasyonu basit bir operasyondur. Çocuğunuz da varmış zaten sorun yok, çocuk olmasa da sorun yok çünkü leep yapıldıktan sonra da hamile kalınıyor gayet.

Durum
    Yeni Üye

Yani leep yaparken uyuşturdu ama genelde buraya yatan kadınlar çok acıyor diye bağırıyorlar dedi ,bilmiyorum İnanın panik haldeydim .teşekür ederim cevap verdiğiniz için. İnşallah bundan sonra sonuçlar iyi çıkar 🙏

Durum
    Yeni Üye

Çok teşekkür ederim AHCC ye başladım 20 gün kadar oluyor elimden geldiğince sakin kalmaya çalışıyorum.ası olmalı mıyım Dr daha bilgilendirmedi yaşadığım yer küçük yer bu arada. Gene de endişeleniyorum tabi biraz leep sonucum nasıl gelir diye sanırım bu hafta sonuna doğru çıkar.hayırlısı ile 🙏okuyorum bu arada forum da yazılanaları 🙂

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Gecmis olsun muyga.İslem ne kadar suruyor ? Sizin pek acimamis sanirim lokal anestesimi yapildi? Ve hastanede bir sure kalmak gerekiyor mu? Ahcc kullanin ve esinizden tekrar kapma riskinine karsi korunmanizi oneririm.Umarim bir an once negatif olursunuz, kurtuluruz bu lanet virusten

Durum
    Yeni Üye

Teşekkür ederim nora ❤İşlem yaklaşık 10 15 dk ben üni hastanesinde oldum bu arada.yani anestezi lokal rahim ağzına yapılıyor.hastane de 1 saat kadar beklettiler beni biraz kanamam vardı o yerleri yaktılar tampon koydular 1 saat sonra çıkarıl kontrol ettiler.acımıyor pek bu arada ✋🏻Eşim de virüs vardır tabi nasıl ona test yaptrcaz acaba? Uzun bir süre ilişki yasak yani ben öyle istiyorum galiba biraz da kızgınım ona.inşallah hepimiz kurtuluruz bu durumlardan Allah hepimizin yardımcı olsun ❤

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı muyga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yani leep yaparken uyuşturdu ama genelde buraya yatan kadınlar çok acıyor diye bağırıyorlar dedi ,bilmiyorum İnanın panik haldeydim .teşekür ederim cevap verdiğiniz için. İnşallah bundan sonra sonuçlar iyi çıkar ��
    Bu ne saçma bir durumdur akıl sır erdiremedim ben açıkçası. Bana çok şaibeli geldi bu durum. Anestezi yapılır ve anestezi yapılan biri acıyor diyip bağıramaz doktor da bunu bilmeyecek kapasitede biri değildir sanırım inanamıyorum yani, ek olarak genelde lokal değil genel anestezi yapılır. Demek ki hastanede anestezi yapsalar bile etkisiz oluyormuş ilginç..

Durum
    Yeni Üye

İnan’ın araştırmadan gitmiştim bana lokal anestezi yaptı dr.bilemiyorum gün yaşadıklarımı anlattım bire bir.hemşire ve asistan dr da vardı onlarda onayladılar.aslında bu çok da önemli değil belki de dr beni rahatlatmak için bu tarz bi cümle kurmuştur.inşallah sonuçlar iyi çıkar 🙏

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Doktorlara guvenmiyorum pek, kendinle ilgili seyi kendin arastiracaksin ve bilincli olacaksin yoksa hepsi farkli seyler soyluyor. Neyse ki biz en azindan hpv konusunda bilinclenebiliyoruz umarim guzel sonuclar alirsin, bizimlede paylas ve sıkma canini

Bu Konu için Etiketler