Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: cin2,hgsil,hpv16,leep

Durum
    muyga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: cin2,hgsil,hpv16,leep

Merhaba arkadaşlar Cuma günü leep sonucum çıktı şükür .salı dr da randevum var pek anlamadım sonuçtan ama cerrahi sınırdan bahsetmemiş yani sonuç temiz de demiyor hayırlısı galiba pozitif bu durumda .haber vermek istedim size , çünkü moral bulmuştum burda hepinizden Allah razı olsun 🙏

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sevgili muyga sevindim de doktorun çok kötü bak arkadaşım değiştir cidden bilgi vermiyor doğru düzgün birşey demiyor ben hiçbirşey anlamadım

Durum
    Özel Üye

leepin ardından sonuçta cin1 falan bişey cıktı mı şimdi?

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    leepin ardından sonuçta cin1 falan bişey cıktı mı şimdi?
    Merhaba , bugün dr ile görüştüm benim sonuçta yüzey epitel ülser nedeniyle dar bir alanda izlenmektedir bu epitelde cin2 izlenmektedir endoservikal ve kript tutulumu yoktur yazıyor.dr bu rapora göre lezyonları temizledim suan temizsin dedi 4 ay sonra kontrol verdi deflagyn ve imuno 44 vitamin verdi.ki ben zaten bu vitamindik ulaşmıyorum bir süredir .buara da ahcc time Healt kullanmaya başladım 1 aydır. Dr bu arada ahcc çok sahtesi var orjinalliğinden emin ol dedi.ben bu arada mugla da yasıyorum izmire başka bir dr Daha gitmeyi planlıyorum.ararstırcam hangi dr iyi diye.bakalım kısmet.

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cin2 cikmissin canim da leep dedigin cin2 ve cin3 leri temizlemek icin degil yapilan islem degil mi zaten.Leep yaptirdiktan sonra neden hala cin2 sin?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı muyga Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba , bugün dr ile görüştüm benim sonuçta yüzey epitel ülser nedeniyle dar bir alanda izlenmektedir bu epitelde cin2 izlenmektedir endoservikal ve kript tutulumu yoktur yazıyor.dr bu rapora göre lezyonları temizledim suan temizsin dedi 4 ay sonra kontrol verdi deflagyn ve imuno 44 vitamin verdi.ki ben zaten bu vitamindik ulaşmıyorum bir süredir .buara da ahcc time Healt kullanmaya başladım 1 aydır. Dr bu arada ahcc çok sahtesi var orjinalliğinden emin ol dedi.ben bu arada mugla da yasıyorum izmire başka bir dr Daha gitmeyi planlıyorum.ararstırcam hangi dr iyi diye.bakalım kısmet.
    O zaman ''sınırlarda pozitif'' çıkmış olabilir? Doktor ikinci bir mudahale yapmayacak mı?

Durum
    Özel Üye

Muyga Allah askina degistir artik su doktoru sevgili arkadaşim bak iki kere yazmisim daha once de hic guven vermiyor...

Durum
    Yeni Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Muyga Allah askina degistir artik su doktoru sevgili arkadaşim bak iki kere yazmisim daha once de hic guven vermiyor...
    Haklısınız arkadasım haftaya izmirden bir prof dan sıra aldım çünkü içim rahat değil ve dr galiba beni geçiştirdi arya nın da dediği gibi sınırlarım bence de pozitif ki bana 4 ay sonra gel dedi bi tezatlık var tam temizlemesi gerek tabi.inşallah yeni dr bu konuda iyiydir teşekkür ederim ilginiz için..

Durum
    Yeni Üye

Haklısınız arkadasım haftaya izmirden bir prof dan sıra aldım çünkü içim rahat değil ve dr galiba beni geçiştirdi arya nın da dediği gibi sınırlarım bence de pozitif ki bana 4 ay sonra gel dedi bi tezatlık var tam temizlemesi gerek tabi.inşallah yeni dr bu konuda iyiydir teşekkür ederim ilginiz için..
    Merhaba İzmir’deki dr göründüm muayene etti hala yaraların olduğunu ve en az 2 ayda geçeceğini söyledi 6 ay sonra da smear hpv testi yapılacakmış suan temizsin dedi bu dr da.bir de bende polip var o 6 ay sonra iyileşmeden sonra ameliyatı yapılabilir dedi.hayırlısı...

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Merhaba İzmir’deki dr göründüm muayene etti hala yaraların olduğunu ve en az 2 ayda geçeceğini söyledi 6 ay sonra da smear hpv testi yapılacakmış suan temizsin dedi bu dr da.bir de bende polip var o 6 ay sonra iyileşmeden sonra ameliyatı yapılabilir dedi.hayırlısı...
    Hadi hayırlısı, başka doktora gitmen iyi olmuş senin de için rahat etmiştir.

Bu Konu için Etiketler