Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 26 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rahim Ağzında Siğil

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Rahim Ağzında Siğil

Alıntı karakedi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Siğiller tamamen temizlense de biliyorsunuz nüks edebilir. Gözden kaçan lezyonlar da olabilir. Yapmamız gereken istikrarlı tedaviyle viral yükü düşürmek ve bağışıklığı desteklemek. Yani ilk muayenede doktor gözden kaçırsa bile ikincisinde görebilir. Ben muayene öncesi inceleyip tespit ettiğim şüpheli lezyonları doktoruma tek tek gösteriyorum atlanmasın diye. Vajina iç kısmı için bu mümkün değil ama eşiniz doktorundan bu kısmın daha detaylı incelenmesini talep edebilir.
    Teşekkür ederim

Durum
    karakedi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Rica ederim. Umarım en kısa sürede iyileşirsiniz. Bu arada başlık açılması konusunda söylemek istediğim aynı konuda yeni başlıklar açıldıkça eski değerli bilgilerin gözden kaçmasıydı. Size özel olarak söylemedim. Yanlış anlaşılma olmasın.

Durum
    neon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

merhaba ahmet, ben vajina ici sigillerimi yaktirdim. doktor bana cok kucuk bir kamera ile bunlarin tespit edildigini soyledi. benim ilk koter oldugum zaman sadece gordugumuz dis bolgelerde vardi ve onlar yakilmisti. ameliyatimdan cok kisa bir sure sonra sigiller daha cok cikmaya basladi ve ben de baska bir doktora gittim. o da bana ic kisimlar kontrol edilmedigi icin akintin ile tekrar sigiller yayilmis dedi. ve dedigim gibi ic ve dis kisimlara koter yapti. ve sigillerim 8-9 aydir tekrarlamiyor. (ahcc kullandim 7 ay)

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı neon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba ahmet, ben vajina ici sigillerimi yaktirdim. doktor bana cok kucuk bir kamera ile bunlarin tespit edildigini soyledi. benim ilk koter oldugum zaman sadece gordugumuz dis bolgelerde vardi ve onlar yakilmisti. ameliyatimdan cok kisa bir sure sonra sigiller daha cok cikmaya basladi ve ben de baska bir doktora gittim. o da bana ic kisimlar kontrol edilmedigi icin akintin ile tekrar sigiller yayilmis dedi. ve dedigim gibi ic ve dis kisimlara koter yapti. ve sigillerim 8-9 aydir tekrarlamiyor. (ahcc kullandim 7 ay)
    Çok teşekkür ederim tecrübelerini paylaştığın için neon tekrar kontrole gideceğiz

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Merhaba hangi doktor hangj sehir fiyat medir bilgi verir misiniz
    Alıntı neon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Durum
    ulvi2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Kamera ile sigil tespiti yapan doktor kim acaba ben burda hic rastlamadim oyle bir doktora