Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sirke ve Propolis

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Sirke ve Propolis

Arkadaslar sirkeyi nasil kullaniyorsunuz? Propolis tuketen arkadaslar da bilgi verebilir mi 🙋*♀️

Durum
    Özel Üye

Cevap: Sirke ve Propolis

Healtlineda şoyle gecmis;
    Apple cider vinegar may treat genital warts at home. It’s similar to prescription medications that use acidic ingredients to kill off the virus.
    You can soak a Q-tip, cotton ball, or gauze in apple cider vinegar and apply it to the warts.

Elma sirkesini kulak pamugu yardimiyla viruse uygulayabilirsiniz. Asidik yapisi viruse oyi gelecektir.
    Ben koterden sonra yaralarim iyilesince her gun sabah aksam ev yapimi elma sirkesiyle birer kere silecegim bundan sonra genelde sigil cikan bolgeleri. Belki korkutur sigilleri bastan cikmaz 😂😂😂 Ay psikolojim bozuldu arkadaslar guluyorum artik. Buradan durum guncelleyecegim bir iki ay bu olayi deneyip.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

sirkeye bir pamugu batırıyoruz fazla suyunu alıyoruz sonra sigilin ustune sirkeli pamugu koyuyoruz, güzelce bantlıyoruz yeri kıpırdamasın diye ve uyuyoruz. bunu 3-4 gece tekrarlıyoruz sonra siğil düşüyor.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Healtlineda şoyle gecmis;
    Apple cider vinegar may treat genital warts at home. It’s similar to prescription medications that use acidic ingredients to kill off the virus.
    You can soak a Q-tip, cotton ball, or gauze in apple cider vinegar and apply it to the warts.

Elma sirkesini kulak pamugu yardimiyla viruse uygulayabilirsiniz. Asidik yapisi viruse oyi gelecektir.
    Ben koterden sonra yaralarim iyilesince her gun sabah aksam ev yapimi elma sirkesiyle birer kere silecegim bundan sonra genelde sigil cikan bolgeleri. Belki korkutur sigilleri bastan cikmaz ������ Ay psikolojim bozuldu arkadaslar guluyorum artik. Buradan durum guncelleyecegim bir iki ay bu olayi deneyip.
    Dikkatli ol sirke asidi öyle bol bol gelişi güzel silersen tahriş edersin lezyon çıkmasını sağlarsın istemeden. Siğil olmayan bölgeye sirke kullanma

Durum
    Özel Üye

Sevgili arkadaslar sirke denenmis onaylanmistir 😎

Durum
    Özel Üye

her gün değil yalnızca banyodan sonra sirke ile siliyorum*. Arya nın yazdığı yöntemle de bir küçük siğili düşürdüm.*

Durum
    Özel Üye

Arkadaşlar BEEO Propolise whatsapp aracılığıyla ulaştım. İnternet sitesinden sizler de ulaşabilirsiniz. Hpv tedavisi için kullanmak istediğimi ve yanında kullandığım tek takviyenin 3 gr ahcc olduğunu ileterek uygun kullanım ve dozaj sormamın yanısıra, kullanım süresi konusunda da bilgi istedim. Burada bazı arkadaşlar ara vererek kullanın demiş çünkü. Cevabı yazıyorum;
    Günlük 30 damla ( Dilerseniz tek seferde, dilerseniz öğünlere bölerek)
    Aç veya tok farketmez
    Ara vermeden düzenli kullanım öneriyorlar.

Doktoruma da ilettim o da bilgim yok açıkçası ama doktorunuza danışın demelerinin sebebi alerji yapabilmesinden dolayıdır dedi. Bende bir sıkıntı yok ama daha önce bu tarz bir sorun yaşadıysanız ya da herhangi bir çekinceniz varsa mutlaka önce bir damla ile bir kaç gün test yapın.

Tekrar söylüyorum burada aldığınız diğer takviyeler de önemli bence.

Durum
    Özel Üye

Ben bir 15 dakıka arayla suya karıstırıp içtim o şekilde 30 damla içmiş oldum ve hafif midemi yaktı kısa bir süre. 15 damla kahvaltı sonrası 15 damla akşam yemeği sonrası suya damlatıp içmeye karar verdim.