Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gardasil Aşısı Antikor

Durum
    meltemmey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Gardasil Aşısı Antikor

merhaba hpv ne kadar sürede cin1 e ilerler ve kolposkopi ne kadar zamanda bir yapılır cevaplayabilrmisiniz lutfen yeniyim

Durum
    Şanssız2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.eapteka.ru/goods/drugs/a....google.com%2f

Sayfayı Türkçe'ye çevir. Kullanan herkes negatif. Beklemeye sabrın yok diye Allokin Alfa diyorum. Uzağa gitmeye gerek yok bak ahcc kullananlar kısmına tıkla orda da negatif olanların hikayesi var. 6-8 ay bekleyemem dersen git Ukraynaya hallet meseleyi
    Dostum bilgiler için teşekkür ederim de anlatamadım galiba ben şu yaşıma kadar idare ettim bundan sonra da olmasa da olur cinsellik evlenmek gibi bi hata ettim ve sonuç bu partnerim acele ediyor daha doğrusu 1.5 sene bişi yapmadan durduk gardasil 4 oldum o artık kendisindekinin geçmeyeceğini düşünüyor herhangi bir çabada bulunmuyor onda 8 yıldır varmış çünkü hiç cinsellik olmadan da dururum ama o kavga çıkarak gibi cinsellik konusunda iradesiz değilim ama onu çok seviyorum ister iyi ister kötü biri olsun ayrılamıyorum hiç tanışmamış ve onunla iyi kötü anılarımın olmamasını isterdim çaresiz derde düştüm keşke ya evlenmeden önce söyleseydi hpvyi ya da hiç söylemeseydi bilmeseydim daha iyiydi yok ya her türlü kötü oldu evet

Durum
    Şanssız2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Nickimin hakkını veriyor çok şansızım hayatımda daha neler neler var evet

Durum
    meltemmey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

merhaba hpv ne kadar sürede cin1 e ilerler ve kolposkopi ne kadar zamanda bir yapılır cevaplayabilrmisiniz lutfen yeniyim

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Şanssız2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum bilgiler için teşekkür ederim de anlatamadım galiba ben şu yaşıma kadar idare ettim bundan sonra da olmasa da olur cinsellik evlenmek gibi bi hata ettim ve sonuç bu partnerim acele ediyor daha doğrusu 1.5 sene bişi yapmadan durduk gardasil 4 oldum o artık kendisindekinin geçmeyeceğini düşünüyor herhangi bir çabada bulunmuyor onda 8 yıldır varmış çünkü hiç cinsellik olmadan da dururum ama o kavga çıkarak gibi cinsellik konusunda iradesiz değilim ama onu çok seviyorum ister iyi ister kötü biri olsun ayrılamıyorum hiç tanışmamış ve onunla iyi kötü anılarımın olmamasını isterdim çaresiz derde düştüm keşke ya evlenmeden önce söyleseydi hpvyi ya da hiç söylemeseydi bilmeseydim daha iyiydi yok ya her türlü kötü oldu evet
    Herhangi bir çabası yoksa bizi ilgilendirmez, biz çabalıyoruz

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Meltemey hpv nin hucre bozulmasi yapmasi icin oncelikle yuksek riskli bir tip olmasi lazim.yani hangi tipi tasidiginiz onemli.Yuksek riskli tipin cin1 yapip yapmayacaginida bilemeyiz, yapacagi kesin degil.Keske yapip yapmayacagini veya ne kadar surede yaptigi bilinse.Senin yapman gereken 6 ayda veya yilda bir smear testi yaptirman.o zaman hucre bozulmasi yapip yapmadigini anlayabilirsin.hucre bozulmasi varsa kolposkopi yapilir ama yoksa gerek kalmaz.Sık yaptirman gereken sey smear testi.

Durum
    Kıdemli Üye

Ahmet bu alkalin alfa aşisi yapildiginda hpv pozitifi negatife mi ceviriyor ? Yoksa gardasil gibi koruyor mu ? Anlayamadim

Durum
    Özel Üye

Alıntı Nora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet bu alkalin alfa aşisi yapildiginda hpv pozitifi negatife mi ceviriyor ? Yoksa gardasil gibi koruyor mu ? Anlayamadim
    Immünmodülatör yani bağışıklık sistemini kısa sürede çok yükselterek bağışıklık sisteminin virüsü yok etmesini çok hızlı bir şekilde sağlıyor. Mantık olarak AHCC ile aynı ortak paydası bağışıklığı yükseltmek. AHCC bunu en az 6 ayda yapıyor. Aşı sadece Ukrayna'da ve Rusya'da var. 2 ay içinde falan negatif yapıyor okuduklarıma göre. AHCC gibi bir seçenek var elimizde. Her kapı bağışıklığa çıkıyor. Biliyorum çok söylenince etkisini yitiriyor bağışıklık, bağışıklık diye diye. Ama allokin alfa gibi hızlı tedavi edici bi aşı bile virüsü öldürmüyor. Virüsü senin bagısıklık sisteminin öldürmesini sağlıyor

Durum
    Özel Üye

Alıntı Nora Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ukrayna'da allokin alfa vurulan berk adlı arkadaş 5 yıla kadar hpvden koruduğunu söyledi. Eğer partnerin varsa partnerin 3 doz doktor tavsiyesine göre hpv pozitif olan 6 doz ya da 9 doz olarak yapılıyor

Durum
    Kıdemli Üye

Anladim tesekkurler

Bu Konu için Etiketler