Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 345
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC ve Aldara

Durum
    laleli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye
    Nereden
    bursa

Cevap: AHCC ve Aldara

Ben iç dudak kısmına kullandım karşı tarafta yokken kullandığımda hızla yayılıp diğer tarafa da bulaştı. Bir tane düştüyse daha çok çıkmaya başladı. Benim o bölgede ki siğillerim sayı ile değil grup halinde çok fazla. Gittiğim kadın doğum doktoru vermişti. Başka bir doktora gittiğimde yanlış tedavi uygulamış koter sonrası gerekli görülürse veriyorum ben bağışıklık artırmak için dedi.

Durum
    Yeni Üye
    Nereden
    bursa

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hic sanmiyorum bugune kadar oyle bir sey duymadim. Eger gordugunuz sigil varsa verrutol kullanabilirsiniz. Aldara kullandigimda ben de fayda gormustum. Anus kisminda cikmisti benim verrutolle birkac kez dokuldu ama tekrarladi aldaradan sonra daha hic cikmadi. Ama vajinada iç dudak kisminda ise yarar mi emin olamiyorum burdan onu da sormus olayim deneyen varsa yazarsa sevinirim
    Ben iç dudak kısmına kullandım karşı tarafta yokken kullandığımda hızla yayılıp diğer tarafa da bulaştı. Bir tane düştüyse daha çok çıkmaya başladı. Benim o bölgede ki siğillerim sayı ile değil grup halinde çok fazla. Gittiğim kadın doğum doktoru vermişti. Başka bir doktora gittiğimde yanlış tedavi uygulamış koter sonrası gerekli görülürse veriyorum ben bağışıklık artırmak için dedi.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı laleli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntılama yapamamışım.
    Ben hallederim

Durum
    Yeni Üye
    Nereden
    bursa

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hallederim
    Teşekkür ederim 😅

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

İç kısıma mukozaya falan sürülmez aldara.

Durum
    Özel Üye

Hep Aldara hakkında güncelleme yaptım şimdi sıra AHCC'de. AHCC ile 2.ayım doldu çıkan siğillere aldara krem sürünce 10 saat içinde falan yok olduğu oldu koter kriyo yaptırmadım çünkü 3 ay aldara kullanımını tamamlamak istiyorum aldara bence vücudu virüsle tanıştıran bir krem. Virüsün bütün olayı bu. Vücudun virüsü algılayamaması. Daha önce aldara kullanmıştım fakat ahcc yokken bi etkisini gözlemleyememiştim. Ahcc ilk başlarda çok fazla burun kaşıntısı yaptı ve burnumda kanama oldu buna reishi mantarı sebep oluyormuş fakat kaşıntı geçti ve kanama da olmuyor artık vücudum alıştı. Şu an hiçbir yan etkisi yok. Aldara ile Pazartesi günü 3.ayıma gireceğim yani bugün 24. kez kullanıyorum 8 hafta bitti 9. haftaya giriyorum en az 12 hafta kullanmış olacağım. 3 ay aldara bittiği andan itibaren mikrosiğiller ile ilgilenen tecrübeli yeni bir doktor bulup gideceğim. Şu an siğil mevcut ancak kabartı şeklinde mikro beyaz bir noktacık şeklindeler ve büyümüyorlar. Bunlar için gözlemim şudur, siğil ne kadar penisime yakınsa o kadar kolay yok oluyor aldarayla ancak kasık bölgelerimde ve damarlara uzaksa aldara krem yok edemiyor pek. Bilmiyorum dogruluk payını zaten önemsiz bi detay. Ama koter yaptırmak demek şu an aldara tedavimi bitirmek demek. Aldara her yerimi yara yaptı inanılmaz açık yaralar oluştu ve kabuk bağladı çok fazla. Ama işin çoook garibi kaşıntı ağrı acı hiçbişey yok çünkü tüylerimi 2 haftada bir dikkatli alıyorum ve dokunmuyorum kaşımıyorum. Benim hedefim 6 ay daha ahcc kullanmak. Toplam 8 ay olucak sanırım. Bakalım vücudum virüsle savaşıyor bu boktan hastalığın iyi yanı vücuttan atabiliyor olmak

Durum
    Özel Üye

Şu an 24. şaseyi sürerken farkettim ki 2 küçük siğilim daha yok olmuş aldara ile. Bir tanesi sonradan çıkmıştı bir tanesi ise tam 2 aydır vardı ve gözle görülen kahverengi büyük olan tek siğilimdi 2 ay içinde söndü ve şu an baktığımda tamamen yara olmuş çünkü bahsettiğim gibi aldara sayesinde köstebek gibi alttan kazılmış yara şeklinde açık yara oluştu. Diğer 10 saatte yok ettiğim büyük siğilimde olduğu gibi siğilin oldugu yer açık bir yara. Hücrelerim saldırdı ve fiziksel olarak tahribat yaratmadan kendi hücrelerimin siğilin ta kendisini yok etmesini izlemek motive ediyor ve kotere git gel derdi olmuyor nükslerim azaldı yeni siğil çıkmıyor çıkan hemen yok oluyor. Kremin özellikleri bunlar.
    Şu an toplam 3 nokta beyaz siğil mikro olarak aşırı küçük şekilde duruyor aldaraya devam. Mesela şu an süreli 5 dakika geçti baş ağrısı başladı hem de nasıl. Yarın bütün gün eklem ağrılarıyla gezeceğim ama inanın umrumda değil şu boktan virüsü negatife çevireceğim ya öyle ya da böyle ben buraya 6 ay sonra gelip negatif hikayem diye yazmak istiyorum

Durum
    markovic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Aldara’nın bazı hastalarda rebound etkisi yaptığını söyleyen bir doktor vardı, yani başta siğili baskılayıp daha sonra eskisinden de çok siğil çıkmasına sebep olduğunu düşünüyordu, tek bir doktorun iddiası olduğu için çok da şey yapmamak lazım yine de

Durum
    Özel Üye

10 saat içinde büyük bir siğil yok etti aldara. Patır patır gozle gorulenler yok oluyor ve aldara negatif olmak icin en onemli etkenlerden biri bana göre. İçerdeki virusleri algıladı artık bagisiklik sistemim ve savaş veriyor. Tabii ki riskleri vardir belki ama onaylı bir krem en azindan güvenilir. Daha çok siğil cikartmasinin da cikariyorsa elbet sebebi vardir . Ben surdukten sonra cikan sigiller oldu ve yok etti. Yani bolgesel bagisiklik tek onemli şey bu surecte. Ahcc bolgesel bagisikligi yukselttigi kanitlanmis ondan negatif oluyo insanlar. Ama negatif olamayanlar da var az da olsa. Ben riske atmak istemedim cunku erkeklerse kullanimi cok kolay aldaranın. Benim penisimde yok o acidan sansliyim kasıklarda var sadece

Durum
    Özel Üye

Alıntı markovic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldara’nın bazı hastalarda rebound etkisi yaptığını söyleyen bir doktor vardı, yani başta siğili baskılayıp daha sonra eskisinden de çok siğil çıkmasına sebep olduğunu düşünüyordu, tek bir doktorun iddiası olduğu için çok da şey yapmamak lazım yine de
    Bazi hastalarda dediginiz immun yetmezlik hastasi olanlar aldara kullanımı etkili degil ahcc icin de immun yetmezlik varsa ters tepebilir

Bu Konu için Etiketler