Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Virüs izolasyon tiplendirme: pozitif ve DNA dizi analizi 1-10 pozitif ne demek

Durum
    medusa35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Wink Virüs izolasyon tiplendirme: pozitif ve DNA dizi analizi 1-10 pozitif ne demek

Arkadaşlar herkese merhabalar ve şu hpv belasindan kurtulmak dileğiyle başlayayım. Başlıktaki iki test hakkında bilgi tecrübe sahibi olan var mıdır?
    Ben de 3 ayı aşkın süredir hpv yüksek riskli tipleri var. Geçenlerde devlet hastanesine tekrar göründüm ve de bazi testler yapıldı
    Yukarıdaki iki test hakkında bilgisi olan var mı acaba. Önümüzdeki salı günü doktoruma sonuç göstereceğim. O vakte kadar kendimi yiyip bitirmemem için şu iki test manası nedir bilen varsa yazabilir mi?
    Sağlıcakla kalın. Tez iyilesin mutlu olun dilegiyle

Durum
    Grkn1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Virüs izolasyon tiplendirme: pozitif ve DNA dizi analizi 1-10 pozitif ne demek

Benimde kız arkadaşım da asc-us çıktı başka bir test istediler. Bende de siğil var kriyoterapi yaptırdım. Ama yine çıkıcak sanırsam. Kız arkadaşımın sonraki test sonucunda ne çıkıcak kanser mi? Eğer kötü bişey çıkarsa nasıl bir tedavi olucak? İnternette rahim alınması yazıyor. Bir de bu siteyi ekşiden buldum. Bir numaradan arayıp temin etmek ne kadar güvenilir kafamda deli sorular... Daha önce dolandırıldığım için tedirginim. Sevgilim ve ben panik haldeyiz. Hadi ben yatırıyorum bir şekil ama onun tehlikesi çok mu büyük yardımcı olablirseniz sevinirim

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Virüs izolasyon tiplendirme: pozitif ve DNA dizi analizi 1-10 pozitif ne demek

1-10 pozitif demişse, hpv tipin 1 tipten fazla mı? Belki onu anlatıyor olabilir 1 ile 10 tip arasında şeklinde. Ama tabi bilemiyorum.

Durum
    trntuba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Grkn1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benimde kız arkadaşım da asc-us çıktı başka bir test istediler. Bende de siğil var kriyoterapi yaptırdım. Ama yine çıkıcak sanırsam. Kız arkadaşımın sonraki test sonucunda ne çıkıcak kanser mi? Eğer kötü bişey çıkarsa nasıl bir tedavi olucak? İnternette rahim alınması yazıyor. Bir de bu siteyi ekşiden buldum. Bir numaradan arayıp temin etmek ne kadar güvenilir kafamda deli sorular... Daha önce dolandırıldığım için tedirginim. Sevgilim ve ben panik haldeyiz. Hadi ben yatırıyorum bir şekil ama onun tehlikesi çok mu büyük yardımcı olablirseniz sevinirim
    Başka istedikleri test hpv testi. Öyle hemen rahim alınmıyor merak etmeyin. Hpv pozitif cıkarsa ve tiplendirmesi yapılırsa ona göre tedavi belirlenecek. Düşük riskli tipler genelde kanser yapmıyor ama yuksek riskli ise Rahim ağzında lezyon oluşturuyor onu temizliyorlar. Aktif siğil varken ilişkiye girmeyin. Prezervatif falan da koruma sağlamıyor. Dikkatli olmalısınız

Bu Konu için Etiketler