Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC ve Aldara

Durum
    Ares16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: AHCC ve Aldara

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldaranın genital siğiller için kullanım talimatı Haftada 3 gündür örnek verecek olursak Pzt. Çarşamba. Cuma 12 hafta. Tercihe göre de en fazla 16 hafta kullanılmalı önemli olan şey tedaviye ara vermemek ve cildi korumak bütün detaylarını anlattım girip okuyun biraz zaman ayırıp lütfen her şeyi raporladım en ince detayına kadar. Anti hpv kremi bitkisel bi krem fiziksel olarak yakıyor siğili kriyoterapi etkisi yapıyor yani 1 hafta içinde siğilleriniz kaybolur en geç. Nüks yaşanmaması için ve virüs yükünü azaltıp negatif olma yolunda devam etmek için aldara kullanıyorum antihpv deneyimim yok. Vücutta açık yara varsa aldara kullanılmaz. Aldaranın yan etkilerinden korkup kreme arar verilmemelidir hametan krem ile yanık oluşan deriyi koruyabilirsiniz. Aldara bana göre inatçı vakalardaki virüslerle savaşmak için ahcc nin yanında en güçlü 2. koz. Bölgesel bağışıklığı yakalayamayan vücut aldara sayesinde yogunlasacaktır bölgeye. Not: Aldarayı bence siğil yok etmek için kullanmayın gözle görülür siğil varsa önce yok edin. Yara oluşumu geçtiğinde deri iyileştiginde ise bütün siğil çıkan çevre bölgeye yayarak sürün ve şüphelendiginiz yerlere sürün. Aldara tedavisinin ortasında ara vermeyin siğilin üstüne sürün ve sabredin. Aldara krem kullanırken ağız yoluyla da düzenli beslenmeye çok dikkat edin forumda her şey mevcut ve ezberledik tekrar bi açıp bakın herkes hemfikir çogu konuda. Örneğin kefir,yeşil çay, ahcc, propolis, beta glukan. Bunları kullanmaya çalışın traş olmayın en az 2 numara başlık kullanın. Cinsel ilişkiyi bırakın
    Cvp için teşekkür ederim. Bir şase bana fazla geliyor dolaba koysam bozulur mu? Siz bir şaseyi tek kullanımda bitiyor musunuz? Piyasada birkaç tane Anti hpv kremi var sizin kullandığınız mavi kutulu mu? Anladığım kadarıyla bu ürün duaderm gibi ilaçların bitkisel formu. Ters flash dediğiniz yöntem nedir bu şekilde bende malum bölgeyi kontrol etmeyi deneyeceğim.

Durum
    Ezel320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Öncelikle merhabalar , yeni kayıt oldum ve bu hastalık bende 8 ay önce çıkmış ben ise 1-2 aydır farkına vardım benim 1 taneydi gidip devlet Hastanesi'nde dondurdum ve 3-4 tane daha çıktı ama beyazimsi benim anlamadigim beyaz ve siyah arasındaki fark nedir yardımcı olurmusunuz.

Durum
    Ares16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Ezel320 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhabalar , yeni kayıt oldum ve bu hastalık bende 8 ay önce çıkmış ben ise 1-2 aydır farkına vardım benim 1 taneydi gidip devlet Hastanesi'nde dondurdum ve 3-4 tane daha çıktı ama beyazimsi benim anlamadigim beyaz ve siyah arasındaki fark nedir yardımcı olurmusunuz.
    Beyaz/sefaf yeni olumsumdur. Zamanla koyulaşır.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

beyaz yeni oluşuyor demek erken teşhisle erkenden aldara krem sürersen daha çabuk kurtulursun oluşan ve koyulaşan siğil daha uzun sürede yok oluyor.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Ares16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cvp için teşekkür ederim. Bir şase bana fazla geliyor dolaba koysam bozulur mu? Siz bir şaseyi tek kullanımda bitiyor musunuz? Piyasada birkaç tane Anti hpv kremi var sizin kullandığınız mavi kutulu mu? Anladığım kadarıyla bu ürün duaderm gibi ilaçların bitkisel formu. Ters flash dediğiniz yöntem nedir bu şekilde bende malum bölgeyi kontrol etmeyi deneyeceğim.
    bir şase tek kullanım içindir açtıktan sonra tamamı kullanılıp çöpe atılır anlamıyorum neden böyle şeyler yapıyosunuz. Siğile sürmeyeceksiniz sadece siğil olabilecek bütün bölgelere sür yedirerek. Mukoza olmasın yeter. Yay genişçe tüm şüphelendigin genital bölgelerine 6 saat duş almayacaksın 10 saati de geçmesin kremin durması. Aşırı aşırı rahatsız edici bir tahriş varsa 6 saati geçirme. Hametan mutlaka ama mutlaka her gün krem sürülen bölgelere duştan sonra kullanılır. Eğer o gün aldara süreceksen ve üstünde hametan krem sürülüyse önce duşa girip kurula sonra aldara sür. İkisi birlikte karışmamalı.

Durum
    Özel Üye

bir şase tek kullanım içindir açtıktan sonra tamamı kullanılıp çöpe atılır anlamıyorum neden böyle şeyler yapıyosunuz. Siğile sürmeyeceksiniz sadece siğil olabilecek bütün bölgelere sür yedirerek. Mukoza olmasın yeter. Yay genişçe tüm şüphelendigin genital bölgelerine 6 saat duş almayacaksın 10 saati de geçmesin kremin durması. Aşırı aşırı rahatsız edici bir tahriş varsa 6 saati geçirme. Hametan mutlaka ama mutlaka her gün krem sürülen bölgelere duştan sonra kullanılır. Eğer o gün aldara süreceksen ve üstünde hametan krem sürülüyse önce duşa girip kurula sonra aldara sür. İkisi birlikte karışmamalı.
    Siğile sürmeyeceksiniz demişim yanlıslıkla. Sadece siğile sürmeyeceksiniz. Genişçe süreceksiniz her yere

Durum
    Özel Üye

Aldara hakkında olumlu güncelleme:
    Siğil çıkmıştı ve siğile çevresine aldara krem sürdükten tam 10 saat sonra tamamen siğil yok oldu. Evet kocaman siğil gözle görülen kahverengi %100 emin oldugum siğil 10 saat içinde yok oldu. Ve her gün dakikalarca fenerle kontrol ettim uzun sürelerce. O kadar karamsar olmusum ki var ve ben göremiyorum falan diyorum kocaman siğil 10 saatte nası yok olur aldarayla diye düşünürken kremin etkisini kanıtladım an itibariyle açıklıyorum. Denek gibi hissediyorum resmen ama yararlı olabilirsem ne mutlu bana. Sürdüğüm bölgelerde değil de bazen kremin değmediği yerlerde bile açık yaralar kırmızı yaralar tahriş görüntüsüne benzer yaralar oluştu ama bu yanmaya ilgili bir tahriş veya yara değil . Bilimsel bir şey söylemiyorum ama şu an benim gördüğüm şey şu. Deri altında harekete geçirdiğim savaşçı hücreler siğile öyle bir hücum ediyor ki köstebek gibi alttan sankı kazıp derinin üstüne çıkarak kıpkırmızı bir açık yara oluşturuyor ve siğil de yok olmuş oluyor. Bir kaç gün geçti o siğilin yok oldugu yere şu an bir baktım kıpkırmızı açık yara olmuş hücreler öyle bir odaklanıyor ki virüse artık onu yiyip bitirmekten deriyi de parçalıyor. Moral motivasyonum şu an aşırı arttı. Vücudumun virüsle savaştıgını hissettikçe daha mutluyum çünkü bu yakma dondurma tedavisi degil vücut kendi kendine yok ediyor virüsü siğili bu acayip motive edici. Ancak detaylar şunlar aldaranın etkisinin bu kadar iyi olmasının sebebi kullandıgım ahcc,propolis,yeşil çay, kefir, ekinezya tableti, imuneks microglukan plus (C,D,Çinko yani) Sigarasız alkolsüz hayat. Hpvyi eskisi gibi dert etmemek, spor. Ve cinsel yaşama ara vermemek. Bunları sağladı. (Cinsel yaşam dediğime bakmayın hpvlinin cinsel yaşamı şimdilik birbirini el ile tatmin etme ve sanal sevişme hehe artık gerisi fantezinize kalmış afedersiniz) Tabiki siz elledikten sonra yıkamadan iyice kolonyalamadan kendinize dokunmayın yine de fazla dikkat ediyoruz onlara. Her neyse konuyu saptırdım. O kadar saglıklıyım ki cinsel isteğim tavan yani çinko minko kullanıyoruz bi de düz duvara tırmanıcaz takviyelerden bir de sevişememek çok zor hahah. Bunlara katlanmamın tek sebebi yine rahat sevişebilmek. Artık 1 sene perhiz yapıp hayatımın kalanında apartmanlar falan yıkılır heralde sevişirken acısını cıkaracağım günleri bekliyorum ... DD

Durum
    Özel Üye

Sana önerim şu. Buraya yazıp cevap bekleyeceğin şeyler muhtemelen yüzlerce kez cevaplanmıstır o yüzden zamanını ayır forumda okumadıgın mesaj kalmasın talan et forumu. Ezberle isimleri araştırma yap bu forumda yazılan her şey gidebileceğin en iyi hpv doktorunun sana söyleyeceği şeylerden pek farkı yoktur. Zaten Arya o sevgili doktorlarımızı bulup zamanında röportaj bile yapmış

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Sana önerim şu. Buraya yazıp cevap bekleyeceğin şeyler muhtemelen yüzlerce kez cevaplanmıstır o yüzden zamanını ayır forumda okumadıgın mesaj kalmasın talan et forumu. Ezberle isimleri araştırma yap bu forumda yazılan her şey gidebileceğin en iyi hpv doktorunun sana söyleyeceği şeylerden pek farkı yoktur. Zaten Arya o sevgili doktorlarımızı bulup zamanında röportaj bile yapmış
    Ahmet sağolasın

Durum
    Özel Üye

AHCC yan etki güncellemesi : 2 .kutumun son haftasındayım aldara kullanımının ilk defa çok ciddi baş ağrısı çok ciddi kas ve kemik ağrısı halsizlik yorgunluk kulak çınlaması ateş elimi kaldıracak halim yoktu 20 saate yakın bir uyku çektim ve uyanamadım aldara yüzünden. Evet aldara yüzünden bunun tartışmasını asla yapmayacağım net. Ama sürmediğim gün sanki hiçbir şey olmamış gibiydi tamamen sapasağlamım enerjikim ve eski halime 1 gün içinde geri döndüm sanki hiçbişey yaşanmadı gibi. Ama kafamı kaldıramadım. Bu süreçte hpvden ve aldaradan bağımsız olarak kulak burun boğaza gitmek zorunda kaldım kulak kirleri biriktiği için (duştaki sular yüzünden olabilir) kulağımı temizlettim ve inanılmaz kulak ağrısı anında son buldu. Gitmişken şansımı denedim belki tecrübeli biridir diye diş etimdeki nokta nokta beyaz sert pürüzleri gösterdim kabarcıkları, çok anlamlı şeyler değil benzemiyo dedi piraldyne verdi ben de sürmeye başladım. Ben de siğile benzetmiyorum aslında diş eti bakımım kötü ve diş bakımım yeterince iyi degil diye diş eti probleminden falan kaynaklanıyodur diye umut ediyorum. Kısacası çok anlamlı değil olabilir de. Ama değil gibi dedi ve beni başından saldı. Açıkçası onu sürüp gözlemleyeceğim ama diş etimdeki beyaz küçük nokta nokta sert pütürcük noktalar hpv mi bilmiyorum ve bilmek istiyor muyum onu hiç bilmiyorum lütfen varsa aranızda bunun tanısını alan. Bu noktacıklar şu şu şu hastalıktan dolayı olmuştur diye tanı alan biri varsa lütfen cevaplasın içimi rahatlatsın. Mesela : gingivitis. Yani siğil gibi değil bence de ama kesin değil de diyemem çok nadir bir olaylar doktorlar da bilgisiz ve tecrübesiz hatta cahil evet cahil desem vicdanım rahat olur sanırım ! Bazen öyle doktorlar var ki siğilinizi gidip ona göstereceğinize gelin bana gösterin ben daha dogru bi tanı koyarım. Her neyse Ahcc ve aldara şu an için çok etkili gidiyo gitmiyorum kotere inat ettim 3.kutu aldara bitsin o zaman mikro sigiller için bir doktor bulup şüpheli olan her şeyi yaktırıp ahccye devam edicem o zaman. Ama şimdi aldarayı yarım bırakmamak adına mayın tarlasına dönen kasıklarıma aldırmadan (neyseki acı,kaşıntı,irritasyon,ağrı yok) devam edeceğim.

Bu Konu için Etiketler