Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: AHCC ve Aldara

Durum
    turuncu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: AHCC ve Aldara

5 kutu bitirmistim aldara ama pes pese değil farklı zamanlarda. su an hicbir sey kullanmıyorum krem olarak. sigarayı bıraktım zaten artık baslamayı da düsünmüyorum. açıklayıcı mesajın icin cok tesekkür ederim. uzun süredir o bölgeyi almıyorum makasla kısaltma işlemi yapıyorum neden çıkıyorlar hala gerçekten anlam veremiyorum. imutoru araştırıyordum siz ahcc mi kullandınız endovir mi? ahccyle güzel sonuc alanlar cok var ama endoviri hic duymamıstım. dediklerinizi araştırıcam. şimdi hedefim kısa sürede gidip koterle yaktırmak baska carem yok gibi sonra yine cıkarsa anti hpv alırım artık napayım (

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aldara 16 hafta fazladan kullanım önerilmez dikkat et. Birakmani öneririm 16haftayi gectiysen. Her çıkan siğilin kuluçka süresi farklı o yüzden baska zamanlarda cikiyor her biri. Sigara içme. Önerim şu. Anti hpv krem al bi tane 200 tl. Bir daha da masrafin olmaz. Ciktikca yakarsin. Nasil yapacagini anlatacaklar. Kürdanla sigilin ustune deriye degdirmeden dokunduruyosun 1 hafta icinde sigili yok ediyor. Bagisikligi guclu kullan. Eger Ahcc alamıyorsan yari fiyatli Endovir alabilirsin icerigi guzel. O da cok pahali diyorsan. Imutor komplekse bakabilirsin. Onda cok geliyorsa 100 mg beta glukan ve karamürver icerikli c vitamin ve cinkolu Imubest var 25 tl hem de. Tras makinesi başlıksiz kullaniyorsan o hasar veriyodur belki o yuzden cikiyordur. Basliksiz 2 numara 3 numara olmadan tras yapiyorsan kesin zarar veriyosundur.
    evet maksimum 4 ay kullanılır. Ben haftada 3 kere kullanmaya baslayıp 2 ile devam etmiştim ve 4 ay kullanmıştım

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bir sıra şeklinde çıkan sağ kasık tarafımda bu sefer net olarak 1 siğil çıktı. Diger kabarciklar siğil haline gelmiyor baskılandigi icin. Aldara çok ciddi tahriş çok büyük ölçüde yaralar yaptı ancak kaşıntı, acı veya baska bi sikayetim yok cok enteresan sadece goruntude feci yaralar var. Ara veriyorum şimdi antihpv krem ile siğili yok edeyim . Derilerim de iyileşsin yanıklar düzelsin aldaraya devam ederim. Aldaranin onerileni 3 ay acaba ustune gidip aldara ile mi yok etmeye calissam sigili bilemedim. Sigil var oldukca insanin canı sıkılıyor dellenip gidicem Ukraynayanvallahi artık hee

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahmet gecmis olsun sigile sasirmiyoruz unutma bu surecin dogal bir parcasi. Arada bir sansini deneyecek ama yuz vermeyelim hemen yok edelim 🙋*♀️ Yalniz nasil o kadar yara yaptin be arkadasim kontrollu git her aksam bak noluyor ne bitiyor yara olana kadar aklin neredeydi. Tahris olmaya basladigi an birak. Orayi yara yaptigin an sigillere acik davetiye veriyorsun zaten. Bir de ahmetcim daha ne sikayetin olacak kasinti aci ve yara yetmez mi?

Durum
    Özel Üye

Kasinti acı olmadi . Gorsel olarak yara var ama kremin beklenen yan etkisi yara yapmasi zaten. Yara olmasi sigile acik davetiye degil cunku aldara sigille savaşan bir şey. Aldarayi benim kadar dikkatli kullanan yoktur her gun hametan krem surerek koruyorum. Krem antiviral bagisiklik yanit degistiricisi. Sabah 6da yazmisim sigil var diye. Sabah 10da uyandım siğil yok. Şaka değil aldara ve ahcc olmasa napcaktim acaba ben... Negatif olma motivasyonuyla yara olmasina göz yumuyorum tabii acı kaşıntı yapmiyor cunku. Bu arada destegin cooook tesekkur ederim canımsın

Durum
    Özel Üye

Vov sigil yok mu diyorsun simdi? Harikaymis ama bolgede iz birakir mi sence? Bu arada ikimizin surecindeki tek fark aldara bakalim sureclerimiz bitince unutmayalim karsilastirirz 😄 Ne demek 🙋*♀️

Durum
    Özel Üye

Ahmet bu immungard a baktin mi arkadasim baslik acmistim bi incelesene. Bu arada mesaj kutun dolmus mesaj alabilmen icin silmen gerekiyormus o yuzden konuyla alakasiz oldugu halde burdan yazdim 😄

Durum
    Ares16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahmet merhaba, aldarayi her gün mü yoksa gün aşırı mi kullanıyorsun? Bir şaseyi tek kullanımda bitiyor musun? Ters flash ışık dediğiniz nedir? Ayrıca anti hpv kremi nedir?

Durum
    Ares16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı turuncu16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba 1 seneyi geçti hpv olalı. 5 aydır sigara içmiyorum. son 6-7 aydır beslenmeme dikkat ediyorum. her gün propolis yiyorum bunun yanında imuneks kullanıyorum. cinsel hayatım da 6-7 aydır yok. kaç kere koter oldu hatırlamıyorum.gardasil aşısını da oldum aldara da çok kullandım 5 kutu bitmiştir rahat. oradaki derimi çok yıprattı bu yüzden ara verdim. uzun süredir de kafama takmamaya çalışıyorum. 5 aydır 5. siğilimi fark ettim bugün. Bu defa son artık derken tekrar tekrar aynı süreçleri yaşamak artık iyice yıprattı beni. çok masrafım oldu üzerine ahcc başlarsam nasıl olacak bilmiyorum. Üstelik doktorum da koronadan öldü şimdi başka doktor araştırıyorum. Destek mesajları ve tavsiyelere açığım
    Hpv tiplemesi yaptırdınız mi? Hpv liyken aşının faydası oluyor mu? Hangi şehirde yaşıyorsunuz doktor tavsiyesinde bulunmak için sordum.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Ares16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet merhaba, aldarayi her gün mü yoksa gün aşırı mi kullanıyorsun? Bir şaseyi tek kullanımda bitiyor musun? Ters flash ışık dediğiniz nedir? Ayrıca anti hpv kremi nedir?
    Aldaranın genital siğiller için kullanım talimatı Haftada 3 gündür örnek verecek olursak Pzt. Çarşamba. Cuma 12 hafta. Tercihe göre de en fazla 16 hafta kullanılmalı önemli olan şey tedaviye ara vermemek ve cildi korumak bütün detaylarını anlattım girip okuyun biraz zaman ayırıp lütfen her şeyi raporladım en ince detayına kadar. Anti hpv kremi bitkisel bi krem fiziksel olarak yakıyor siğili kriyoterapi etkisi yapıyor yani 1 hafta içinde siğilleriniz kaybolur en geç. Nüks yaşanmaması için ve virüs yükünü azaltıp negatif olma yolunda devam etmek için aldara kullanıyorum antihpv deneyimim yok. Vücutta açık yara varsa aldara kullanılmaz. Aldaranın yan etkilerinden korkup kreme arar verilmemelidir hametan krem ile yanık oluşan deriyi koruyabilirsiniz. Aldara bana göre inatçı vakalardaki virüslerle savaşmak için ahcc nin yanında en güçlü 2. koz. Bölgesel bağışıklığı yakalayamayan vücut aldara sayesinde yogunlasacaktır bölgeye. Not: Aldarayı bence siğil yok etmek için kullanmayın gözle görülür siğil varsa önce yok edin. Yara oluşumu geçtiğinde deri iyileştiginde ise bütün siğil çıkan çevre bölgeye yayarak sürün ve şüphelendiginiz yerlere sürün. Aldara tedavisinin ortasında ara vermeyin siğilin üstüne sürün ve sabredin. Aldara krem kullanırken ağız yoluyla da düzenli beslenmeye çok dikkat edin forumda her şey mevcut ve ezberledik tekrar bi açıp bakın herkes hemfikir çogu konuda. Örneğin kefir,yeşil çay, ahcc, propolis, beta glukan. Bunları kullanmaya çalışın traş olmayın en az 2 numara başlık kullanın. Cinsel ilişkiyi bırakın

Bu Konu için Etiketler