Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: çay ağaci yaği v.b alternatif tip işe yariyor mu?

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: çay ağaci yaği v.b alternatif tip işe yariyor mu?

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde araştırdım baya gardasil aşısı 2. Dozdan itibaren korumaya başlıyormuş yani ürettiği antikor sayısı fazlalaşıyormuş. Önceden 2 doz imiş. Sonradan korumasını arttırmak için 3 doza cıkartmıslar. Sizin bu konu hakkında bilginiz var mı Ahmet bey. Merak ediyorum açıkçası.
    2. aydan sonra 1 ay geçince antikor düzeyi yeterli seviyeye geliyormuş. Ancak 3. dozdan sonra 1 ay daha beklemek garantici yaklaşmaktır. Maalesef bilgim var , 1. dozdan 1 hafta sonra lezyonlarım yokken kız arkadaşıma bulaşmış. 3 sene sonra farkettik. Çünkü aşıları olduğu için 3 sene içinde 5 lezyon çıkmış yani bayağı bir lezyon çıkmasını azaltıyor ve nüksü önlüyor gibi görünüyor...

Durum
    Özel Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde araştırdım baya gardasil aşısı 2. Dozdan itibaren korumaya başlıyormuş yani ürettiği antikor sayısı fazlalaşıyormuş. Önceden 2 doz imiş. Sonradan korumasını arttırmak için 3 doza cıkartmıslar. Sizin bu konu hakkında bilginiz var mı Ahmet bey. Merak ediyorum açıkçası.
    3 doz vurulmasını bekleseydim keşke. Neyse her şeye iyi yönünden bakacağım. Ben hpvyi ömür boyu vücutta kalacak düşüncesiyle siğil çıkmadıkça kafama takmıyordum. Kız arkadaşıma bulaştıgını görünce hemen araştırmaya başladım bilmedigim ahcc gibi şeyleri gördüm

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    3 doz vurulmasını bekleseydim keşke. Neyse her şeye iyi yönünden bakacağım. Ben hpvyi ömür boyu vücutta kalacak düşüncesiyle siğil çıkmadıkça kafama takmıyordum. Kız arkadaşıma bulaştıgını görünce hemen araştırmaya başladım bilmedigim ahcc gibi şeyleri gördüm
    Kesinlikle ahmet belki bu olay omur boyu kurtulmanin yolunu bulmaniza vesile oldu

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anladım ahmet bey cok tesekkür ederim bilgileriniz için. Deneme yanılma yöntemi ile ilerledik basta ama artık cok bilincliyiz bu forum sayesinde sıkmayın canınızı ben inanıyorum insallah hepimiz şifa bulacağız. Olmadı Ukrayna yolcusuyuz ama şu pandemi peşimizi bırakmıyor virüslerle başımız dertte anlaşılan. Kısıtlanıyoruz her şekilde.

Durum
    murat2021 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ukrayna işi benimde kafama yattı ahhc ile 8 ay dolsun yazın sonu giderim ��

Durum
    Özel Üye

Hepinize çok teşekkürler sizler sayesinde kendimi daha iyi hissediyorum burada yazmak ve okumak çok iyi geliyor bana. Ben ahcc ile negatif sonucu alacağıma inanıyorum. En kötü ihtimali düşünüp plan yaptım bi 8 ay sonra falan test yaptıracağız kız arkadaşımla, eğer negatif sonuçları alamazsak Ukrayna planımız var. Ancak AHCC ile negatif olma ihtimalimiz baya yüksek arkadaşlar sonuçta allokin alfanın da bağışıklık sistemini ve natural killer hücreleri arttırarak virüsü yok ettiğini biliyoruz. AHCC bunu en az 6 ayda yapıyor. Sabredilebilir ve maddiyat dışında kolay bir şey bence ahcc içmek. Hepimiz bir an önce negatif olacağız umarım sabredin

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bence de arkadaslar ben de herkese tesekkur ederim. Bence en onemli sey surece guvenmek gerekeni yapip sakin ve mutlu kalmak. Stresten uzak olmak. Ben burayi okudukca hem bilgileniyorum o bilinmezlik sıkıntısi ortadan kalkiyor hem de yalniz olmadigimi hissediyorum. Butun stresim hop dagiliyor. Bu kadar yesil cay da aliyor olabilir tabi stresimizi bilmiyorum 😂

Durum
    Sallamacay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba,
    Sürecim 29 mart 2021 de elime banyoda bir şeyin geldiğini anlamam 30unda doktorun hpv teşhisiyle başladı. Hemen hpv testi verdim ama sonuç negatif çıktı. O ara 3 4 tane dışarda 1 tane de vajina girişinde vardı.
    Aldara kullandım önce çok tahriş etti her yer yara oldu kaşındı. Ara verdim 1 ay kadar. Sonrasında anüste 3 tane belirdi. Vajina çevresinde 20 kadar küçük siğil belirdi. Dondurma yapmaya karar verdik. 1 seans yaptırdım pek işe yaramadı.
    Sonra bir çok araştırmada çay ağacının herpese etkili olduğunu okudum. Genital için yapılmış çalışma yoktu ama ne kaybederim diye düşündüm.
    Farmasinin çay ağacı sabunu, çay ağacı spreyi ve çay ağacı yağını aldım. İlk hafta her gece yatarken siğil olan bölgelere yağ sürdüm. Kısa bir yanma oluyor. Her gün duşta da sabunla dış genital bölgeyi sabunlayıp 2 3 dk bekledim.
    Siğillerin görünümü değişmeye başladı.
    Yağ çok yoğun olduğu için 1 haftanın sonunda spreye geçtim. Her gece yatarken spreyi sıktım 5 dk bekleyip iç çamaşırımı öyle giydim.
    1 aylık kullanım sonucunda 1 tane bile siğilim kalmadı. Sanki hiç olmamışlar gibi görünüyor. Yaklaşık 1 aydır da hiç oluşum yok.
    Bilmiyorum o mu etkili oldu ama ucuz ve pratik bir yöntem, belki de gerçekten ile yaradı. İlk siğilin çıktığı tarihten yaklaşık 4,5 ay sonra başka bir şey kullanmadan kurtuldum.
    Denemekten zarar gelmez.

Durum
    Sallamacay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

21 mart 2022 olacaktı

Durum
    metboz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahmet Bey Merhaba, Aldara krem için uyarılarınızı gördüm. Erkeklerde penisin her bölgesine sürülüyor mu peki? Dikkat edilmesi gereken bir bölge var mı?