Sayfa 10 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 8910
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 96 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bursada hpv olmak

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Bursada hpv olmak

Ben aldarayi sadece sigil dusurmesinden dolayi degil de o bolgede bir daha sigil cikartmadigi icin kullaniyorum. İlk anus kismimda cikmisti 2 kere verrutolle dusurdum yine bi suru cikmisti bir ay icinde. Aldara kullandim ve bi yildir cikmiyo anus kisminda

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Erkek arkadaşımaverrutol kullandıktan sonra bir daha karşılaşmadık cigdemcim. Bir de açıkçası o kadar para vermek istemiyorum cunku ben de cok sık cikmiyor siğil. Bu bir buçuk yıllık süreçte bu 3. Çıkışı o da minicik. Ben hala belki de siğil bile degil Diyorum 😅 Bakalım suan baya iyi gidiyor tek sikinti tabiki daha büyük bir alanı tahrip etmesi ama sorun değil benim icin. Güncellerim gelişmeleri 😊

Durum
    Özel Üye

Arkadaşlar merhaba. Uzun zamandır Bursa'da doktor araştırmalarım sürüyor biliyorsunuz. Aslinda cok ihtiyacım yok muayene olmaya hatta hic yok diyebilirim cunku gecen ay smear verdim ve temiz cikti ayrıca siğil de yok. Ama Cv sini ve yorumlarını okuduktan sonra kendisiyle özellikle görüşmek istedim. Dün Özel Hayat Hastahanesinde Gonca Oğurlu Pakay ile randevum vardi. Forumdan bir arkadaşım ilr gittik. Kendi surecimden bahsetmemin ardindam kendisine ilk sorum hpv 'nin geçip gecmedigiyle alakalı ne düşündüğü oldu. Kendisi elbette negatif olunduğunu hpvli olduğunu öğrenen birinin kanser olmasının düşük ihtimalli olduğunu cunku bunun uzun suren ve dikkatle takip edilen bir süreç olduğunu bu sebeple de is oraya varmadan çoktan tedavi edildiğini iletti. Kendisi de dahil kadınların %90 inin bu virüsle karşılaşma ihtimalinin olduğunu iletti. Yaşım.dolayisiyla asi tavsiye etti %40-50 oranında antikor üretimine yardımcı olduğunu iletti. Bunun dışında cinsellik konusunda da bizle aynı düşünüyor ve beni ilgiyle dinledi muazzam saygılı insan olarak size.deger veren bir doktor. Arkadaşımın da randevusu haftaya olmasına rağmen onu da hemen muayene etti onun sürecini de dinledi. Forumdan bahsettigimde de özellikle ilgilendi ve göz atacağını soyledi. Üye olduysa tekrar tesekkur ediyorum. 1nsene olmus tiplendirme yapabiliriz dedi ama ben kasım ayında ahcc ile 9 ayımı dolduracagimi ilettim. Artik Kasımda güncellerim �� Gercekten iyi bir doktora denk gelmeden cok bu süreçten bursalı arkadaslarima guzel birşeyler bırakabileceğim sevindim.
    P.S.: Fiyatlar cok uygun diğer ozel hastahaneler gore.
    Muayene 165 tl
    Smear 50 tl
    Tiplendirme 650
    Yani diğer doktor deneyimlerimle karşılaştırdığımda belki yarı-yarıya farkediyor. Birsey daha, Gonca hn Jinekolik Onkoloji dalıyla ilgileniyor yani hpv uzmanlık alanı. O yuzd3n konudaki bilgileri de.cok günceldi ve yaklaşımı harikaydı. Şimdilik bu kadar. Aslında Gonca hn ilr ilgili ayri başlık da açmak istedim ama surecimin bitmesini bekliyorum emin olmak istedim daha sonra yazıyı okuyacak arkadaşlar icin. Herkese mutlu günler

Durum
    Özel Üye

Durum
    Özel Üye

Herkese merhaba arkadaslar, siteye uzun zamandir girmiyordum. Şoyle bir baktim da 2 sene olmus surec basladigindan beri. Kasim ayinda 9 aylik ahcc surecimin sonuna geldim. Zaten ben de cok uzun bir zamandir sigil cikmiyordu. Kasimdan sonra korona gecirdim yine hic bir belirti olmadi. Son iki aydir agdaya geri dondum hicbir sorunum yok. Bu arada ben 3 ayda bir smeara devam ettim hep temiz cikti. (Yuksek riskli 33 ve 56 vardi bende cin 1 di kendi kendine gerilemisti gecen sene)
    Muhtemelen negatif oldum diye dusunuyorum. Tiplendirme 600 tl cok pahali o yuzden baktirmayacagim cunku bu yaptiklarim bende bir yasam tarzi haline geldi arkadaslar. Alkolu birakma derecesinde azaltma. Sigarayi birakma. Yesilcay. Saglikli beslenme. Saglikli uyku. Sporu bile tam oturtamasam da bir yerinden aldim hayatima. Ben artik 6ayda bir smeara gidip sonrasinda senede bir e dusurecegim. Tiplendirmeye baktirisam birgun tekrar yazarim. Hersey geciyor arkadaslar tatli guzel caninizi uzmeyin. Sitedeki tum arkadaslarim sizler iyi ki varsiniz. Yeni ogrenen panik arkadaslar, negatif olanlar buraya pek ugramaz 2 senedir gozlemledigime gore. Benim gibi 40 yilda bir gelirler. Bu sebeple de yorimlarin cogu panik halinde yazilmistir ozellikle yeni yorumlar. Cogumuz iyilesip gittik. 10 tane panik yorumu bir tane negatif oldum yorumu attik ve oyle gittik.
    Bunu dikkate alin siteyi okurken Surece ve vucudunuzun mucizelerine, hayatta kalma, iyi olma istegine ve bunun icin bu surecte tum mikroorganizmalariyla tam gaz yaninizda olduguna güvenin, sevgiyle kalin 🙋*♀️

Durum
    Özel Üye

Surece gonca hn ile devam ediyoruz. Ben gecen ay da tekrar smear verdim kendisiyle 3.ye gorustum. Forumdan gorusen arkadasimin da rahim agzi yarasi yakildi onun surecleri biraz daha farkli ilerliyor ama ikimizde oyle mutluyuz ki Gonca hanim ile devam etmekten... Biraz beklemek istedim ama 6 aydir kendisi ile devam ettigimiz icin artik net bir sekilde soyleyebilirim ki gonul rahatligiyla bursadaki arkadaslarima tavsiye edebilirim.