Sayfa 4 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bursada hpv olmak

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Bursada hpv olmak

Evet arkadaslar bugun kalan kucuk sigil icin doktoruma gittim lazerle yakti ek bir ucret de talep etmedi. Tiplendirme raporlarinizi da cikardim dedi. Ben de tiplendirme yapildigindan haberim yoktu tekrar dedim. Bu hastalik gecmiyor biliyorsunuz degil mi omur boyu kalacak dedi. Ben de kendisine dunya saglik orgutunce bu virusun %90 2-3 yil icerisinde atildigini soyledigini ilettim. Turkiyenin bu konuda guncel olamadigini yapilan bircok calismanin bu yonde oldugunu soyledim. Ahcc icin mi diyorsunuz dedi. Ahccden bagimsiz da bu boyle burada onemli nokta bagisikligi yuksek tutmak ama amerikada hpv deyince ahcc geliyor akla bu konuda en cok ise yaradigi gozlemlenmis takviye dedim. Forumdan da bahsettim biraz insanlarin 2-3 sene icerisinde negatif olusundan. O da deneyin gorelim dedi
    Bu kadar savundum insallah atarim seneye ehueheue. Bu arada cikinca rapora baktim gecen senenin tiplendirmesi. Bir kere zaten hastaya bu omur boyu kalacak dersen hicbirsey yapmaz iste o zaman omur boyu kalir belki. Kisacasi suan tum sigiller yakilmis oldu smear tertemiz tiplendirme tekrarlanmadi ahcc tam gaz devam 💪💅

Durum
    Özel Üye

https://www.who.int/news-room/fact-s...ervical-cancer

Doktoruma da gonderdigim dünya saglik orgutunun soz konusu makalesi 🤓

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaslar bugun kalan kucuk sigil icin doktoruma gittim lazerle yakti ek bir ucret de talep etmedi. Tiplendirme raporlarinizi da cikardim dedi. Ben de tiplendirme yapildigindan haberim yoktu tekrar dedim. Bu hastalik gecmiyor biliyorsunuz degil mi omur boyu kalacak dedi. Ben de kendisine dunya saglik orgutunce bu virusun %90 2-3 yil icerisinde atildigini soyledigini ilettim. Turkiyenin bu konuda guncel olamadigini yapilan bircok calismanin bu yonde oldugunu soyledim. Ahcc icin mi diyorsunuz dedi. Ahccden bagimsiz da bu boyle burada onemli nokta bagisikligi yuksek tutmak ama amerikada hpv deyince ahcc geliyor akla bu konuda en cok ise yaradigi gozlemlenmis takviye dedim. Forumdan da bahsettim biraz insanlarin 2-3 sene icerisinde negatif olusundan. O da deneyin gorelim dedi
    Bu kadar savundum insallah atarim seneye ehueheue. Bu arada cikinca rapora baktim gecen senenin tiplendirmesi. Bir kere zaten hastaya bu omur boyu kalacak dersen hicbirsey yapmaz iste o zaman omur boyu kalir belki. Kisacasi suan tum sigiller yakilmis oldu smear tertemiz tiplendirme tekrarlanmadi ahcc tam gaz devam ����
    Bana da öyle dediler ve bir an olsun uğraşmadım kurtulmak için. Yıllar sonra tesadüfen bu siteyi buldum . Nasıl olsa atılmayacak neden araştırıp canımı sıkayım diyerek araştırmadım hiç. Boşverin hiç yormayın bile kendinizi biz kendi yöntemlerimizi bulduk onlar 90 ların bilgileriyle bizi gelir kapısı olarak görmeye devam etsin

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

İngilizce yok ki (

Durum
    Özel Üye

Sercancim soyle soyleyeyim kisaca %90 vucut 2-3 yil icinde atiyor diyor burada. Sohbet muhabbet kismina da cosmopolitan uk den birsey paylastim o da ayni seyi soyluyor. Yabanci kaynaklarda genel olarak low risk veya high risk kendine iyi bakarsan vucut bunu mutlaka atar dusuk riskliyse 6 ay - 1 yil yuksek riskliyse belki 2 yil ama sen kendine iyi baktiktan sonra bagisikligini iyi tuttuktan sonra surec kisalir. Sen hic bakmazsan alkol sigara devam sagliksiz yasarsan surec uzayabilir yada kroniklesebilir elbette. Yani bu umutsuzluk bir turkiyedr var o da ahmetin dedigi gibi hpvyle alakali bilgileri muhtemelen 20 yil onceye falan dayali oldugu icin. 😬 %10luk bir kesimde var ama %90 varken ona odaklanmaya hic gerek yok bence 😊

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sercancim soyle soyleyeyim kisaca %90 vucut 2-3 yil icinde atiyor diyor burada. Sohbet muhabbet kismina da cosmopolitan uk den birsey paylastim o da ayni seyi soyluyor. Yabanci kaynaklarda genel olarak low risk veya high risk kendine iyi bakarsan vucut bunu mutlaka atar dusuk riskliyse 6 ay - 1 yil yuksek riskliyse belki 2 yil ama sen kendine iyi baktiktan sonra bagisikligini iyi tuttuktan sonra surec kisalir. Sen hic bakmazsan alkol sigara devam sagliksiz yasarsan surec uzayabilir yada kroniklesebilir elbette. Yani bu umutsuzluk bir turkiyedr var o da ahmetin dedigi gibi hpvyle alakali bilgileri muhtemelen 20 yil onceye falan dayali oldugu icin. 😬 %10luk bir kesimde var ama %90 varken ona odaklanmaya hic gerek yok bence 😊
    Teşekkür ederim, hic üşenmeden uğraşıp yazmışsın. Bende çeviri programi indiriyordum cooook gecmis olsun , ben de inanıyorum negatif olujacagina... gecmez diyen bir doktora sormuştum: testi pozitifken bir sure sonra testi negatif çıkanlar için ne düşünüyorsunuz dedim. Yanılıyor olabilir dedi. O halde bu testleri hic yaptırmayın neden yaptiriyorsunuz demistim .. hatta esimin yüzüne dedi geçmez diye onun da şevkini kırdı güzel düşünelim guzel olsun. Tekrar teşekkürler

Durum
    Özel Üye

Tabiki oyle. Bugun her ne kadar buradan gectigini bilsem de doktorum yuzume bu gecmiyor biliyorsunuz degil mi hayat boyu orada deyince kotu hissettim ister istemez bunlarla moral depoluyorum yeniden 😅

Durum
    Özel Üye

Ne demek, sana da eşine de geçmis olsun, gecsin gitsin hemen 😊

Durum
    Özel Üye

Cok sacma ama yine bir kucuk sigil kesfettim kalmis 😂😂😂😂 bir de doktorum etraflica bakalim bu sefer demisti 😂😂😂😂 ama igne ucu kadar ve cok iyi baktim yalnizca tek bir tane ve bacaga yakin o yuzden sirke denemeye karar verdim. Beyaz sirke buldum evde. Elma sirkesi yazmiyor uzerinde ama is gorur diye dusundum. Evden calistigim icin yapistirdim direk. Sabah aksam araliksiz yapacagim dusene kadar. Evde fucidin da var o yuzden icim rahat bakalim neler yasanacak.

Durum
    Özel Üye

Evet öncelikle sirke deneyi başarılı oldu siğil düştü Fucidin suruyorum sabah aksam bir iki gün devam edeceğim tabi deforme etti biraz ama hiç önemli değil bekleyip siğillerin büyüyüp çoğalmasındansa çünkü çok küçük siğilleri doktor tam ayırt edemiyor ve kıl köküdür falan diye bırakıyor. Bu sefer koter için bekleyince hem canınız cok daha acıyor siğiller artınca hem 1400 en az bayılıyorsunuz. Her duştan sonra da vajinayı ve o bölgeyi genel olarak sirkeli pamuk ile siliyorum. Bunun dışında propolise başladım. onunla ilgili edindiğim bilgileri ve kullanım miktarını da paylaşacağım aşağıya.