Sayfa 2 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bursada hpv olmak

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Bursada hpv olmak

Negatif postu mu geliyor yoksa 😅

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Benim de smear temiz geldi fakat sigil mevcut. Sanirim yuksek riskli tip tasimiyosun ve rahim agzinda bi degisiklik meydana gelmemis
    Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Negatif postu mu geliyor yoksa 😅

Durum
    Özel Üye

33 ve 56 tasiyorum aslinda ve cin1 vardi oncesinde gerilemis sanirim anlamadim ama doktorumla konusmayi bekliyorum. Smear temiz ciksad a ahccye yeni baslamisken 6 ayimi dolduracagim ve yazin tiplemdirme yaptiracagim simdilik boyle karar verdim. Bir de ben aslinda bayadir sigil cikarmadim ve bu son cikan seylerin sigil degil molloskum oldugunu dusunuyorum. Cunku doktor taniyamadi cok uzun bir sure sonra nadir ve farkli bir gorunum dedi (doktorum jinekolog) . Ben internetten arastirdigimda birebir molloskuma benzediklerini farkettim. Bakalim doktorumla konusayim guncellerim burayi zaten.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

33 ve 56 tasiyorum aslinda ve cin1 vardi oncesinde gerilemis sanirim anlamadim ama doktorumla konusmayi bekliyorum. Smear temiz ciksad a ahccye yeni baslamisken 6 ayimi dolduracagim ve yazin tiplemdirme yaptiracagim simdilik boyle karar verdim. Bir de ben aslinda bayadir sigil cikarmadim ve bu son cikan seylerin sigil degil molloskum oldugunu dusunuyorum. Cunku doktor taniyamadi cok uzun bir sure sonra nadir ve farkli bir gorunum dedi (doktorum jinekolog) . Ben internetten arastirdigimda birebir molloskuma benzediklerini farkettim. Bakalim doktorumla konusayim guncellerim burayi zaten.
    yuvarlak su kabarcıgı gibi ve kırmızımsı, pembemsi ise molluskum olabilir. molluskum çok masumdur bebeklerde bile görülüyor ama bulaşıcı. Sadece cinsel temasla geçmez, normal şekilde de geçebilir + cinsel temasla da geçebilir. Bence de smear temiz gelse bile yanılma payı var %25, 2 tip taşıyorken ve tip 56 gibi dirençli bir tip varken mutlaka 6 ay kullanmanı öneririm sonra siğil çıkıyo mu çıkmıyor mu, azalma var mı vb şeylere bakarsın zaten bu 6 ay içerisinde.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc ile cin vakalarında gerileme yaşandığını okudum yabancı yorumlarda. Smear temiz gelse de devam et tabii. Sonuçta amaç negatif olmak

Durum
    Özel Üye

Kesinlikle. Bir de sigara ve alkolu biraktigim icin maddi acidan da cok kulfet olmadi bana . 6. ayin sonunda da mavi lab e gitmek istiyoruz erkek arkadasimla. Her ikimizde hem hem hpv testi olacagiz hem de ben smear olacagim. Umarim oradan negatif haberini duyariz. 6 ay sonra guncelleyecegim 🙋*♀️

Durum
    Özel Üye

Bugun gorustum doktorum ile cin1 gerilemis suan lezyon yok temiz ama 33 ve 56 goruyorum hala burada dedi. Burada suphelendim cunku bunu ancak tiplendirme testi ile gorebilecegini soylemisti onceden ve tiplendirme yapmadi smeara gore boyle bir yorum yapilabilir mi?
    Bir diger konu da molloskum degildi kesinlikle ortasinda cokme olurdu oyle olsa karnabahar dokusu cok yakindan bakinca belliydi dedi o ihtimali elemis olduk. 2-3 gun sonra o kalan ek sigil icin tekrar kotere gidecegim.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Bugun gorustum doktorum ile cin1 gerilemis suan lezyon yok temiz ama 33 ve 56 goruyorum hala burada dedi. Burada suphelendim cunku bunu ancak tiplendirme testi ile gorebilecegini soylemisti onceden ve tiplendirme yapmadi smeara gore boyle bir yorum yapilabilir mi?
    Bir diger konu da molloskum degildi kesinlikle ortasinda cokme olurdu oyle olsa karnabahar dokusu cok yakindan bakinca belliydi dedi o ihtimali elemis olduk. 2-3 gun sonra o kalan ek sigil icin tekrar kotere gidecegim.
    Nası görüyomuş tipleri ortada 3. gözü mü varmış doktorun ahahah ilginçmiş cidden...

Durum
    Özel Üye

Zaten guvenim cok sarsildi iste bu gidiste soracagim nasil gordugunu 😅 bu zorunlu gidisin ardindan da sigil cikmazsa mavi lab icin ahccyle 6 ayi doldurmayi bekleyecegim. Cikarsa da mumkun oldugu kadar elma sirkesi falan evde halletmeye calisacagim. Zaten agustos ayinda 2 minik sigilken farketse bunlari yasamayacaktim hic. Yani ben hasta olarak tanisim gelmisim sen doktor olarak nasil alerji dersin. Son koterde biraktigi bir sigile de kil kokudur diye ellememis 😅

Durum
    Nora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Nasil yani ciplak gozle bakarak mi gordu hpv tiplerini haha