Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ketem

Durum
    Ankaralı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ketem

Araştırdığıma göre bayan arkadaşlarımıza ücretsiz bi şekilde ketem tarafından HPV ve SMEAR testi yapıldığıymış arkadaşlar yalnız 30 yaş üstü falan yazıyodu sosyal güvencesi olmayan arkadaşlar yararlanabiliyor mu birde 30 yaş altı bayanlar ben bu kadar biliyorum aydınlatırsanız sevinirim teşekkür ederim

Durum
    dila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Ketem

Evet Ketem'de yapılıyor. Ben orada daha yeni yaptırdım. Otuz yaş üstüne yapılıyor. Sgk karşılıyor. Ancak tüm tipleri kapsamıyor. Benim testin sonucu negatif çıktı. Yüksek risk içeren ve bunun dışında bazı tipleri kapsıyor dediler ve 5 yıl sonrası yeniden baktırın dediler. Doktorum da sendekiler önemsiz dedi güler misin ağlar mısın...yani şu an hangi tipe sahip olduğumu bilmiyorum ve bir süre daha bilmek istemediğime karar verdim.

Durum
    kupa7si - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

benım sgk hıc yok bende ketem de baktırabılır mıyım

Durum
    drmedusa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    İSTANBUL, YENİKAPI

para alırlar
    Yard.Doç.Dr Levent TÜRK (Dr. Medusa) Muayehane: Küçük Langa Caddesi, No:30 – 12 YENİKAPI/ İSTANBUL 0505 600 40 10 – 0212 586 81 80 Mail: drleventturk@gmail.com

www.leventturk.com.tr

Durum
    gicik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye
    Nereden
    Ankara

Gecen hafta kontrole egitim arastirma hastanesine gittim. Kolposkopi icin randevu aldim ama randevuyu veren kadin kac yasindasin diye sordu. 25 dedim. 30 yas altina kolposkopi yapilmiyo diye biliyorum bizde zaten keteme gonderiyoruz aldigimz ornekleri dedi. Nasil yani illa 30mu olmam gerekiyo dedim. Oyle biliyorum yine de randevu veriyim dedi. Simdi sgk dan daha once tipleme testi yaptirmistim. Anlamadigim sey kolposkopi yapilamazmi bana simdi egitim arastirma yada devlet hastanelerinde veye ketemde🙄Cuma gidicem ona gore baska yollar dusunmem gerek bilen var mi?

Durum
    byasar6983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Ketem de erkeklere hpv testi yapılıyor mu ?

Bu Konu için Etiketler