Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv sonucumu bekliyorum

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv sonucumu bekliyorum

Alıntı Neslihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki siz yendiniz mi ne kadar sürdü yenmeniz ?
    Evet yendi konizasyon işlemi olmuş sonrasında ahcc kullanarak kurtuldu ahcc ile negatif olanlar kısmına bakabilirsiniz ben de yeni başladım bu takviyeye. Yüksek riskli olması sizi korkutmasın yüksek riskli tipten kurtulan bir çok hikaye mevcut bu forumda

Durum
    Neslihan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet yendi konizasyon işlemi olmuş sonrasında ahcc kullanarak kurtuldu ahcc ile negatif olanlar kısmına bakabilirsiniz ben de yeni başladım bu takviyeye. Yüksek riskli olması sizi korkutmasın yüksek riskli tipten kurtulan bir çok hikaye mevcut bu forumda
    İnşallah 🙏
    Daha sonucum çıkmadı ama içim içimi yiyor

Durum
    Özel Üye

İnşallah 🙏
    Daha sonucum çıkmadı ama içim içimi yiyor
    Deflagyn gibi bir seçenek var elinizde . Smear temiz sonucunu alirsiniz cin1 cin2 ciksaniz bile. Burada deflagyn kullanip cin2den smear temize geçen sonra da hpv negatif olan insanlari okudum. Endişelenmeyin kanser olmayacaksiniz cunku erken teşhisle durumun farkındasınız. Kanser olma riski durumun farkinda olmayan ve hic muayene olmayan insanlar icin

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Deflagyn gibi bir seçenek var elinizde . Smear temiz sonucunu alirsiniz cin1 cin2 ciksaniz bile. Burada deflagyn kullanip cin2den smear temize geçen sonra da hpv negatif olan insanlari okudum. Endişelenmeyin kanser olmayacaksiniz cunku erken teşhisle durumun farkındasınız. Kanser olma riski durumun farkinda olmayan ve hic muayene olmayan insanlar icin
    Üyeler bilinçli aynen öyle kanser olma durumu bizler için geçerli değil çünkü biz farkındayız ve bilinçliyim doktor kontrolündeyiz. ahcc sen mi hpv'yi yendin eşin mi? ''evet yendi'' demişsin de kim yendi o kısmı anlayamadım?

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üyeler bilinçli aynen öyle kanser olma durumu bizler için geçerli değil çünkü biz farkındayız ve bilinçliyim doktor kontrolündeyiz. ahcc sen mi hpv'yi yendin eşin mi? ''evet yendi'' demişsin de kim yendi o kısmı anlayamadım?
    Aryacım senden bahsediyordum. Sana sormuş yendiniz mi diye. Ben de evet Arya hpvyi yendi negatif oldu yazmistim

Durum
    muyga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba herkes yeni üye oldum
    İlişki esnasında ağrı ve pembeli akıntı şikayeti ile doktora gittim smear yapıldı Ascus çıktı sonra hpv alalım dedi (önce 3 ay bekle dedi ben üsteleyince hpv yaptır dedi)
    Şimdi hpv sonucumu bekliyorum,
    Kaç günde çıkar KETEM e yaptırdım ?
    Ararız dediler ama deli gibiyim.

Siğil falan olmayınca yüksek riskli çıkarmış doğru mudur yani öyle genelleme yapabilir miyiz ?

Bi de yoğun enfeksiyon Ascus çıkmasına neden olurmuş,bunu da merak ediyorum çünkü dr yoğun enfeksiyonun var demişti muayenede.
    Merhaba geçmiş olsun Neslihan ben de de aynı şikayetler vardı.keteme hpv testi yaptırdım yaklaşık 18 günde çıktı ama ben 15 günden sonra hep aradım.sen de böyle yapabilesin inşallah temiz çıkar çıkmazsa da çok moralini bozma tedavi var 👍

Durum
    Curcuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sonucunuz belli oldu mu acaba?

Durum
    birinsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Sonucunuz belli oldumu