Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 19 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antihpv kullanan var mı?

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: Antihpv kullanan var mı?

herkese merhaba.Antihpv kremi pek güvenmeyerek ama burda deneyen bir arkadaşa güvenerek sipariş ettim.Açıkcası sitelerindeki yorumlar kurgu olabilir diye düşündüm bende herkes gibi.Canlı destek bölümünde ki satış elamanını biraz krem hakkında sorguya çekmiş olabilirim bu yüzden
    kremi sipariş edip elime ulaşınca kürdan yardımı ile ilk başta deneme amaçlı tek siğilime kullandım.ertesi gün ise deneyelim bakalım diyip toplamda 7 adet olup 3 tanesi her gördüğüm de merhaba diyen ve büyük olan siğillerime kürdan ile üstünü kapatacak şekilde sürdüm.Yanma hissi bazı taze siğillerde oldu geri kalanlarda yanma olmadı. kremi herkes sürüp yatıyormuş ama ben gündüz sürüp 6 saat sonra falan yıkadım. toplamda 5 gün sürüp yıkadım. 3.günden sonra siğillerde renk değişimi(siyahlaşma) ve şekil değimi başladı,5.gün sonunda ise canlılığını yitirmiş gibi duruyorlardı.2 gün sonra da satış danışmanın önerdiği gibi kararan siğillere madecasol sürmeye başladım.Ertesi gün 1 tanesinin yerinde olmadığını fark edince ikna oldum krem işe yarıyor takip eden 3 günde ise tüm siğillerim herhangi bir kazıma sökme işlemi uygulamadan kendiliğinden yada suyla temas ettikleri için döküldüler.Siğillerin oldukları bölgeler normal deri olarak görünüyorlardı siğillerin düşmesinden sonra ama ben garanti olsun diye madecasol'a devam ettim.şuan siğillerin dökülmesinin üstünden 1 haftadan fazla zaman geçti yerlerini unuttum flaş ışığında bile belli olmuyorlar...kusura bakmayın uzun oldu biraz ancak benim gibi istediği zaman koter veya kriyoya ulaşma imkanı olmayan arkadaşlar için rehberlik edip alternatiften bahsetmek istedim...Diğer tedavi yöntemlerini denemedim ancak bence en kolay yöntem bu krem diyebilirim.

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı ercüment Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba.Antihpv kremi pek güvenmeyerek ama burda deneyen bir arkadaşa güvenerek sipariş ettim.Açıkcası sitelerindeki yorumlar kurgu olabilir diye düşündüm bende herkes gibi.Canlı destek bölümünde ki satış elamanını biraz krem hakkında sorguya çekmiş olabilirim bu yüzden
    kremi sipariş edip elime ulaşınca kürdan yardımı ile ilk başta deneme amaçlı tek siğilime kullandım.ertesi gün ise deneyelim bakalım diyip toplamda 7 adet olup 3 tanesi her gördüğüm de merhaba diyen ve büyük olan siğillerime kürdan ile üstünü kapatacak şekilde sürdüm.Yanma hissi bazı taze siğillerde oldu geri kalanlarda yanma olmadı. kremi herkes sürüp yatıyormuş ama ben gündüz sürüp 6 saat sonra falan yıkadım. toplamda 5 gün sürüp yıkadım. 3.günden sonra siğillerde renk değişimi(siyahlaşma) ve şekil değimi başladı,5.gün sonunda ise canlılığını yitirmiş gibi duruyorlardı.2 gün sonra da satış danışmanın önerdiği gibi kararan siğillere madecasol sürmeye başladım.Ertesi gün 1 tanesinin yerinde olmadığını fark edince ikna oldum krem işe yarıyor takip eden 3 günde ise tüm siğillerim herhangi bir kazıma sökme işlemi uygulamadan kendiliğinden yada suyla temas ettikleri için döküldüler.Siğillerin oldukları bölgeler normal deri olarak görünüyorlardı siğillerin düşmesinden sonra ama ben garanti olsun diye madecasol'a devam ettim.şuan siğillerin dökülmesinin üstünden 1 haftadan fazla zaman geçti yerlerini unuttum flaş ışığında bile belli olmuyorlar...kusura bakmayın uzun oldu biraz ancak benim gibi istediği zaman koter veya kriyoya ulaşma imkanı olmayan arkadaşlar için rehberlik edip alternatiften bahsetmek istedim...Diğer tedavi yöntemlerini denemedim ancak bence en kolay yöntem bu krem diyebilirim.
    İşe yaradığını sevindim Ercüment büyük siğiller için gerçekten baya iyi yani 😂 Tabi cildin kuru bölgesinde bulunan siğiller için nemli bölgelere sürülmüyor hassas bölgeleri yara yapıyor. Vajina içi agız kısmı anüs içine uygun degil bu krem

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşe yaradığını sevindim Ercüment büyük siğiller için gerçekten baya iyi yani 😂 Tabi cildin kuru bölgesinde bulunan siğiller için nemli bölgelere sürülmüyor hassas bölgeleri yara yapıyor. Vajina içi agız kısmı anüs içine uygun degil bu krem
    teşekkür ederim derya,açıkcası senin önerilerini dikkate alıp kremi alıp kullandım işe yaradı dediğin gibi cildin kuru bölgeleri için etkili bir çözüm. tekrarda olmadı umarım da olmaz ama olursa da yeterli miktarda var kullanım için o yüzden yine çıkar mı çekincem yok...Siğillerim düşüpte normal derimi görmek beni inanılmaz rahatlattı ve özgüvenimi yerine getirdi

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

teşekkür ederim derya,açıkcası senin önerilerini dikkate alıp kremi alıp kullandım işe yaradı dediğin gibi cildin kuru bölgeleri için etkili bir çözüm. tekrarda olmadı umarım da olmaz ama olursa da yeterli miktarda var kullanım için o yüzden yine çıkar mı çekincem yok...Siğillerim düşüpte normal derimi görmek beni inanılmaz rahatlattı ve özgüvenimi yerine getirdi
    En iyisi antihpv kremdir ben kullanmıyorum çünkü aldaraya başladım ara vermemek için almadım

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Verrutol den hallice demişler dogru mu ? Yani verrutol u hic gordunuz mu benziyor mu antihpv krem ile benzetenler olmus. Arada da bayagi fark var biri 20tl biri 200tl.

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Verrutol den hallice demişler dogru mu ? Yani verrutol u hic gordunuz mu benziyor mu antihpv krem ile benzetenler olmus. Arada da bayagi fark var biri 20tl biri 200tl.
    Verrutol sıvı asit gibi sıvı olunca daha dikkatli sürmek gerekiyor saglıklı deriye cok cabuk bulaşıyor etkisi güzel olabilir dikkatli kullanımda bu anti hpv krem keskin kokusu var sakın koklama gibi bi hata yapmayın benim burnumun direği kırıldı sirke gibi yakıyor genzi koklayınca. Ayrıca sürdüğün an 5 sn yakıyor sonra kireç gibi kuruyor kendiliğinden böylece saglıklı deriye taşmıyor ve daha kolay kullanım saglıyor. Verrutole göre içerigi daha iyi bence sanki. Kullanan varsa benim gibi yazsın arkadaslar. Kutusu minicik ama bir ömür yeter gibi o kadar az sürülüyor krem zaten etkili olunca. Agzını sıkı kapatmak lazım kurumaması için. Kriyo ya kotere sürekli gitmektense bunu kullanmak mantıklı. Kullandıktan sonra macesol ya da fito krem sürerek deriyi besleyip siğilin daha cabuk düşmesi sağlayabilirsiniz.

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Mağdurella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işlev olarak hallice demişti galiba arkadaş.Açıkçası verrutol genital bölgeye uygun değil,yakıyor,deri tahrişi yapıyor vs gibi yorumları görünce ve bir de sağlıklı derinin hasar görmesi de siğil çıkmasına neden olduğunu bildiğim için denemedim. antihpvyi de şans deneyeyim dedim çünkü burda ki arkadaşların tecrübelerini okudum hep sanki özeller koter işini bitirmemeye çalışıyor gibi geldi bana... krem kutusu küçük fiyatı fazla ama daha ucuz deneme versiyonu da varmış galiba sitesine bir bakın derim. şahsen ben kullandım sadece bir tane siğilde tahriş yaptı o da kısa sürede geçti. geri kalan siğiller yara kabuğu gibi düştü altından normal deri çıktı

Durum
    Mağdurella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cok tesekkur ederim ikinizede.

Durum
    Tecrübeli Üye

rica ederim...