Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 19 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Antihpv kullanan var mı?

Durum
    Birzamanlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Antihpv kullanan var mı?

Merhaba, antihpv diye bir site ve ürünü var. Penis üzerinde milimetrik siğiller için kullanmayı düşünüyorum? Kullanan var mı tavsiye eder misiniz?

Durum
    darkFTH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Antihpv kullanan var mı?

Biraz araştırdım ve verrutolun hallicesi ama insanları güzel kazıklıyolar 200 tl gibi komik bi rakam. Onun yerine eczaneden 15 tl ye verrutol alırdım daha iyi.

Durum
    Birzamanlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Teşekkür ederim cevap için. Milimetrik hpv için verrutol çözüm olur mu sizce daha önce hiç kullanmadım?

Durum
    Blue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Plexr pen veya plazma pen adında satılan bir alet var.Doktorların kullandığı radyofrekans koter aletlerine benziyor.200 tl civarı olanları var.Ayrıca yüzdeki lekeler ve kırışık giderme için de kullanıyorlar.Faydası olabilir.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Arkadaşlar ahcc desteğine yeni başladım bende de gözle çok zor gözüken siğil olduğuna emin olduğum, doktorun bile zor gördüğü siğiller var 2-3 tane. Her seferinde de farkediyorum bunu 350 tl koter parası vermek çok geliyor bunun yerine artık hiç yapmadıgım krem tedavisine dönüyorum. Verrutol kullanmak deriyi soymak falan bana biraz uğraştırıcı ve riskli geldi açıkçası antihpv kullanıp sonuç almış birisi var mı yorumları okudum kuruyup kararıp 3 gün 1 hafta içinde düştüğünü söylüyorlar. Verrutol gibi uğraştırıcı beyazlaştırıcı bişey olmadıgı için denemeyi düşünüyorum ama korkuyorum da bu forumda deneyen olmadığı için. Tecrübesi olan veya fikri olan varsa bi tartışsak fena olmaz . Aryacım sen de fikrini söylersen çok sevinirim bu antihpv ile ilgili. Lezyonlarım çook küçük çıktıkça vurayım kafalarına diyorum sizce ?

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ahcc desteğine yeni başladım bende de gözle çok zor gözüken siğil olduğuna emin olduğum, doktorun bile zor gördüğü siğiller var 2-3 tane. Her seferinde de farkediyorum bunu 350 tl koter parası vermek çok geliyor bunun yerine artık hiç yapmadıgım krem tedavisine dönüyorum. Verrutol kullanmak deriyi soymak falan bana biraz uğraştırıcı ve riskli geldi açıkçası antihpv kullanıp sonuç almış birisi var mı yorumları okudum kuruyup kararıp 3 gün 1 hafta içinde düştüğünü söylüyorlar. Verrutol gibi uğraştırıcı beyazlaştırıcı bişey olmadıgı için denemeyi düşünüyorum ama korkuyorum da bu forumda deneyen olmadığı için. Tecrübesi olan veya fikri olan varsa bi tartışsak fena olmaz . Aryacım sen de fikrini söylersen çok sevinirim bu antihpv ile ilgili. Lezyonlarım çook küçük çıktıkça vurayım kafalarına diyorum sizce ?
    Ben kullanmadım antihpv, o yüzden bilmiyorum. Ama forumda benim kullanmadıgım şeyi üyelerden kullananlar varsa onların yorumlarına güveniyorum. Birçok üye verrutolden güzel sonuçlar aldı, düzgün kullandığı için ama dikkatli kullanılması gereken bir şey olduğunu biliyorum. Sitelerine baktım şimdi; ürün %100 işe yarıyor mu? sorusuna ''kişiden kişiye değişmekle birlikte...'' yorumu var. Ucu açık. Verrutol gibi sürdüğün zaman veya elma sirkesi gibi sürdüğün zaman etki eden bir şey oladabilir olmayadabilir bilmiyoruz, ben daha geleneksel yöntemlerden gitme taraftarı biriyim ama sen denemek istiyorsan al bir paket bak duruma, hem buraya da bilgi vermiş olursun.

Durum
    Özel Üye

Arya çok tesekkür ederim, önerilerin benim için çok değerli mesela kahvaltımı 3 çarliston bibersiz yapmiyorum artik. Sen geleneksel benim kafama daha çok yatıyor diyorsan verrutolü arastirip uygulayayim. Ahcc kullanmaya basladigimdan beri 2 kucuk lezyonum yok oldu bulamiyorum etrafta yok... 1 saat aradim ışıkla yok. Verrutolü lezyon gorursem alacagim cook tesekkurler ilgine. Sevgiler

Durum
    Admin

Rica ederim ahmet, verrutolden arkadaşlar memnun kalıyor ve fiyat olarak da çok uygun diye önerdim. Hem seni zora sokmaz birkaç siğil için ama dedigim gibi dene istiyorsan çünkü denenmeden bilinmiyor, biz de ahcc'nin negatif yapacagını tahmin ediyorduk deneylerden vs ama özellikle time health ahcc'nin bu kadar başarılı olduğunu hepimiz tek tek kullanıp negatif olarak anladık yani hep deneme sonucu ortaya çıktı. Eğer ben denemeseydim, sizler de bilmeseydiniz belki hala 2-3 yıldır hpv şekilde takılmıştık forumda.

Yeşil çarliston biberi ben çok tükettim zamanında, aksamları da kefir falan yeşil çay falan içerdim. Birde brokoli ve pancarı da tavsiye ederim epey iyilerdir.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim ahmet, verrutolden arkadaşlar memnun kalıyor ve fiyat olarak da çok uygun diye önerdim. Hem seni zora sokmaz birkaç siğil için ama dedigim gibi dene istiyorsan çünkü denenmeden bilinmiyor, biz de ahcc'nin negatif yapacagını tahmin ediyorduk deneylerden vs ama özellikle time health ahcc'nin bu kadar başarılı olduğunu hepimiz tek tek kullanıp negatif olarak anladık yani hep deneme sonucu ortaya çıktı. Eğer ben denemeseydim, sizler de bilmeseydiniz belki hala 2-3 yıldır hpv şekilde takılmıştık forumda.

Yeşil çarliston biberi ben çok tükettim zamanında, aksamları da kefir falan yeşil çay falan içerdim. Birde brokoli ve pancarı da tavsiye ederim epey iyilerdir.
    Tabiki sıkı takipteyim ahcc,propolis,yeşil çay,kefir takviyelerini aralıksız yapıyorum. Çok teşekkürler beslenmem de sağlıklı. Spor zaten hep vardı hayatımda. Bakalım 5 yıldır hpvliyim son 3senede çok nadir lezyon çıktı, bir kaç gün önce başladım ahcc kullanmaya negatif sonucum gelsin siteye girip bunu paylaşmak için sabırsızlanıyorum o gün

Durum
    Admin

Harika son 3 senedir çok nadir sigil cıktıysa umarım kurtulacaksın, ama 5 yıl pozitif olmak da uzun bir süreç. demek ki sendeki tip dirençli, o yuzden kendine zaman ver. beslenme ve saglık konusunda da harika gidiyorsun bitecek bu iş maksimum 1 yıl diyorum.