Sayfa 8 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci ... 678
Toplam 77 adet sonuctan sayfa basi 71 ile 77 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hpv pozitif olduğunu sevgiliye söyleme aşaması

Durum
    Çoküzgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Hpv pozitif olduğunu sevgiliye söyleme aşaması

Alıntı Sevim62 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgilimleyken böyle bir durumu farkettim doktora gitmemle tescilledim. Kendisine söylemektense ayrılmayı tercih ettim o zamanlar gittiğim doktor ömür boyu sende kalıcak Siğil çıktıkça yaktırcaksın demişti ve ben sevdiğim insana ömür boyu böyle bir çilenin içine sokmak istemedim oturdum sokağın ortasında ve yaşadığım şeyleri idrak etmeye çalıştım ben ve hpv? 2 3 gün öncesine kadar böyle bir hastalığı dahi bilmeyen ben hayatımın tam olarak bittiğini ne evlilik ne çocuk gibi normal insanların sahip olduğu hayatı asla yaşayamıycağımı düşündüm. Ayrıldım, ayrılmaya çalıştım ama o beni bırakmadı neyin var söyle diye tabiri caize koala gibi yapıştı benim koalam işte sonra mecbur söyledim ayrılmakta kararlı olduğumu dile getirdim ve asla ayrılmayacağını bu nedenle beni bırakmak isteyeceğini düşünmeme bile çok kızmıştı. Her şey cinsellik mi gerekirse yaşamayız bile sen iyi ol ben hep yanındayım dedi ve gerçekten hep yanımda tek bir arkadaşım dahi bilmez bu sıkıntımı canım sevdiğim her gece paronayakça ağlamalarımı çeker ve iyi olacağıma inandırır evlenip çocuğumuzun olacağına da benim en büyük şansım hpv ile beni seven adamın gerçekten ne kadar büyük sevdiğini gördüm. Zaman zaman ona üzülüyorum böyle birini sevdiği için bu sıkıntıları çekmek zorunda değil ayrılığı dile getiriyorum ama asla oralı bile olmuyor inşallah bu hastalığı atlatıp onunla bir ömür mutlu olurum.
    Doktorun neden böyle bişe söylemiş anlamadım. Benim 2 jinekolog doktorumda bana bunu vucudundan atacaksin dedi. Ki benimki en direncli tiplerden biri. Sadece kendime daha iyi bakiyorm ve ahcc kullaniyorm ekstra yaptigim tek sey bu. Sen de canini sikma. Eminim kurtilacaksin sen de bu illetten

Durum
    Sevim62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Çoküzgün Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Doktorun neden böyle bişe söylemiş anlamadım. Benim 2 jinekolog doktorumda bana bunu vucudundan atacaksin dedi. Ki benimki en direncli tiplerden biri. Sadece kendime daha iyi bakiyorm ve ahcc kullaniyorm ekstra yaptigim tek sey bu. Sen de canini sikma. Eminim kurtilacaksin sen de bu illetten
    İnanın bende anlamadım alışılagelmiş şekilde hep var olucak demek basit geliyor onlara (çok ilgili ve araştırmacı doktorlarımızı es geçerek bunu söylüyorum)ve suratıma dahi bakmadı kendisi lanetliymişim gibi davrandı o gün dedim ben nasıl bir hastalıkla boğuşucam Tedavisi dahi yok ama şuna araştırmalara dayanarak vücudumun bunu atacağına inanmak istiyorum her ne kadar tedavide geç kalmışta olsam.

Durum
    corto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

mesaj silinmistir.

Durum
    Sevim62 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı corto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Atacak ) Artik bilinclendin, korkmana gerek yok. Fark edenler bir sekilde kurtuluyor gibi gelmekte. Sakinlesio hayatina devam et artik ) gecmis olsun tekrardan.
    Çok teşekkür ederim inşallah

Durum
    cataleya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Şimdi doktorla görüştüm o da atacaksın dedi, internetteki bilgiler eski datalar dedi

Durum
    Şanssız2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Eşim hpvli olduğunu bana evlendikten sonra ancak ilişki yaşamadan önce söyledi şimdi de erkek için önemli değil hpv filan diyor ya benle birlikte ol ya ayrıl diyor tamam ayrılalım diyince ağlıyor bu kabus olmalı evet

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı cataleya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi doktorla görüştüm o da atacaksın dedi, internetteki bilgiler eski datalar dedi
    Sonunda bir doktor çıkıp tıp gelişmelerini takip etmiş
    Onlar atacaksın diyene kadar biz virüsü vücuttan attık zaten. Hala inanamıyorum bundan 3 yıl önce bizler negatif olurken ''bu virüs vücuttan atılamaz'' diyenler vardı.

Bu Konu için Etiketler