Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanımı ve süreç hakkında sorular

Durum
    helpmepls2021 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahcc kullanımı ve süreç hakkında sorular

Önceki mesajım gözükmediği için eski başlıklarda kimi yerde net olmayan şeyler var gibi geldi tamamlamak için tekrar buraya bırakıyorum ahcc ve süreç hakkında bir kaç bilgi toparlamak istemiştim;
    Öncelikle tip 40 olarak belirlenen 3 yıla yakın bir süre geçti artık gitmeli, 6 ayda birde olsa tekrar eden bir durum içindeyim boyutlar sivilce boyutu kadar ufak ayırt etmek zor

Ahcc kullanım süresi konusu 6 ay kadar kullanılsın geçmeyen devam etsin deniliyor lakin erkeklerde yapılan testin kesinliği kadınlara oranla çok düşük deniliyor siğil çıkmaması durumunda(bende zaten uzun aralıklarla çıkıyor,çıksada atırt etmek güç olabiliyor) neye göre ne kadar devam etmek lazım?

Ahcc yanında propolis,imutor,yeşil çay vb. bunları kullanmak gerekir mi?

Ahcc bakteriyel olmayan zararsız olsada arada nükseden prostatit olayınada iyi gelir mi?

Varsayalım ki siğil çıktı ve fark etmedik ahcc sürecinde bunlarda yok olma olur mu?

Son olarakta Ahcc,imutor,propolis kullanımları aç karnına tok karnına yemekten bir saat önce gibi nasıl olmalı ?

Herşey için çok teşekkürler bu belirsizliklerden kurtulup ahcc ye başlamak istiyorum yardımcı olmak isteyen herkese çok teşekkürler iyi insanlar iyi ki varlar

Durum
    Yeni Üye

Cevap: Ahcc kullanımı ve süreç hakkında sorular

Önceki mesajım gözükmediği için eski başlıklarda kimi yerde net olmayan şeyler var gibi geldi tamamlamak için tekrar buraya bırakıyorum ahcc ve süreç hakkında bir kaç bilgi toparlamak istemiştim;
    Öncelikle tip 40 olarak belirlenen 3 yıla yakın bir süre geçti artık gitmeli, 6 ayda birde olsa tekrar eden bir durum içindeyim boyutlar sivilce boyutu kadar ufak ayırt etmek zor

Ahcc kullanım süresi konusu 6 ay kadar kullanılsın geçmeyen devam etsin deniliyor lakin erkeklerde yapılan testin kesinliği kadınlara oranla çok düşük deniliyor siğil çıkmaması durumunda(bende zaten uzun aralıklarla çıkıyor,çıksada atırt etmek güç olabiliyor) neye göre ne kadar devam etmek lazım?

Ahcc bakteriyel olmayan zararsız olsada arada nükseden prostatit olayınada iyi gelir mi?

Varsayalım ki siğil çıktı ve fark etmedik ahcc sürecinde bunlarda yok olma olur mu?

Son olarakta Ahcc,imutor,propolis kullanımları aç karnına tok karnına yemekten bir saat önce gibi nasıl olmalı ?

Herşey için çok teşekkürler bu belirsizliklerden kurtulup ahcc ye başlamak istiyorum yardımcı olmak isteyen herkese çok teşekkürler iyi insanlar iyi ki varlar

Durum
    neon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı helpmepls2021 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ahcc ile hpvyi atlatmis biri olarak birkac sorunu cevaplayabilirim.
    ahcc tek basina cok guclu ve yeterli bi takviye. imutor kullanimi gerekmez yesilcayi aliskanlik edinmistim ben her gun 1 ya da 2 kupa iciyordum. propolis aldim ama tadini sevmedigimden icemedim. yani bir tek ahcc ile atlattim diyebilirim. bence en etkili olan ikinci sey de alkolu azaltmam oldu. alkol sigara cok dusuruyor bagisikligi.

ahcc sigil yok eden bir sey degildir. sigiller tedavi olmadan yok olmaz. ha belki kuculur belki surtunmeye bagli ya da jilet vs kullaniyorsaniz kopabilir. o zaman yayilmasina izin vermis oluruz cunku ordan cikan kan deri catlaklarina geceren virusu yayabilir. once tedavi olup o surecte ahccye baslamanzi oneririm.

ahccyi forumda sabah ac karnina 6 kapsul yani 3mg seklinde kullandik cogumuz. yabanci kaynaklardaki testler de bu sekilde yapilmis. bu yuzden o sekilde tavsiye ediyorum.

diger sorularini daha bilgili biri yanitlar sanirim, bunlar benim kendi emin oldugum konular

Durum
    Yeni Üye

Peki tam olarak ne kadar süre kullandınız sigara kullandınız mı tamam ben okeyim yeterli aşaması neydi sizin için ,teşekkürler cevabınız için

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı helpmepls2021 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki tam olarak ne kadar süre kullandınız sigara kullandınız mı tamam ben okeyim yeterli aşaması neydi sizin için ,teşekkürler cevabınız için
    ahccyi 7-8 ay civari kullandim. sigara kullanmiyorum. okey yeterli asamasi icin inanin emin olmakta hep zorlandim. sanki birakinca birden sigiller tekrar cikacakmis gibi geliyordu hep. 6 ay sigil cikartmayinca ve 7-8 aya ahcc kullanimimi tamamlayinca biraktim. genelde en az 6 ay kullanilmasi tavsiye ediliyor. yuksek riskli tip tasiyorsaniz sure uzamali. ben hangi tip tasidigimi bilmiyordum. bu yuzden garanti olsun diye 6 ayi gecirdim sure olarak.

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

erkeklerdeki olan test biraz karışık, memnun olan da var olmayan da var. kadınlardaki gibi değil anladıgım kadarıyla. o sebeple bir sey diyemıyorum tamamen kullanıcılarımızın yorumları. ben erkek testi konusunda bilgi sahibi degilim cok ama penis ucundan bir cubuk sokularak sürüntü alındıgını biliyorum.

ahcc yanında bir sey kullanmana gerek yok ama yesil çay ve propolis kullanabilirsin propolisten uyeler fayda görüyor. yesil çay da zaten takviye değil içecek. kefir falan da icebilirsin ek olarak.

ahcc sigil tedavisi yapmıyor esasen. ama bazı ahcc kullananlarda bazen siğil düşmesi yok olması oluyor. bende de 1 kez oldu. ama bunu umarak kullanmak hata olur asıl görevi; hpv negatif yapmak. senin üstüne düşen de sigilleri düzenli yok ettirmek. yani olabilir ama dediğim gibi buan bel bağlama çünkü her seferinde sigil çıktıkça ahcc kullandıgın sürece düşeceğini sanmıyorum.

imutor'u ben kafama göre alıyordum ya da eczanedeki kişi ne demişse ona göre. ama ahcc kesinlikle aç iken alınmalı ve 45 dk - 1 saat sonra yemek yiyeceğin şekilde alınmalı. en iyisi kahvaltı yapmadan önce oluyor ve hepsini yani 3 gramı birden almak en dogrusu oluyor

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı neon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahcc ile hpvyi atlatmis biri olarak birkac sorunu cevaplayabilirim.
    ahcc tek basina cok guclu ve yeterli bi takviye. imutor kullanimi gerekmez yesilcayi aliskanlik edinmistim ben her gun 1 ya da 2 kupa iciyordum. propolis aldim ama tadini sevmedigimden icemedim. yani bir tek ahcc ile atlattim diyebilirim. bence en etkili olan ikinci sey de alkolu azaltmam oldu. alkol sigara cok dusuruyor bagisikligi.

ahcc sigil yok eden bir sey degildir. sigiller tedavi olmadan yok olmaz. ha belki kuculur belki surtunmeye bagli ya da jilet vs kullaniyorsaniz kopabilir. o zaman yayilmasina izin vermis oluruz cunku ordan cikan kan deri catlaklarina geceren virusu yayabilir. once tedavi olup o surecte ahccye baslamanzi oneririm.

ahccyi forumda sabah ac karnina 6 kapsul yani 3mg seklinde kullandik cogumuz. yabanci kaynaklardaki testler de bu sekilde yapilmis. bu yuzden o sekilde tavsiye ediyorum.

diger sorularini daha bilgili biri yanitlar sanirim, bunlar benim kendi emin oldugum konular
    @Neon beni aratmamışsın, üyelerimizin bilinçli olması ve yeni gelenleri bilinçlendirmesi çok hoş

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Neon beni aratmamışsın, üyelerimizin bilinçli olması ve yeni gelenleri bilinçlendirmesi çok hoş
    haha evet arya bu surecte edindigim bilgilerin %95 ini bu forumdan ve senden ogrendim zaten, bir de bu forum gibi insanlarin yakindan iletisim kurabildigi baska bir platform yok bu yuzden herkesin bilgi kirliligi yaratmadan yardimlasmasi cok guzel oluyor

Bu Konu için Etiketler