Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yaşanan sikinti hakkinda

Durum
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Destek Ekibi

Yaşanan sikinti hakkinda

Forum üzerinden mesaj göndermede sıkıntı oluştuğu için gönderdiğiniz mesajlar boş olarak gözüküyordu.

İlgili sorun düzeltilmiş olup, foruma yeniden mesaj gönderebilir. Başlık açabilirsiniz.

Geçici sorun için tüm kullanıcılarımızdan özür diliyoruz.

İyi forumlar
    .
    • Lütfen Forum Kurallarını Okuyunuz

• Forum Sitemizin ve Blog Sitemizin Tek Amacı Bu Hastalıkdan Muzdarip Olan Kişileri Bir Araya Toplamak ve Fikir Alışverişi Yapmak. Bildiklerimizi Paylaşmak, Bilmediklerimizi Öğrenmektir.

• ÜYELERİMİZİN GİZLİLİĞİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLDUĞUNDAN, FORUM'A KAYIT OLURKEN PAYLAŞTIĞINIZ BİLGİLER SADECE SİZLERE ÖZELDİR. KİMSEYLE PAYLAŞMA YADA KİMSENİN GÖRME İHTİMALİ YOKTUR.

• www.hpvliyiz.com

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Yaşanan sikinti hakkinda

Dün akşamdan beri oluşan bu sorun hakkında kusura bakmayın arkadaşlar. Ben de mesajları okuyamadım çünkü hepsi yok olmuş gibiydi cevap da veremedim. Kusura bakmayın zaten uyelerimiz ara ara forumda sıkıntı olabildiğini ama çözmek için uğraştığımızı biliyorlar.
    @Admin, canım arkadaşım ve forumumuzun yazılım müdürü halletti, rahat bir nefes alabiliriz Kucak dolusu teşekkürler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Yaşanan sikinti hakkinda

Selam arkadaşlar, forumda bir yavaşlık veya görsellerde sıkıntı yaşıyoruz. Haber vermek istedim, yakında düzelecek. Merak etmeyin.