Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanmaya başliyorum

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ahcc kullanmaya başliyorum

Dün sitede oluşan bir sorun nedeniyle sanırım mesajım ve cevaplarınız görünmüyor. AHCC kullanmaya başlayacağım ve kafam çok karışık bütün forumu dolaştım bir çok yararlı supplement ve ek gıda not aldım ama hepsini kullanmak insan doğasına aykırı mümkün değil.
    Şimdi kafa karışıklığıma yardımcı olur musunuz gören arkadaşlar da faydalansın kesin her gün net kullanacağım şeyleri yazacağım ve bunların yanına eklemek istiyorum.
    Kesin her gün devamlı kullanacaklarım :
    - Kahvaltıdan 45 dk önce 3 gr AHCC
    - Yarım su bardağına 15 damla alkol bazlı propolis
    - Günde 2 bardak yeşil çay
    - Kefir

Eklemek istediklerim arasından seçmeme yardımcı olur musunuz? Tecrübeli arkadaşlar ve sevgili Arya
    Eklemeyi düşündüğüm takviyeler
    - Çinko
    - D vitamini ( Dikkatli kullanılması gereken bir vitamin oldugunu okudum o yüzden çok gerekli mi ? )
    - Folik Asit Tableti ( Kırmızı lahana, kabuklu fıstık, kuru fasulye, brokoli, bezelye gibi besinlerde folik asit varmış not düşeyim )
    - Ekinezya ? Kür yapmayı bilmiyorum her gün kullanılmazmış bu çay
    - B12
    - Q10
    - Multivitamin ( C, Çinko, D , Folik asit, B12 ) Böyle bişey bulsam süper olabilir aslında

Haftada 5 gün ağırlık antremanı yapıyorum yıllardır , buna devam edeceğim. Sigara , alkol kesinlikle yok. Cinsel perhize başlandı.
    Kız arkadaşımla başlıyoruz sürece 03.02.2021 6 - 8 ay sonra test sonuçlarımızı paylaşacağım ve bu süreçte raporlayacağım sevgiler

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Cevap: Ahcc kullanmaya başliyorum

Ahmet forumda sıkıntı yaşanmıştı yazıların görünmüyordu, ben şimdi bu yazdıgını kopyalayıp açtığın başlığa yazacağım

Durum
    Admin

Öncelikle soruna cevap vereyim. Üyeler propolisten çok memnun kaldı önceden, hala da kullananlar varsa kalıyorlardır (ben o dönem ahcc kullandıgım icin ek olarak propolis kullanmadım)

Propolis ve ahcc bence yeterli gibi duruyor. zaten kefir ve yesil çay da içeceksin. Bunun yanına brokoli ve karnabahar gibi sebzeler de ekle yiyecek olarak

Diğer eklemek istediklerinle birlikte vücudunu yoracak olabilirsin senin yerinde olsam bu ikisi dısında bir şey kullanmam. Ama hangisini kullanacagını kan degerlerine baktırıp doktora danışsan daha iyi olur. Kafaya göre b12 veya folik asit vs alınmasını dogru bulmuyorum.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle soruna cevap vereyim. Üyeler propolisten çok memnun kaldı önceden, hala da kullananlar varsa kalıyorlardır (ben o dönem ahcc kullandıgım icin ek olarak propolis kullanmadım)

Propolis ve ahcc bence yeterli gibi duruyor. zaten kefir ve yesil çay da içeceksin. Bunun yanına brokoli ve karnabahar gibi sebzeler de ekle yiyecek olarak

Diğer eklemek istediklerinle birlikte vücudunu yoracak olabilirsin senin yerinde olsam bu ikisi dısında bir şey kullanmam. Ama hangisini kullanacagını kan degerlerine baktırıp doktora danışsan daha iyi olur. Kafaya göre b12 veya folik asit vs alınmasını dogru bulmuyorum.
    Yeni görüyorum yazdıklarını sevgili Arya, çok teşekkürler forumu da kurcaladıkça kafamda belirleniyor. Şimdilik ahcc,propolis,kefir,yeşil çay, suda-c ( c vitamin ve çinko , az miktar da D vitamin var idare ediyor) bunları kullanıyorum. Kahvaltılarımı önerdiğin gibi yapıyorum senin önerilerini forumdaki insanların tecrübelerini pür dikkat inceleyip uyguluyorum. bu başlığı ahcc ile negatif olanlara taşıyacağım gün gelsin diye iple çekiyorum o günü

Durum
    Admin

İnşallah o günlerde gelecek ve sen de bir gün umut ararken bir bakmışsın, hpv olan kişilere umut olmuşsun

Durum
    Özel Üye

Ahcc kullanmaya başlayalı yaklaşık 10 gün oldu bu süreçte yeni siğil oluşmadı. Aldara kreme başladım bugün itibariyle, kremi sürerken gözle görülmesi çok zor olan 3-4 lezyon gördüm ahcc bunların büyümesini engellemiş büyük ihtimalle baskılamış. Aldarayla da destekliyorum 3 ay aldara kullanıcam süreci not alıcam zaman geçtikçe

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Ah ahmet biz de erkek arkadasimla ayni surecin icerisindeyiz. O sigarayi direk birakti, alkolu de oyle diyebilirim. Bunyesi de cok kuvvetlidir kolay kolay hastalanmaz allaha sukur 7 aydir sigil cikarmiyor. Umarim atmistir bunyesinden virusu tamamen. Ben de bugun ahccye basladim. Umarim bize iyilik getirir saglik getirir, seneye of neydi o oyle deriiz gecer gider 😊
    Ev yapimi tursu iyi geliyor demisler fermente olmasindan oturu, bana da cok mantikli geldi. Bol bol lahana tursusu yiyelim 😊
    Bir de annem ev sirkesi yapacakmis. Sirkeden cok bahsedilmis ama nasil kullanildigini anlamadim. Bilenler yazarsa sevinirim 🙋*♀️

Durum
    Özel Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ah ahmet biz de erkek arkadasimla ayni surecin icerisindeyiz. O sigarayi direk birakti, alkolu de oyle diyebilirim. Bunyesi de cok kuvvetlidir kolay kolay hastalanmaz allaha sukur 7 aydir sigil cikarmiyor. Umarim atmistir bunyesinden virusu tamamen. Ben de bugun ahccye basladim. Umarim bize iyilik getirir saglik getirir, seneye of neydi o oyle deriiz gecer gider 😊
    Ev yapimi tursu iyi geliyor demisler fermente olmasindan oturu, bana da cok mantikli geldi. Bol bol lahana tursusu yiyelim 😊
    Bir de annem ev sirkesi yapacakmis. Sirkeden cok bahsedilmis ama nasil kullanildigini anlamadim. Bilenler yazarsa sevinirim 🙋*♀️
    Sirkedir, turşudur bunlar yararlı ama işin süslemesi tabiki. 7 aydir lezyon cikarmiyorsa çok iyi . Bence o da ahcc kullanmali kullanmadiysa. Ben mutlaka es gecmeden her gun rutin yaptigim seyleri yazayım
    Ahcc
    3 yumurtalı domatesli biberli menemen
    3 çarliston biber
    Kefir
    Gunde 1-2 kupa Yeşil çay
    Alkol bazlı propolis günde 15-20 damla
    C vitamini ( icinde cinko ve biraz d vitamini de var)
    Bunlar her gun rutinim yedigim yemekler disinda. Alkol sigara agzina sürmesin bence bir süre gayet iyi olur. Negatif sonucu alacagimiza inaniyorum ben. Saglikli gunler size de kolay gelsin

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alkol bazli propolisi nasil tuketiyorsun ilk defa duydum

Durum
    Özel Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alkol bazli propolisi nasil tuketiyorsun ilk defa duydum
    Yarım çay bardağı suya damlatarak, damlatır damlatmaz dibe düşmeden bardağa bulaşmadan karıştırmadan dikiyorum. Alkol bazlı olması propolisin özünün daha iyi ortaya çıkmasını sağlamak için kullanıyorum. Vücuduna alkol sokmak istemeyen dindar insanlar ve çocuklar için su bazlıları var. Ancak alkol bazlısı kadar şifalı değildir