Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahcc kullanmaya başliyorum

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Cevap: Ahcc kullanmaya başliyorum

Ahmet merhaba. Şimdi ben yabancı kaynakları araştırdığımda ahcc yanında beta glukan da aldıklarını gördüm sıklıkla. Bilgin var mı bu konuda şimdi araştırıyorum betaglukan içeren bir destekleyici eklemeye karar verdim rutinime

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet merhaba. Şimdi ben yabancı kaynakları araştırdığımda ahcc yanında beta glukan da aldıklarını gördüm sıklıkla. Bilgin var mı bu konuda şimdi araştırıyorum betaglukan içeren bir destekleyici eklemeye karar verdim rutinime
    Kullanmasan da olur ahcc tek başına da çok etkili. ben imutoru öneriyordum beta glukan konusunda

Durum
    Hpvbursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Evet şimdi baktım ahcc zaten en güçlü betaglukan denmiş. Onu görünce vazgeçtim. Folik asit in öneminden bahsediyorlar yabancı doktorlar hpv konusunda şimdi biraz multi vitaminleri araştırıyorum. Beta glukan değil de belki bir multivitamin düşünebilirim.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Hpvbursa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet şimdi baktım ahcc zaten en güçlü betaglukan denmiş. Onu görünce vazgeçtim. Folik asit in öneminden bahsediyorlar yabancı doktorlar hpv konusunda şimdi biraz multi vitaminleri araştırıyorum. Beta glukan değil de belki bir multivitamin düşünebilirim.
    Immun44 öneririm kadınlar için. Jinekologlar öneriyor hep. Selenyum ve folik asit rahim için önemli. Immun44 bunun için iyi bir tercih olabilir. Bağışıklık arttırmak istiyorsan beta glukan eklemek mantıklı. Yurtdışında Ağca kullananlar dıyor kı 1000 mg beta glukan ekledim. Bizde en fazla 100 mg var. lol

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Immun44 öneririm kadınlar için. Jinekologlar öneriyor hep. Selenyum ve folik asit rahim için önemli. Immun44 bunun için iyi bir tercih olabilir. Bağışıklık arttırmak istiyorsan beta glukan eklemek mantıklı. Yurtdışında Ağca kullananlar dıyor kı 1000 mg beta glukan ekledim. Bizde en fazla 100 mg var. lol
    Ahcc kullananlar dıyecektım klavyenin azizliği

Durum
    suskunkral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Ahme kardeşim durumun nedir

Durum
    Admin

Alıntı suskunkral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahme kardeşim durumun nedir
    Ahmet çok ani bir şekilde forumdan kayboldu, en son giriş tarihi 6 mayıs gözüküyor kendi kısmına bakınca. Çok aktif bir üyeydi, 2 aydır girmemiş foruma maalesef. Haber de etmedi çok ilginç, görüyorsan yaz ahmet

Durum
    suskunkral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet çok ani bir şekilde forumdan kayboldu, en son giriş tarihi 6 mayıs gözüküyor kendi kısmına bakınca. Çok aktif bir üyeydi, 2 aydır girmemiş foruma maalesef. Haber de etmedi çok ilginç, görüyorsan yaz ahmet
    Arya hanım benim açtığım konuyla ilgili bir bilgi birikiminiz varsa yardımcı olur musunuz dün katıldım foruma.

Durum
    Admin

Alıntı suskunkral Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arya hanım benim açtığım konuyla ilgili bir bilgi birikiminiz varsa yardımcı olur musunuz dün katıldım foruma.
    @Suskunkral, forumdaki bütün soruları görüyorum ancak sizin sorduğunuz soru için benim verebilecek bir cevabım yok açıkçası, bundan dolayı da yazmadım. Çünkü sorunuz şuydu: '' lütfen yardımcı olun bu durumu yaşayan arkadaşlarım var mı şimdiden teşekkür ederim.'' ,
    Bu durumu yaşamadığım için bilmiyorum maalesef ve bu yüzden bir yorumum yok açıkçası ne diyebilirim bilmiyorum.. birde öyle deli gibi kaşınma durumu bana tuhaf geldi, hpv o kadar da abartılı kaşındırmaz.

Durum
    ercüment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahmet ile en son konuştuğum da psikolojim kötü etkileniyor yorumlar vs.den demişti. biraz ara verip kendi kendine kalmayı tercih etti sanırım