Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Anal bölge içerisinde siğilden tedaviyle kurtulan var mi?

Durum
    Cihaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Anal bölge içerisinde siğilden tedaviyle kurtulan var mi?

Arkadaşlar benim hem penis üzerinde hem de makat bölgesinde siğil vardı her iki bölgedeki siğilleri kriyoterapi yöntemiyle istanbul da bulunan ermeni hastanesinin dermatoloji bölümünde yaktirdim. Dermatoloji doktoru sadece bir fucidin krem verdi yaraların uzerine sürmem icin. Hic bir bilgi vermedi. Ama neyseki ben baya hastalığı fark ettgimden beri deli gibi arastirdigim için özellikle makat. Bölgesinde çıkan siğil var ise makat. Icerisinin de anoskop yöntemi ile. Kontrol edilmesi gerektiğini ogrendim. 15 gün önce cerrahpaşa tıp fakültesi genel cerrahi bölümüne gittim. Anoskopi yapılmasını istedim. Fakat ben de makat çatlağı olduğu için makat çatlağı biraz düzelene kadar anoskopi yapılamayacağı söylenerek bir makat. Çatlağı kremi verilerek en az 15-20 gün sonra gelmem gerektiği sotlendi. Krem makat içerisine de uyguaniyor..kremi uygularken fark ttim ki iceride de bir kac siğil hissedebiliyorum. Bu hastalık resmen psikolojimi bitirmiş durumda. Nasil tedavi olacağım, nasıl kurtulacağım, kurtulabilecekmiyim diye kendimi tukettim resmen. Hiç bir şeye odaklanamiyorum. Aramızda kondilom tedavisi görmüş ve bundan kurtulmuş arkadasimiz var mi? Tavsiyeleri nelerdir? Tedav ucretleri nelerdir. Kurtulmuş birisini dinlemek birz rahatlatacak diye tahmin ediyorum. Teşekkür ederim.

Durum
    Mertt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Anal bölge içerisinde siğilden tedaviyle kurtulan var mi?

Bende anal siğille uğraşıyorum anoskopla baktırdım fakat bende yoktu içerde ama hala hiç emin değilim doktor güzel baktı mı diye ama şöyle bir şey var toplasan 2 defa yaktırdım ve 3.5 aydır analda siğil çıkmıyor ama peniste çıkıyor oda azalmaya başladı iyice 1.5 ayda 1 tane çıkıyor yani anal bölge çok zorlamıyor allahtan git 1-2 kere yaktır

Bu Konu için Etiketler