Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 123 ... SonuncuSonuncu
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Boğazda siğil lezyonu

Durum
    cgdmsrgll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Boğazda siğil lezyonu

Bu başlığı birkac kez actim daha once fakat telefonum eski oldugundan net cekememistim. Ve hala bi doktor bulup tedavi olamadim maalesef. Oral hpv yasayan arkadasların tecrubelerini ogrenmek istiyorum ve bu fotograflari yorumlamalarini. Bir de benim bademciklerimin asagisindan baslayarak yassı sekilde sislikler var cok fazlalar o yuzden onlarin sigil oldugunu dusunmuyorum ama oral hpv tasimayan sizlerde de var mi merak ediyorum. Benim fotograflarda isaretlediklerim oynuyo sigil gibi. Simdiden tesekkur ederim
    https://hizliresim.com/s/upload-success

Durum
    Özel Üye

Cevap: Boğazda siğil lezyonu

https://hizliresim.com/yxB1HV diger link yanlis olmus

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Selam cgdmsrgll, bu fotografı yorumlasak bile bizler doktor değiliz, bu ögrenmek istediğin şey aslında amacına hizmet etmiyor çünkü biz sigile benziyor veya benzemiyor desek ne olur ki? Senin agız yapını bilmiyoruz, agız çok kompleks bir yapı bogaz bölgesiyle birlikte, burdaki anatomik durumu da bilmiyoruz doktor olmadıgımız için. Ben mesela direkt sigil diyemem belki de bir kabarcık sadece hpv ile alakası olmayan, bilemiyorum.

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Aryaya katılıyorum ağızda çıkan çoğu şey onun doğal yapısı oluyor ama biz sigil sanabiliyoruz kendimden biliyorum ben de öyleyim. Iyi bir kbb anlayacaktır

Durum
    Özel Üye

Arkadaslar iyi bir doktor bulabilsem buraya bu soruyu sormam zaten 4 doktora gittim ve hicbiri ilgilenmedi hicbiri bir şey bilmiyor ozele gitmek icin de para biriktiriyorum zaten. Ama benim gosterdigim bölgelerde cikma ihtimali yuksekmis yasayan arkadas varsa anlayabilir diye dusundum

Durum
    girllpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı cgdmsrgll Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar iyi bir doktor bulabilsem buraya bu soruyu sormam zaten 4 doktora gittim ve hicbiri ilgilenmedi hicbiri bir şey bilmiyor ozele gitmek icin de para biriktiriyorum zaten. Ama benim gosterdigim bölgelerde cikma ihtimali yuksekmis yasayan arkadas varsa anlayabilir diye dusundum
    Benim de aynı bölgemde var şu an ve dilimin altında kbb mikroskopla baktı siğil değil dedi test yaptırmana gerek yok boşuna hiçbir şey yok dedi. Boğazımı değil ama dilimin altındakini cildiyeye de gösterdim o da değil dedi. Herkeste var bunlardan takma fazla iyi bir doktor bulunca git ama için rahatlasın

Durum
    Kıdemli Üye

Benim ağız testim pozitif. Ondan sonra internetten iyi bir kbb doktoru aramaya başladım çünkü çok korkmuştum tip 31 pozitif geldi ne yazık ki. Internetten murat enöz karşıma çıkmıştı kbb hpv ağız hpv falan diye aratinca. Kendisinin sitesinde hpv ile ilgili makaleleri var yaptığı işlemlerin resimleri var. Ben Eylül ayında gitmiştim 300 TL muayene ücretiydi. Artmissa bilmiyorum. Gayet ilgili davrandı bilgi verdi ruh gibiydim gittiğimde test sonucumdan hemen sonra gitmiştim. Beni epey rahatlattı ve o da ahcc tavsiye etti. O yüzden bildiğim bir kendisi var onu tavsiye edebilirim

Durum
    Özel Üye

Evet ben de kendisine denk geldim ona gitmeyi düşünüyorum zaten ama istanbulda degilim maalesef benim icin her sey masrafli olacak sigilse eger yaktirma ucreti falan o yuzden bekliyorum. Sizin sigiliniz var miydi
    Alıntı pismankiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim ağız testim pozitif. Ondan sonra internetten iyi bir kbb doktoru aramaya başladım çünkü çok korkmuştum tip 31 pozitif geldi ne yazık ki. Internetten murat enöz karşıma çıkmıştı kbb hpv ağız hpv falan diye aratinca. Kendisinin sitesinde hpv ile ilgili makaleleri var yaptığı işlemlerin resimleri var. Ben Eylül ayında gitmiştim 300 TL muayene ücretiydi. Artmissa bilmiyorum. Gayet ilgili davrandı bilgi verdi ruh gibiydim gittiğimde test sonucumdan hemen sonra gitmiştim. Beni epey rahatlattı ve o da ahcc tavsiye etti. O yüzden bildiğim bir kendisi var onu tavsiye edebilirim

Durum
    Kıdemli Üye

Ben siğilim olduğunu düşünüyordum kendisi muayene etti siğil olmadığını dudağımdaki şeyin çok fazla dudak nemlendirici kullaniyorsam bu şekilde yağ dokusu bozulmuş olacağını söyledi. Ki gerçekten sürekli dudak nemlendirici sürüyordum sivilce ilacı kullandığım dönemden kalma alışkanlık. Ondan sonra bıraktım ve cidden kayboldu o şey ama yerinin izi kaldı daha koyu dudağımdan

Durum
    bloggg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Alıntı pismankiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben siğilim olduğunu düşünüyordum kendisi muayene etti siğil olmadığını dudağımdaki şeyin çok fazla dudak nemlendirici kullaniyorsam bu şekilde yağ dokusu bozulmuş olacağını söyledi. Ki gerçekten sürekli dudak nemlendirici sürüyordum sivilce ilacı kullandığım dönemden kalma alışkanlık. Ondan sonra bıraktım ve cidden kayboldu o şey ama yerinin izi kaldı daha koyu dudağımdan
    Pozitif olmanıza rağmen siğil belirtisi olmadı mı hiç? çok geçmiş olsun. İlişkinizin üzerinden ne kadar geçmişti?