Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV tanışma, tedavi süreci ve sonuç

Durum
    Deryaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: HPV tanışma, tedavi süreci ve sonuç

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Derya google a allokin alfa tedarik yazar mısın. Facebook sayfası var allokin alfa tedarik diye. Çok aktif değil uzun süre olmuş aktif olmayalı ama bir soruştur ilgileniyorsan
    Teşekkür ederim Ahmet Bey suanda ilgiliyim bu konuyla alakalı araştırıyorum ama pandemi döneminde gitmek hiç mantıklı degil. Belki de oraya gidene kadar negatif olurum olmazsam en son çare bu olsun diye araştırıyorum. Hergün yeni bilgiler öğrenmek kendimizi bu hastalık hakkında geliştirmek beni mutlu ediyor. İlerde diğer arkadaşlara da faydalı olabilmek için bizim yaşadıklarımızı yasamasınlar diye yardım etmemiz gerektiğini düşünüyorum.İlginiz için çok sağolun.

Durum
    ahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Özel Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Ahmet Bey suanda ilgiliyim bu konuyla alakalı araştırıyorum ama pandemi döneminde gitmek hiç mantıklı degil. Belki de oraya gidene kadar negatif olurum olmazsam en son çare bu olsun diye araştırıyorum. Hergün yeni bilgiler öğrenmek kendimizi bu hastalık hakkında geliştirmek beni mutlu ediyor. İlerde diğer arkadaşlara da faydalı olabilmek için bizim yaşadıklarımızı yasamasınlar diye yardım etmemiz gerektiğini düşünüyorum.İlginiz için çok sağolun.
    Rica ederim Türkiye'ye getirebiliyor sanirim gorusmedim o yuzden haber vermistim. Benim de son çare olarak gordugum bir seydir allokin alfa tedavisi saglık calisani oldugunuz icin daha kolay olabilir belki uygulaması, 1 yıl bi sürece gireyim bakayim duruma göre en kotu bunu dusunucem

Durum
    Mehmet3435 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı ahmet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Rica ederim Türkiye'ye getirebiliyor sanirim gorusmedim o yuzden haber vermistim. Benim de son çare olarak gordugum bir seydir allokin alfa tedavisi saglık calisani oldugunuz icin daha kolay olabilir belki uygulaması, 1 yıl bi sürece gireyim bakayim duruma göre en kotu bunu dusunucem
    Merhaha, aşının Türkiye’ye getirilebileceğini düşünmüyorum, Ukrayna’da yasal olmasına rağmen bir sürü prosedür ve teste tabi tutulduktan sonra satışa izin veriliyor. Türkiye’ye bu ilacı en olası ihtimal uçakla yolcu yanında sokulup, yakalanmadan geçirilebilir ama o da ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum, soğuk çantasını nasıl geçirebilir taşıyıcı muamma. Aksi halde zaten ilaç oda sıcaklığında 10-15 dakika gibi bir sürede etkisini kaybediyor, eczaneler termalçanta olmazsa teslim etmiyorlar risk almamak için.

Durum
    Özel Üye

Ben de sonradan bilgilendim bu konuda tesekkürler bilgiler icin

Durum
    Gammyyyyyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Selam arkadaslar;
    Size yasadıgım sürecten bahsedecegım... 2018 yılında kucuk bir siğil çıkmıştı.. hpv nin h sinden haberım yokken gittiğim dr test yaptı hpv 31 oldugumu öğrendım.. ve benım için sıkıntılı bir surec baslamış oldu.uykularım kaçmiştı eşimle aram bozulmuştu (aldattıgını dusunuyordum) ve kanser olacagımı dusunuyordum.. herseye cabucak sinirlenıyor olur olmadık herseye bagırıyordum.... sonra burdan aldıgım AHCC yı kullanmaya basladım.. tabı testler vs.. epey pahalı bır surec tabı.. oral olarak ta hpv bulaştıgı dusunuyordum testler yaptırdım.. bu surecte aslında sanslıydı maddı yonden calıştıgım için butce ayırabiliyordum.. en son 6 ay once smear testım de cin 1 geldı.. kolposkopi oldum.. ve 3 ayın sonunda maslak acıbadem de onkoloji jınekologuna gittım veee negatıf cin 1 ve hpv.. bunu size anlatmamdaki amaç ASLA KORKMAYIN.. yasadım biliyorum hpv yı vucudunuz mutlaka ama mutlaka atacak.. sadece kendinizi ONKOLOJI JİNEKOLOGU secmenız ve bagısıklıgınızı ahcc ile guclu tutmanız..

Durum
    Özel Üye

Alıntı Gammyyyyyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar;
    Size yasadıgım sürecten bahsedecegım... 2018 yılında kucuk bir siğil çıkmıştı.. hpv nin h sinden haberım yokken gittiğim dr test yaptı hpv 31 oldugumu öğrendım.. ve benım için sıkıntılı bir surec baslamış oldu.uykularım kaçmiştı eşimle aram bozulmuştu (aldattıgını dusunuyordum) ve kanser olacagımı dusunuyordum.. herseye cabucak sinirlenıyor olur olmadık herseye bagırıyordum.... sonra burdan aldıgım AHCC yı kullanmaya basladım.. tabı testler vs.. epey pahalı bır surec tabı.. oral olarak ta hpv bulaştıgı dusunuyordum testler yaptırdım.. bu surecte aslında sanslıydı maddı yonden calıştıgım için butce ayırabiliyordum.. en son 6 ay once smear testım de cin 1 geldı.. kolposkopi oldum.. ve 3 ayın sonunda maslak acıbadem de onkoloji jınekologuna gittım veee negatıf cin 1 ve hpv.. bunu size anlatmamdaki amaç ASLA KORKMAYIN.. yasadım biliyorum hpv yı vucudunuz mutlaka ama mutlaka atacak.. sadece kendinizi ONKOLOJI JİNEKOLOGU secmenız ve bagısıklıgınızı ahcc ile guclu tutmanız..
    Tecrübelerin için çok teşekkürler ahcc kullananlar konusu altında da başlık açıp bizler gibi sürece devam edenlerin daha iyi görmesini sağlar mısınız ? Oraya girip bu konuları okuyunca içimiz açılıyor çünkü Çok sevindim adınıza geçmiş olsun

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Gammyyyyyy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar;
    Ahcc yi tam olarak kaç ay kullandığınızı da yazarsanız cok iyi olur. Tip 31 için kaç ay ahcc kullanarak geçtiğini bilmek için arkadaşlara da yardımcı olur sevgili Gammyy

Durum
    Bia
    Bia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Merhaba. Neyin aşısı bu acaba

Durum
    Kıdemli Üye

Alıntı Mehmet3435 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaha, aşının Türkiye’ye getirilebileceğini düşünmüyorum, Ukrayna’da yasal olmasına rağmen bir sürü prosedür ve teste tabi tutulduktan sonra satışa izin veriliyor. Türkiye’ye bu ilacı en olası ihtimal uçakla yolcu yanında sokulup, yakalanmadan geçirilebilir ama o da ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum, soğuk çantasını nasıl geçirebilir taşıyıcı muamma. Aksi halde zaten ilaç oda sıcaklığında 10-15 dakika gibi bir sürede etkisini kaybediyor, eczaneler termalçanta olmazsa teslim etmiyorlar risk almamak için.
    Mehmet sürecin nasıl sonlandı HPV illetini yendin mi test yaptırdın mı acaba yazarsan buraya cok mutlu olcam. Merak içindeyim acıkcası 😂 Negatif oldum demeni bekliyorum.

Durum
    Özel Üye

Alıntı Deryaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet sürecin nasıl sonlandı HPV illetini yendin mi test yaptırdın mı acaba yazarsan buraya cok mutlu olcam. Merak içindeyim acıkcası �� Negatif oldum demeni bekliyorum.
    Negatif olmayan kisi gormedim allokin kullanip ise yaramadi diyen yok. Bagisiklik hastasiysa zaten kullanmasi yasak