Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: HPV ve Oral İlişki

Durum
    Jon Snow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

Cevap: HPV ve Oral İlişki

Alıntı Arya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olm libidonuz mu yükseldi Şu forumun haline bak olsa da yesek filan diyorlar Canlarım yaaa ben cinsellik nedir unuttum gfhdjksl zaten antidepresan kullandıgım icin istek mistek de yok siz de meaaşallah
    antidepresan eger SSRİ grubu ise erkeklerde gec bosalmaya da yol acabiliyor yan etki olarak,nerden mi biliyorum???Holy Jesus!!!Selectra ise dadindan yinmez!!!!

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Alıntı Jon Snow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    antidepresan eger SSRİ grubu ise erkeklerde gec bosalmaya da yol acabiliyor yan etki olarak,nerden mi biliyorum???Holy Jesus!!!Selectra ise dadindan yinmez!!!!
    bi de cipralexi bi dene bakalım noluyor jdjd

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi de cipralexi bi dene bakalım noluyor jdjd
    yetkili.bi abiye benziyosun??paylas bakalim.neler oluyor??? b arada forumda kafalar kirik gibi ben dahil baya bi antidepresan kullanan var gibi gibi. HPV götumu ye diye bagirasim.geldi sabah sabah...

Durum
    Bade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Banlı Üye

cipralex oldukca guclu bir antidepresan tavsiye etmem iki yil kullandim baya bir tiryakisi oldum birakmakda zor oldu doktor kontrolunde aliyordum hatta

Durum
    Raisin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Antidepresanları vitamin alır gibi kullanmanızı tavsiye etmem. İhtiyacınız olup olmadığını uzman bir psikiyatriste giderek öğrenebilirsiniz.

Genelde panik atak kaynaklı bozukluklara tedavi yöntemi olarak sunulur ve etkilidir de. Fakat sırf libido düşürülmek için bu ilaçlar alınmaz, kendinizi ve sinir sisteminizi zehirlemeyin boşuna.

Ha evet müthiş bir rahatlık sağladığı ve dünyanın sizin etrafınızda dönüyor hissi yarattığı doğrudur çünkü serotonin salgısını arttırır yani hapı kullandığınız sürece müthiş bir mutluluk hissi sizi bulacaktır.

Aynı zamanda uyku bozuklukları, dikkat dağınıklığı, cinsel isteksizlik ve çok fena unutkanlık ta yapar. Daha bir sürü yan etkisi mevcut.

Bir başladınız mı onsuz yaşayamazsınız, yaşarım diyen de bir sonraki atağa kadar. Sonra hemen yine haplarına sarılır. (Panik Atak)

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı Raisin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Antidepresanları vitamin alır gibi kullanmanızı tavsiye etmem. İhtiyacınız olup olmadığını uzman bir psikiyatriste giderek öğrenebilirsiniz.

Genelde panik atak kaynaklı bozukluklara tedavi yöntemi olarak sunulur ve etkilidir de. Fakat sırf libido düşürülmek için bu ilaçlar alınmaz, kendinizi ve sinir sisteminizi zehirlemeyin boşuna.

Ha evet müthiş bir rahatlık sağladığı ve dünyanın sizin etrafınızda dönüyor hissi yarattığı doğrudur çünkü serotonin salgısını arttırır yani hapı kullandığınız sürece müthiş bir mutluluk hissi sizi bulacaktır.

Aynı zamanda uyku bozuklukları, dikkat dağınıklığı, cinsel isteksizlik ve çok fena unutkanlık ta yapar. Daha bir sürü yan etkisi mevcut.

Bir başladınız mı onsuz yaşayamazsınız, yaşarım diyen de bir sonraki atağa kadar. Sonra hemen yine haplarına sarılır. (Panik Atak)
    Merhaba
    ssri leri tabiki uzman bir psikiyatr ile.kullanilmalidir.ben ssri olarak selectrayi bu sekilde kullaniyorum.normal.dagilim.egrisine benzer bir dozaj sureci var dusuk dozda baslayip artirma ve tedav i sonrasinda dusurerek birakma. yaygin anksiyete bozukluguna karsi kullandim is sehir defisikligi saglik sorunlari bs nedeni ile.basarili.bir surecti.
    ssrinler serotonin i artirmiyor sadece geri emilimine etkisi var. selective r serotonin euptake inhibitor.
    yan etki.olarak gec bosalma gozlemledigim.en olumlu etkisiydi bu konuyu biraz geyige aldik.bol sans

Durum
    blackswan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

ya ahahajdnakjs jon snow, ben psikologum I know the shit. cipralex libido düşürüyor erkeklerde genelde. zaten alsın kullansın diye yazmadım germeyin ortamı jdjssj

Durum
    Tecrübeli Üye

Alıntı blackswan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ahahajdnakjs jon snow, ben psikologum I know the shit. cipralex libido düşürüyor erkeklerde genelde. zaten alsın kullansın diye yazmadım germeyin ortamı jdjssj
    ben kullanmaya devam edeyim o zaman. malum bizim virutik kankiler sikinti cikarabilir.bunu da kullanmaz isek duz duvara tirmanacagiz demekki... yasasin hayal gucu yasasin halklarin kardesligi yasasin yaraticilik yasasin yeni fetisizmler....

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Arkadaşlar siz cipralex'in muadili olan (aynı neredeyse) citoles'i de bir deneyin bakalım

Cinsel istek namına ortaya bir şey kalmayacak garanti ediyorum hahahaha test edildi onaylandı 1.bucuk aydır citoles kullanımı sonucu üzgün surat ahahaha aman benim işime geliyor ya daha iyi

Durum
    fitboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübeli Üye

kadın belki cinsel ilişki yapmadan uzun süre durabilir ama erkek için hiç de kolay değil bu, 1 hafta sonra birini tavlamak için libidon harekete geçirir seni tabi mast yapmazsan

Bu Konu için Etiketler