Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kıyafet üzerinden bulaş?

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Kıyafet üzerinden bulaş?

Arkadaşlar öncelikle saçma mı değil mi diye düşünmeden yazacağım çünkü burdaki çoğu kişi bilir ki insanın aklına bişey takılınca gerçek olacağına çok inanıyor bu hastalıkta ne yazık ki. Hpv olmayan ciddi olduğumuz bir erkek arkadaşım var ben kendi durumumu öğrendikten sonra onunla cinsel ilişki yaşamadım. Sadece benim üzerimde iç çamaşırı ve çok ince bir pijama varken o ise ciplakken bir sürtünme oldu ve bende bir ıslanma olmuş elime geliyordu sonradan hafif ıslaklık. Bu şekilde ona bulaşmış olma ihtimali var mıdır. Eli falan da değdi elini kendi cinsel organına götürdü

Durum
    Ericcc4321 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Cevap: Kıyafet üzerinden bulaş?

Açıkçası bu virüslerin bulaşması öyle kolay kolay gerçekleşmez. Sert cinsel ilişki yaşayanlar da tahriş olan cilt derisininden bulaş kolay gerçekleşir. Anlattığınız şekilde pek mümkün görünmüyor. Müsterih olun. İlişkiniz devam edecekse söyleyin durumunuzu anlayışla karşılayacaktır.

Durum
    Eichmann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Hamilesin kardeşim dkcmdkvkvkkv.
    Saçmalama olum ya 😂 sperm bile kaç saatte döllenirken sadece elektron mikroskobu ile görünebilecek virüs kıyafetini geçecek de ohooooo

Durum
    Arya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Admin

Hayır muhtemelen bulaş gerçekleşmemiştir...

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Aslinda soru ilk bakışta değişik geldi ama benim de aklima şu geldi: tam tersi olsaydi. Erkek taşıyıcı olsaydi ve kadinda ince bir tayt ya da ince külotlu corap olsaydi sürtünme ile kadina gecer miydi

Durum
    Admin

Alıntı Sercan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslinda soru ilk bakışta değişik geldi ama benim de aklima şu geldi: tam tersi olsaydi. Erkek taşıyıcı olsaydi ve kadinda ince bir tayt ya da ince külotlu corap olsaydi sürtünme ile kadina gecer miydi
    Hayır sanmam

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Aslında kafamı karıştıran sıvı yoluyla kadından erkeğe bulaş olur deniliyor ya benim de çok ince bir pijama vardı yoğun bir ıslaklık olmuş pijamanın dış kısmı nemlenmis olabilir diye. O nemliligi sonradan farkettim yoksa bu durumuna devam etmezdim olay sırasında. O zaman sıvı da direk yoğun olarak tene temas etmesi gerekir anladığım kadarıyla cevaplardan

Durum
    Sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Pişmankiz,
    Hic emin olmamakla birlikte kendi fikrimi paylaşıyorum, burada birincil bulaş yolu sürtünme. Ikincil bulas yolu sıvılar...
    Sıvıların da deri içine geçmesi için bi baskı olmasi gerekiyor diye düşünüyorum...

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Benim şahsi fikrim deri de mikro çatlak varsa jiletle tahriş varsa gözenekler açıksa bulaş daha kolay. Diğer türlü biraz geçmesi daha zor diye biliyorum

Durum
    Admin

eğer mikro çatlak varsa sürtünmeyle bulaşır arkadaşlar, sıvılarla da bulaşır. O çatlak hpv'nin çook kolay bir şekilde girmesini sağlıyor. Zaten bu sebeple jilet yaptıktan hemen sonra sevişmeyin 2 gün bekleyin sonra sevişin diyoruz sebebi bu