Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Oral HPV İçin Doktor (İstanbul)

Durum
    pismankiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Cevap: Oral HPV İçin Doktor (İstanbul)

Ağız konusu çok karışık ben oral testim pozitif geldiği halde herşeyi sigile yormuyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Şu an damağımda suphelendigim ve geçmeyen bir çıkıntı var ondan epey şüpheleniyorum o ayrı ama dilde boğazda çoğu şey kendi doğal yapısından kaynaklanabiliyor hassas bir bölge olduğu için çok soğuk sıcak yemek bile etkileyebilir. Doktor olaraksa özelde murat enöz ü önerebilirim hpv konusunda bilgisi olan bir doktor

Durum
    Konsantre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı pismankiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu an damağımda suphelendigim ve geçmeyen bir çıkıntı var ondan epey şüpheleniyorum o ayrı ama dilde boğazda çoğu şey kendi doğal yapısından kaynaklanabiliyor hassas bir bölge olduğu için çok soğuk sıcak yemek bile etkileyebilir. Doktor olaraksa özelde murat enöz ü önerebilirim hpv konusunda bilgisi olan bir doktor
    Evet galiba haklısınız. Gelen yorumlardan sonra gitgide farenjitten de şüphelenmeye başladım zaten. Umarım hepimizinki temiz çıkar. Genital siğiller yeterince zorluyor zaten Teşekkür ederim tavsiye için de. Muayene ücreti ne kadar acaba Murat Hoca'nın? Siz gittiniz mi kendisine?

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Dudakta çıkan siğil midir uçuk mu?

Durum
    Kıdemli Üye

Benim sürecim dudağımda geçmeyen bir çıkıntı vardı bu şüphe ile mavi laboratuvarda oral hpv testi oldum ve tip 31 pozitif çıktı. Genital bolgemde bu tip yok çok şaşırdım ve öpüşme ile kaptığımı düşünüyorum önceki iliskimden. Sonrasında murat hocaya gittim onun sigil olmadığını söyledi ağzıma detaylı baktı sigil olmadığını sürekli dudak nemlendirici kullandığım için yag bezesi olduğunu söyledi ve epey rahatlatıcı ve ilgili davrandı sağolsun. Ben de her dk dudağıma nemlendirici surerdim onceden sivilce ilacı kullandim cildim kuru kaldi geçmediği için. Onu sürmeyi birakinca dudağımdaki olusum da epey küçüldü şimdi. Bunun üzerinden 4 Ay geçti şimdi tekrar damağımda bir şey var kendisine tekrar gitmek istiyorum ama çalıştığım için haftasonu da yasaklar olduğu için (Ben gittiğim zaman haftasonu yasakları yoktu) Ayrıca bide gerçekten siğilse Bunu ogrenmekyen korktuğum için psikolojik olarak bu sebeplerden gitmeyi erteliyorum

Durum
    Kıdemli Üye

Ceyda5 sigil de olabilir uçuk da görmeden bişey denilemez diye düşünüyorum

Durum
    Ceyda5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kıdemli Üye

Ceyda5 sigil de olabilir uçuk da görmeden bişey denilemez diye düşünüyorum
    Dudağında ki kücük bir şekilde duruyor mu şimdi tamamen kaybolmadı mı? Ya normalde uçuk dudak çizgisinde cıkar y benim direk dudağın ortasında cıktı önce dudak çizgim belirti verdi he dedim tamam ucuk cıkartıyorum. Ama daha sonra dudağımda cıktı önce içe sarı sıvı seklindeydi sonra beyaza döndü. Eczaneden ucuk kremi aldım sürdüm kabuk oldu kabuğu kaldırırken patladı alkollle temizledim ucuk kremeni sürmeye devam ettim ama hala duruyor 1 hafta oldu bilmiyorum 1 hafta uzun bi süre sanki ucuk için bi de dhaa önceden hiç böyle ortada cıkmazdı kenarda cıkardı. Senin ki hala dudağında duruyor mu ya içi dolu mu beyaz mı sarı mı
    Üzerine ucuk kremi kullandın mı? Fotoğrafını atmak isterim tabi bakmak istersen

Durum
    Curcuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Alıntı Konsantre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet galiba haklısınız. Gelen yorumlardan sonra gitgide farenjitten de şüphelenmeye başladım zaten. Umarım hepimizinki temiz çıkar. Genital siğiller yeterince zorluyor zaten Teşekkür ederim tavsiye için de. Muayene ücreti ne kadar acaba Murat Hoca'nın? Siz gittiniz mi kendisine?
    Nerede bu doktor acaba? Muayenesi ne kadar?

Durum
    Curcuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni Üye

Benim sürecim dudağımda geçmeyen bir çıkıntı vardı bu şüphe ile mavi laboratuvarda oral hpv testi oldum ve tip 31 pozitif çıktı. Genital bolgemde bu tip yok çok şaşırdım ve öpüşme ile kaptığımı düşünüyorum önceki iliskimden. Sonrasında murat hocaya gittim onun sigil olmadığını söyledi ağzıma detaylı baktı sigil olmadığını sürekli dudak nemlendirici kullandığım için yag bezesi olduğunu söyledi ve epey rahatlatıcı ve ilgili davrandı sağolsun. Ben de her dk dudağıma nemlendirici surerdim onceden sivilce ilacı kullandim cildim kuru kaldi geçmediği için. Onu sürmeyi birakinca dudağımdaki olusum da epey küçüldü şimdi. Bunun üzerinden 4 Ay geçti şimdi tekrar damağımda bir şey var kendisine tekrar gitmek istiyorum ama çalıştığım için haftasonu da yasaklar olduğu için (Ben gittiğim zaman haftasonu yasakları yoktu) Ayrıca bide gerçekten siğilse Bunu ogrenmekyen korktuğum için psikolojik olarak bu sebeplerden gitmeyi erteliyorum
    Oral test pozitif çıktı yazmışsınız? Şuan herhangi bir tedavi yaplıyor mu oral için?

Durum
    Kıdemli Üye

Ceyda içi sarı birşeyse bence uçuktur çünkü yıllar önce grip olduğum bir zaman uçuk çıkarmıştım ve içi sarı sıvı var gibiydi sonra kabuk bağlamıştı. Bi hafta uçuk için normal diye düşünüyorum. Dudağımdaki şey iki üç ay vardı ondan sonra gitmiştim dudak renginden bi tık koyu bi beze gibiydi yassı. Sürekli dudak kremi sürmeyi bırakınca epey küçüldü şimdi dikkatli bakınca yeri belli oluyor sadece yani gerçekten yağ dokusu bozulmuştu demekki orda.

Bu Konu için Etiketler