Blog Sitemiz : hpvliyiz.wordpress.com
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gsteriliyor
    Kdemli ye
    yelik tarihi
    19.Temmuz.2020
    Tecrbe Puan
    2

Siil hep et paras gibi olmak zorunda m ?

Arkadalar bayadr siil karmyordumda anal blgede imdi krmz nokta grdm hemen ansn yan ksmnda ama bildiiniz krmz sivilce gibi saa sola falan oynamyor ? Btn siiller et paras gibi oynamak zorunda m ?

Kdemli ye
    yelik tarihi
    02.Ocak.2021
    Tecrbe Puan
    1

Cevap: Siil hep et paras gibi olmak zorunda m ?

Alnt Zorluu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar bayadr siil karmyordumda anal blgede imdi krmz nokta grdm hemen ansn yan ksmnda ama bildiiniz krmz sivilce gibi saa sola falan oynamyor ? Btn siiller et paras gibi oynamak zorunda m ?
    Siiller dz,yass, karnbahar eklinde olabilirler kiiden kiiye ve cilt yapsna gre veya virsn trne gre deiir eer size pheli geliyorsa doktora grnmekte fayda olur

Administrator Arya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

siil krmz olmaz, genelde deri renginde ve karnabahar gibi minik knt olur ve saa sola oynatabilirsin genelde ar minik deilse.
    Krmz olan ey molluskum olabilir ya da sivilceyi sigil zannediyorsundur. Molluskum ise bebeklerde bile grlebilen zararsz ama bulac bir ey. iliki yoluyla da bulasyor tabi ama bi noktada kendi kendine terkediyro vucudu hpv gibi korkutucu bir ey deil ama o krmz olarak kar ite.

Yeni ye
    yelik tarihi
    09.Temmuz.2021
    Tecrbe Puan
    0

Ben de bunu merak ediyordum. Benim siillerim kahverengi lekelenmeler gibi. ok hafif kabarklklar var. Byle bir ey deneyimleyen oldu mu? Balarda (bir sene nce) benim de nokta eklinde klasik siillerim kyordu. Ama son dnemde kanlar yle deil. Daha geni alanda ve koyu renkteler. Doktorum onlarn da siil olduunu syledi ama kafam kart.

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt Babygirll Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben de bunu merak ediyordum. Benim siillerim kahverengi lekelenmeler gibi. ok hafif kabarklklar var. Byle bir ey deneyimleyen oldu mu? Balarda (bir sene nce) benim de nokta eklinde klasik siillerim kyordu. Ama son dnemde kanlar yle deil. Daha geni alanda ve koyu renkteler. Doktorum onlarn da siil olduunu syledi ama kafam kart.
    Valla lekelenme eklinde pek bilmiyorum ama daha ok knt eklinde oluyor siiller.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    18.Eyll.2020
    Tecrbe Puan
    1

Ben de sorumu bu balkta soraym madem Kl kk ve sigil birbirinden nasl ayrt edilir

Kdemli ye
    yelik tarihi
    02.Kasm.2020
    Tecrbe Puan
    1

Alnt pismankiz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben de sorumu bu balkta soraym madem Kl kk ve sigil birbirinden nasl ayrt edilir
    Ters k tutarak bakyordum ben kl kk olunca hafif trnan ile kazynca siyah nokta halinde kl kk gzkyor ptrckl gibi ekli oluyor dier trl siil olunca yle olmuyor artk prof olduk bu konuda mbarek 😂😂

zel ye
    yelik tarihi
    13.ubat.2021
    Tecrbe Puan
    1

Siil farkl ekillerde kabiliyor benim ilk ikan siil karnbahar eklindeydi ten rengi. Sonrakiler minik yuvarlak ve pembe-kirmiziydi

yelik tarihi
    06.Aralk.2016
    Tecrbe Puan
    10

Alnt pismankiz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    kl kk ve siilin birbiriyle bi alakas yok ki alakas olmayan eyler de kolay ayrt edilebilir.
    elma ve armut nasl birbirinden ayrt edilebilir gibi bir soru bu
    kl kknde knt olmaz bir kere, stne dokundugunuzda saga sola dogru oynamaz mesela... gibi.

Kdemli ye
    yelik tarihi
    18.Eyll.2020
    Tecrbe Puan
    1

Scaktan mdr bilmiyorum ama kl olan yerde kk iltihap olmu gibi bir knt olmu acmyor da ama sivilceye de benziyor o yzden sormak istedim. Bi knt var ama iinde kl da var tam anlatabildim mi bilmiyorum kusura bakmayn kl olan yerde sigil Olmaz diye okumutum yanl hatrlamyorsam ama yine de fikrinizi almak istiyorum